Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailers and wallpapers on crysis 3. here http://crysis3.cz/index.php
  • Trojka by měla být zdarma. Alespoň já jsem přesvědčen, že ji mám předplacenou koupí špatné dvojky.
  • Jediný dobrý na Crysis 2 byl ten první trailer a grafika.Jinak tuctovka.Jednička byla o hodně lepší.
  • mesto = stejnej shiit jako 2ka. To uz ted bude vychazet kazdy rok jako COD ? Naasrat.
  • I kdyby to bylo zase v džungli tak o další díl nemám zájem ani zadarmo.
    2ka byla naskriptovana stejne jak call of duty. Už se to bude hrát pomalu jedním tlacitkem které je treba zmacknout ve spravny okamzik. Mám pocit že se dívám na animovaný film a ty já nemusím..
    Kde jsou ty časy Far Cry 1. Herní scéna jde do háje. Dřív měly hry nápad, ted programátoři jen přemýšlejí kde dají jaký skript.
    Ted zbývá aby domrvili Max Payne 3 (jakože to tak vypadá) a končím s hrama nadobro..
    • presne tak to je, FC1 strci vsechny Crysis do kapsy.
      • Není to tak zlé. Jen se chce koukat po hrách, který holt nemaji takovou mediální masáž. Za těma neznámejma názvama se dost často ukrývá klenot. Třeba takovej Nuclear Dawn je dost fajn multiplayer. A určitě se nemůžu dočkat nové amnézie. Z těch známějších snad už jenom Half-Life, nebo i ten Bioshock. Od EA už ale radši fakt nic nečekat, poslední fakt dobrá hra od nich byla Mirrors edge a teď nechci vidět, co udělaji s druhym dílem, to bude asi katastrofa. :(
    • Já nekončím, včera jsem projížděl GOG a je takovejch her, který bych si chtěl znovu projít....jenom neni, kde na to brát čas.

      Včera jsem si pustil Thiefa. Výbornej bohovej systém. Když se podívám na to, co nabízí nové hry, tak jsou k smíchu.
    • Já už skončil s hrama po zmrv3ném FEAR 3 a po něm další hry to jen potvrdili (Brink, Syndicate, Singularity...) Teď jsem jen dohrál Mass Effect 3 a taky jsem nebyl moc spokojený po hratelnost-ní stránce. Hra z roku 2004 Vampire - The Masquerade Bloodlines byla ve své době něco naprosto úžasného a i teď se od ní mají vývojáři pořád co učit. FarCry 3 výpadá zajímavě ale po posledním traileru to vypadá jako stejný mrzák jako Crysis 2. Jediné hry na obzoru jsou snad nový STALKER 2, METRO: Last Light a dále možná Medal of Honor Warfighter a ještě více skeptičtější BioShock Infinite. Možná se něco opomněl ale o moc víc toho nebude.
      • jindra.veliky
        Medal of Honor urcite nebude scriptovanej jak CoD... *12*
      • Sdílím vaše dojmy. Hra na PC které si za tenhle rok nejvíc vážim (zatím) je Rayman Origins , kreslená plošinovka. Paradox je např. to že projít tuhle hru je na pohlet těší (záživnější) než u dnešních akčních her.
        • " ... na pohlet těší ... " *7*
      • No nevím, ale třeba pro mě bylo Singularity vcelku příjemným překvapením a hra se mi líbila.
      • Me odradil uz FEAR 2,natoz pak trojka.
        Jinak momentalne ,co se fps zanru tyce, ocekavam pouze STALKERa 2,nove METRO a HL3/EP3 a snad novy BIOSHOCK, jinak je to celkem bida.
        A v jinych zanrech to neni o moc lepsi imho.
        • 100% souhlas, koukám že sme už pařanská minorita... nebo přesněji řečeno.. ELITA.
      • No, možná ještě nový Tomb Raider překvapí...
        Jedno je ale jiste EA games už překvapit nemůžou
        • EA ma obcas svetle chvilky,viz Mirrors Edge.Ale to se stava maximalne jednou za 10 let. *1*
          • No tak ME bylo spíš takový tech demo.. než plnohodnotná hra..
  • och dalsia generic fps?

    crysis 1 na PC mal aspon nieco svojske, bol niecim jedinecny (grafika)
    multiplatformovy crysis 2 bola podla mojho nazoru hroza.

    a uz sa blizi crysis 3... a crysis 4 a crysis 5 az do nekonecna.
    • crysis 1 byla skvělá. Sice mě tam štvalo to velké množství nepřátel, ale takové jsou uř střílčeky od Cryteku. Crysis 2 byl naprostý odpad. Jedna z mála her, kterou jsem ani neměl tu sílu dohrát. Na každým rohu jsem narazil na něco, co mě neuvěřitelně štvalo. No aspoň že se to dalo rozchodit na snad všech normálních PC...
      • Jeste aby se to nedalo rozchodit na slabem PC, kdyz graficky to bylo horsi nez Crysis 1.
        Hlavne ty rozplizle nedetailni textury me znechutily a taky prebloomovanost (mame low res textury tak tam hodime bloom a lidi si toho nevsimnou!).
        Sice po vice jak mesici od vydani vydali nejake hires textury na PC,ale znova uz jsem to fakt hrat nechtel, zvlast kdyz ani ty lepsi textury nevylepsi slabou AI, male mapy, divne emzaky (chci zpet robo-chobotnicky) atd.
    • a vite ze uz chystaj crysis 4 vyjde driv nez crysis 3
    • no pozor, crysis 1 podla mna nebol len o grafika. to sluzila hlavne na dokreslenie skvelej atmosfery. ja som velmi ocenil ze tam bola aspon ciastocna volnost. bola to skratka velmi dobra hra. to sa o crysis 2 v ziadnom pripade povedat neda.

      (pisem to popredu, aj tak by s tym nejaky chlapcek s gamepadom v ruke rychlo vyrukoval)
      • V tomhle musím částěčně souhlasit s šulíkem. Nechci říct, že Crysis nesahal FC ani po kotníky, ale rozhodně alespoň pro mě bylo první Far Cry mnohem lepší.
        Navíc sice Crysis možná nebylo jen o grafice, ale věř tomu, že kdyby tam nebyla grafika, která tam je, tak by po té hře neštěkl ani pes.
      • volnost v Crysis1? Hrál si vůbec Far Cry? Crysis ji nesahá ani po kotníky. Nejlepší FPS všech dob.
  • jindra.veliky
    a traky Crytek rekl ze to bude jen na Wii U protoze x360 a PS3 na to nemaj dost vykonu a na PC to delat nebudou kvuli mire piratu.. *9* *12* *16*
    • Problém ovšem v skutočnosti nie je vo vysokej miere pirátov na PC. Kúpna sila je na PC viac než veľká, ide skôr o to, že PC-čkári, ktorí hry nekradnú, často vyžadujú určitú kvalitu, ktorú im typické konzolové hry nedokážu poskytnúť. Je zaujímavé, že vývojári ako sú Crytek či Ubisoft toto nedokážu pochopiť a namiesto toho presúvajú vinu na pirátov. Chcelo by to vysvetliť im, že to čo stačí konzolistovi (alebo na čo je zvyknutý), nemusí absolútne stačiť PC-hráčovi.

      Pirátov je dosť na všetkých platformách, na PC majú možno najlepšie podmienky, ale ako dokazjúú rôzne konkrétne tituly, či vývojári, tá kúpna sila tu naozaj je.
      • Vzdy me dokzou pobavit prispevky nekterych fanatickych konzolaru,kteri staveji tema piratstvi do roviny ala "Na pc,to jsou sami pirati a zlodeji,zatimco na konzolich panecku,tam to je samy poctivy a zodpovedny hrac"
        Pricemz,kdyby bylo pirateni her na konzolich stejne jednoduche,jako tomu je na pc,tak to vypada uplne stejne.
        Konzole opravdu nepritahuji a neformuji moralnejsi hrace.
        Jinak pro vydavatele je vzdy jednodussi shodit nizke prodeje pc her na piraty,nez se zamyslet a prijit na to,proc se nekterym pc hram dari vice,nez te jeji.
        Lide by si take meli uvedomit,ze na konzolich dnes hraje mnohem vice hracu,nez na pc a proto shazovat nizke prodejni cisla pc verze her pouze na piratstvi asi taky nebude uplne ferove.
        Jinak souhlasim s tim,ze pc hraci maji trosku jine naroky na hry,nez bezny konzolovy hrac a proto bezmyslenkovity a cato odflakly port konzolove hry jim z pravidla vysoke prodeje nezajisti.
        Nemluve o tom,ze nektere druhy primarne konzolovych her proste na pc moc oblibene nejsou,pripadne se proste lepe hraji na konzoli ,na gauci s prately.
      • Slendrian
        Pravdu mas, niekde som cital a tusim to aj bolo na tiscali, ze minuly rok bol pre herny priemysel najsilnejsi v trzbach, holt herny trh upada, ono v podstate ked sa hry nestahovali tak sa vo velkom napalovali :D okolo roku 2000 som videl originalku jedine ako prilohu v hernych magazinoch :D
    • Slendrian
      konzole nemali mat vykon ani na prvy Crysis, a ouha, zrazu tam slape, podla mojho nazoru je to marketingovy tah: vyvolat u PC hracov pocit viny a pri konzoliach ukazat exluzivitu CryEngine 3. Crysis 2 nebola zla hra, ale keby som k tomu nedostal zdarma Battlefield BC2 ako bonus k predobjednavke tak by ma tych 40€ asi mrzelo, takze nebudem si trhat zily ak to nahodou na PC nevyjde :)
      • co to meleš ? Crysis 1 na max na PC a Crysis 1 na max na konzoli je jako nebe a dudy... A právě ty maximální detaily sežerou nejvíc výkonu, na medium to rozjede každej komp...
        • Slendrian
          ty tu asi melies jedno s druhym :) ja som nehovoril o detailoch, Crytek sa vyjadril pri vydani ze Crysis 1 nebude fungovat na konzoliach kvoli slabemu vykonu, a potom vydali port postaveny na Cryengine3 ktory bol lepsie optimalizovany, chalanisko vyssie spomenul iba nevydanie na konzoliach a PC, ziadne technicke detaily som nespominal, takze klidek :P
        • trolo
          crysis 1 na konzolach je na max ako na PC medium-low a bezi to na cryengine 3 narozdiel od PC verzie.
  • Skvele! Ovsem po otresnem zazitku, kdy jsem si koupil Crysis 2 a dostal odflaknuty konzolovy port (slibovali neco jineho) s malymi levely, slabou AI a prumernou grafikou, uz ten omyl znova neudelam. Bratri Yerliove uz me neobelzou.
    • mas recht jen stim rozdilem ,ze ja byl zklamanej hlavne z jednicky a datadisku warhead. Po pravde Crytek zatim udelal jen jednu fakt dobrou hru a to byl FarCry. Crysis 2 me bavil az na dost stupidni konec. Ono vubec je ted nejak v mode delat spatny konce u her. RAGE , Mass Effect 3 nebo Fear 3.....
      • Crysis 1 mel aspon naslapanou grafiku (byt s krvavymi hw naroky), velke mapy s celkem volnosti pohybu a taky to AI nebylo vubec zle.
        Sice tohle vsecko bylo (ve sve dobe) i ve Farcry,ale me teda Crysis 1 celkem potesil.
        Bohuzel Crysis 2 ve vsech tehle ohledech zklamal....holt konzolovy port se nikdy nevyrovna hre,ktera je delana primarne na PC.
        • spatnej konzolovej port ? Co tim myslis ? Crysis 2 i pres pouziti DX9 mel mnohem lepsi grafiku nez na konzolich a to nemluvim o celkove rychlosti ,ktera na konzolich sla do kytek. A umela inteligence ve dvojce taky nebyla vubec spatna . Ja jsem ji ruzne testoval a v Crysis 2 aspon nepodvadi jako v jinejch hrach. Bezkonkurencne nejlepsi je v leveleu Hargreeve jestli jsem to jmeno spatne naspsal tak sry. Naprosto me dostalo chovani tech alienu kdyz te hledali. To jsem jeste v zadne jine hre nevidel.
  • Slendrian
    Tiez by ma potesilo ak by sa trojka vratila ku volnym korenom a demolacii prostredia, a hlavne nech sa obmedzia cheateri na MP, dokazal som to predychat ale ked ma v jednej mape daval niekto do hlavy cez celu mapu a vsetky stromy a nabral 80 fragov za smiesny cas, tak ma to vytocilo do takej miery ze MP som odvtedy nezapol...
  • Na Crysis 3 jim zvysoka kašlu. Mám zakoupené Crysis Pack (1 + datadisk) a před měsícem jsem koupil Crysis 2. Přidal jsem si to hezky na Originu, stáhl, automaticky se to patchnulo na 1.9 a já začal hrát. Vše super, hrál jsem 2 hodiny, vypl jsem to a dnes jsem chtěl pokračovat, ale všechny uložené pozice jsou nějak jeté, protože při loadingu hra spadne do Windowsu. Stačí zadat do Googlu "Crysis 2 load save crash" a vyjede toho tuna, ale Crytek to ne a ne fixnout... takže si Crysis 3 nabouchejte do zadku, nebudu furt hrát od začátku jako jantar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit