Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že je to skutečně tak protože crysis je jedna z mých nejoblíbenějších střílecích her *1* *1* *1* *1*
  • Ak to bude znovu konzolová tunelová nuda ako bola dvojka, tak si to môžu nechať
  • Chystá se už na nás Crysis 3? Není to zbytečná otázka? Samozřejmě, že ano. Však je třeba ždímat a ždímat... až do úplného vyždímání. Toť praxe dneška. Třeba zrovna Crysis se podle mě dočkáme ještě několika dílů a možná i nějaký ten spin-off se najde.
    • zdimacka penez ? O Crysis jako trilogii se vi uz od dob kdy se teprve delalo na jednicce. Zdimacka penez mozna ,ale s pevne danym zakladem.
  • jednička byla super, dvojka konzolová nuda ( nic proti konzolím ) jaká asi bude trojka...
  • Asharak
    Originu?
    R.I.P. legal Crysis 3
    • PreidaQ
      Poslouchat všude tohle už mě také vůbec nebaví. *7*
      • Asharak
        Ještě že tu není možnost přehrát text :)
  • Jazz
    Chcete rozlehlost ?
    Tak si vemte nějaký to svoje sůpr důpr RPG-čko a hrajte si tu "výbornou" hru.

    A aby neukápli nějaký slzy, tak si do toho můžete stáhnout nějakej AK-47 mod....
    • ale vůbec ne... zahraji si STALKERA
    • Beeee, ovečka robí beeeeeee! *2*
  • Takhle hra je přesnej příklad toho že konzole omezujou vývoj nových her.Pak za to kvůli vám platíme my PCčkáři... *7*
    • Až nebude pirátění na PC tak neuvěřitelně snadné (CTRL+C a CTRL+V jednoho souboru), tak možná s tím začnou vývojáři něco dělat.
    • Co si neukrad, to ti rodiče koupili, takže o placení pomlč.
    • Tak zaprve, kdybyste vy pcckari platili... ze ;)
      • Veskoslav
        Jo kdyby konzolisti, co mají pc nepiratili:-D


        Aneb kde je bohužel příležitost, člověk se ji chopí. Což kdyby byly větší možnosti stáhnutí na Xbox a PS3, tak by ses nestačil divit, jak by se propadl trh.
    • keby sa PCkári skladali na viac ako (v priemere) 15-20 príjmov hociktorej multiplatformovej hry, tak by som s tebou aj súhlasil

      kto platí, rozhoduje
      • Veskoslav
        Tak když 7-10 portů dopadne naprosto tragicky, tak proč na to přispívat, že?
        • Zaklínač 2 měl taky nic moc prodeje natož jaká to byla pecka...nebo to byl taky jen mizernej port z konzole?
        • ten pomer je podľa všetkého takmer nezávislý na kvalite

          týka sa to aj Battlefield 3, aj Assasin's Creed (1čky, kde bola grafika určite obstojná a content naviac), aj GTA aj Mass Effect (kde kvalita grafiky nehrá rolu) a aj rôznych zabugovaných nepodarkov

          niekedy mám pocit, že PC hráči v našich končinách nemajú celkom jasnú predstavu kto je a ako vyzerá mainstreamový konzument herného priemyslu, ktorý tvorí 70-80 percent jeho príjmov
      • pardon, vypadlo mi "15 -20 percent"
    • Tím ''tahle hra'' myslím Crysis obecně.Ne jen zrovna tenhle díl samozřejmě.
  • Veskoslav
    Tak pokud se budou držet sestupné tehdence, tak se tomu vyhnu obloukem. Po skvělé jedničce s nádhernou grafikou, přišla průměrná konzoloidní FPS, která ničím nezaujala. Ani grafikou, ani herními možnostmi.
    • Ty vole ! Grafika byla pomalu lepší než v bf 3 !
    • Nahodou, ten taktickej prvek nebyl uplne spatnej.
      • Nebyl špatnej??!! To uráží mou a mnohých inteligenci
      • deridon
        taktika byla i v jedničce.. ve dvojce se to pořád opakovalo.. jsi na vyvýšeném místě a označíš si vlastně vše co už je tam jakoby zobrazené.. :)
        • Ten taktickej mod byl uz v jednicce? Hmm, tak to si blbe pamatuju. Ok. Diky tomu taktickymu modu se ale preci jen da trochu ten perimetr naplanovat, odkud zautocit, kde se schovat a tak. Tohle jsem v Crysis 2 zkousel vyuzivat, ale v jednicce si to moc nepamatuju. Treba sem jen nevedel, ze tot tam de :)
          • trolo
            ano. v jednicke si mal tiez dalekohlad a mohol si odpocuvat nepriatelov(na max obtiaznost hovorili korejsky alebo jakym jazykom) a oznacovat si ich na minimapu + prezerat si teren a planovat z kade pojdes. mal si dzunglu, mohol si ist z kade si chcel. z vody, zlava, zprava, z hora. v crysis 2 si mohol ist tak vies kde... rovno,

            crysis 1 je bomba hra a tech stranka je este aj dnes neprekonana. dvojka je sheet a to ani neratam tie ich reci co slubovali.

            crysis 1 je legenda. potom super datadisk warhead. hra sa zapisala do "dejin" asi tak ako far cry 1 v svojej dobe. na dvojku kazdy zabudol po mesiaci.
          • deridon
            napsal jsem taktika, ne taktický mod :) já jedničku dohrál 2x na Delta obtížnost a musel jsem perimetr taky okoukávat a většinou jsem se vyhnul zbytečné sebevražedné konfrontaci s nepřítelem.. a šlo prostě o tu volnost.. dvojka měla dejme tomu pár cest k cíly, ale pořád to byl "volnější" koridor a taktizovaní oproti jedničce mi přišlo strašně zjednodušené
          • PreidaQ
            On byl v Crysis nějaký taktický mód? Hrál jsem oba díly, ale nějak mi uchází, co by to tak asi mohlo být.
  • Lepší už to nebude zlatá jednička...
  • Mechwarrior_bw
    bude to nejaký datáč, žiaden Crysis 3... ten si nechajú až na nové konzole.
    • Miroo_CZ
      Proč to neoznámit teď a vydání si nechat třeba až na launch nové generace...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit