Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jestli to vyjde na pc, tak jim to za "odměnu" stáhnu z torrentu. Už jenom to, že doteď si člověk jejich hry nemůže pořídit u nás na Steamu vypovídají, co je to za firmu.
    • Brecis na spatnym hrobe.
      To, ze se Skyrim a RAGE oficialne nedaji koupit na CZ Region Steamu je vina Cenegy s jejich epic fail prekladama, nikoliv Bethesdy. Oni by totiz jinak neudelali cestinu do Skyrimu pro lidi, co neumi anglicky a chcou si tu hru kompletne zesrat, protoze jinak by se tu v ceske republice vubec Skyrim neprodaval. :D (Ulfric Stormcloak - Ulfrik Bouřný Háv, Whiterun - Bílý Průsmyk, Shout - Řev. No comment)
      Takze si Cenega vyzebrala u Bethesdy, ze lidi musi kupovat pouze krabicovky z distribuce primo od nich. Nastesti mam na Steamu kamose z US, kterej mi na Summer Salu Skyrim koupil s 50% slevou, kdyz jsem mu nasledne platil pres paypal, a bylo to vyreseno. Zadny marketingovy debily, co neumi normalne prelozit hru podporovat svyma penezma nebudu, to jsem radsi dal cast penez Valve pres koupi na tom Steamu.
      • Cahir
        Tak zrovna na Skyrim je čeština na dost vysoké úrovni (na české poměry).
    • To je teda setřeš *7*
    • No ja si radsej, rovnako ako pri FNV, pockam na komplet ediciu ktoru si kupim v zlavach.
      • naprostý souhlas
      • Toto je kvalitní názor
  • smejki
    Tož hele. Bethesda pokaždý (už od F3) vydala vždy první DLC s časovou exkluzivitou pro X360. Ta exkluzivita byla zhruba 3-4 měsíce. Beztak to takhle bude i teď. Takže celý "Bethesda nás chce nazlobinkat, páč poudala, že na pícidlo to nikdy neslíbila." je imho jen vychcaný marketing. Nástroj, jak rozvířit herní vody rok po vydání základní hry. Víc se toho o Skyrimu namluví - víc se toho prodá. Zbožně vás prosím, přestaňte jim tyhle cancy žrát a informujte až o finálních vyjádřeních. Není přeci nutné, abyste byli součásti jejich kampaní a šli jim na ruku prázdnými zprávami, co mají za cíl pouze udržet pozornost. Danke.
    • Diky za normalni nazor. +1
    • A mohu ze zeptat u jaké hry byla tahle 3-4 měsícová exkluzivita?
      Beru teď v potaz XBOX v.s. PC
      Fallout 3 měl vycházení DLC stejné jak u XBOX, tak u PC
      Fallout New Vegas to většinou neměl ani měsíc
      To jsou poslední hry s DLCčkama tušim. Až k Oblivionu se mi to tahat nechce, tam to bylo ještě -trochu- jiné.
    • sleepless
      Když řekneme A, je dobré říci i B, pokud existuje, jako v tomto případě. A minimálně kvůli tomu, abychom mohli ventilovat svůj názor, že takhle se nám to nelíbí, to za napsání stojí. Otázku toho, jak moc jsou média součástí nepřímého marketingu firem, asi nemá moc cenu řešit, protože jsou a jinak to ani už z principu nejde. Navíc, zejména na internetu žádné finální vyjádření neexistuje. To bys už mohl za tu dobu vypozorovat... Nehledě na to, že s tou časovou exkluzivitou u Bethesdích her nemáš až tak zcela pravdu. U každý hry to bylo jiný a zrovna u F3 vycházela DLC pro PC a X360 ve stejný den. PS3 verze měly zpoždění, ale z trošku jiného důvodu, než jakékoli exkluzivity.
      • smejki
        Přiložený názory samozřejmě oceňuju. Přesto mi to připomíná facebookovou virálku, která byla pumpovaná smyšlenejma příběhama samozřejmě v hlavní roli s facebookem (oznámila to na facebooku, pak se zabila). Finálními stanovisky mám na mysli zprávy ve smyslu "vyjde/nevyjde", rozhodně ne "neřekli jsme ani ryba, ani rak" a za chvíli "jestli je to ryba nebo rak, se dozvíte za chvilenku". Ale když už se o tom píše a vás samotný to sejří, měl by být meritem zprávy váš názor, nikoliv to prázdné prohlášení. Zpravodajský web by měl imho sloužit čtenáři, nikoliv marketingu firem. S F3 je to fail. Paměť mě zradila a neověřil jsem si to. Díky za opravu.
        • LOL obavam se, ze nechapes realitu ve ktere zijes. Komercni hry i komercni herni weby jsou zde za ucelem zisku. Komercni herni weby jsou zavisle na vydavatelich her a musi jim jit na ruku. Uspech je uz relativne objektivni recenze, nechtej po nich aby vydavatele bojkotovali a marili jim jejich marketingove usili. A to i v pripade nejake nudne nezajimave zpravy, natoz takove, ktera bude mit velky ohlas a ctenost. Krom toho bys mel mluvit za sebe, ne za ostatni, pro me je to treba zprava zajimava a stala mi za to ji v rss ctecce rozkliknout, na rozdil od jinych. Nikdo te prece nenuti cist zpravy, ktere te nezajimaji.
          • smejki
            Kdo tu mluví o bojkotování? Až bude marketing nějaký hry založenej na tom, že každejch pár dní vyjde zpráva nesoucí relevantní a hodnotnou informaci, tak ať si tu klidně jsou, ale ne že tu bude viset každej kus z dvacetichodový umělý napínárny. Games se v tomhle naštěstí drží při zemi. Ostatně kdyby šli jen po čtenosti, dávno by byl formát webu úplně jiný.
            A ani jsem si nevšim, že bych se někde psal za někoho jiného, než za sebe. To vážně musím přihazovat obligátní přívěšek "ale je to jen můj názor"? Co napíšu, je vždycky můj názor. Buď se s ním ztotožni, nebo ne. Reaguj, nebo ne. Ale necpi mi do huby něco, co z ní nikdy nevyšlo.
            • Psal jsi, ze web by mel slouzit ctenarum a nutis jim sve preference, podle kterych je tato zprava spatna a proti ctenarum. Mne ale treba prijde zajimava.
  • další argument pro to vykašlat se na nákup her hned po vydání a radši si počkat na GOTY edici ... sice si člověk počká, ale zato to má se všemi DLC, včetně patchů a vesměs i o dost levnější ... zatímco při koupi hry hned po vydání hráč vesměs dostane nedodělanou betaverzi (sprostě vydávanou za hotovou hru která se prvního půl roku než vyjdou první 3-4 patche skoro nedá hrát), nebo s ním aby toho nebylo málo ještě takhle vydrbe vydavatel ohledně vydání či nevydání DLC
    • Presne, kdybych skyrim koupil za plnou cenu, citil bych se podveden. Koupil jsem ho v bazaru za polovic az kdyz meli vsechno opraveny. Bohuzel pro skyrim jsem si za nedlouho poridil dragons dogma a tim pro me skyrim a nejake jeho dlc prastaly byt zajimave.
  • To čo robi mrkvosoft, je podnikanie v medziach zakona a nikto nemôže povedať ani popel, otazne je čo na to zakaznici, stretol som sa s nazormi, ano to su spravni hajzli, to si od nich kupim... *1* ja osobne značke ako Intel, Nvidia, Microsoft, nedam ani eurač !!!
    • Takze fungujes na AMD Procesoru, AMD/ATI grafice, a Linuxu nebo Macu?
      • A čo ma byť, daky problem ??!!
  • MrSanta
    Zajímavé sledovat jaký hate se spustí po oznámení že PC/PS3 verze jednoho DLC ještě nebyla oficiálně oznámena *7*
  • No, tak si microsoft šplhnul u těch, to už xbox mají, a u kterých to nepotřebuje, protože už jeho produkty mají. A na druhou stranu mají dost negativní PR pro ty, kteří na xbox z vysoka kašlou, a teď jsou trochu oprávněně naštvaní na bethesdu i microsoft.
    Ať zaplatí, kolik chtějí, tu ztrátu přízně od fanoušků nevyčíslí.
  • Malleth
    By mě zajímalo kolik Microsoft za tu exklusivitu vypláznul. Tohle dělaj celkem často. Místo toho aby ty prachy investovali do nový hry, radši je daj za to aby věc která je už populární byla spojovaná s jejich platformou. Tim samozřejmě nikomu neprospějou, jen sobě.
    FUCK EM!
    • Psychotic
      Vždyť na to si tu lidi přece pořád stěžují, ne? "Stejně jsou ty dnešní hry na jedno brdo, proč radši nedělají jen DLC a přestanou kasírovat za stejnou hru pětkrát" - So I say Let them have it.
      • Jo, tak zrovna u jedné z mála her, kde mám nahráno přes 200 hodin a které shledávám dost zábavnými na to, že bych u ní vydržel, mě to zamrzí.
  • No hezka zprava a ja mu chtel dat sanci. Nas********!
  • Hanzales
    Já si teď akorát vybavuju jedno video (byl tu o tom článek a né a né ho najít) kde vývojáři ukazovali několik svých rozpracovaných modů (byl tam např. nějaký obří potvor a spousta jiných zajímavých nápadů). Tak nějak vyhlížím, jestli se to někam posunulo, ale koukám z toho všeho akorát přibyl boj koňmo :) Nevíte někdo pls kde to video bylo? Už ani právě nevím, co všechno tam bylo, ale vím, že se mi z toho dost věcí zamlouvalo. Třeba už se někdě něco podobného válí někdě od komunity.
    • ve hre uz nekolik veci je krome toho upira v DLC je tam ten boj na konich,kill kamery pro kouzla a luky a dal nevim
    • Nechci ti kazit iluze,ale to nikdy nebyly mody na kterych pracuji,nybrz mody od vyvojaru,ktere se (at uz z jakychkoliv duvodu) nikdy do finalni verze hry nedostaly. Spatne jsi to pochopil.
      • Už je to dlouho, co jsem viděl video, kde se o tom mluvilo. co si ale pamatuju, přímo říkali: Dali jsme našim tvůrcům nějaký čas (snad týden byl zmíněn, už fakt nevím), aby ukázali, co by ve hře mohlo být, kdyby to bylo čistě na nich. A oni cosi vytvořili. Nemyslím si, že by to bylo něco, co do hry nebylo přidáno. I když bych zase řekl, že dost "modifikací" už mohlo být minimálně připravených. No minimálně ti "létající" upíři ve hře skutečně budou.
        • Jak si to odporuje s tim co jsme napsal?
          • To je snad očividné.
            • Mne ne, napsal v jadru to same.
      • RavenHolm
        On to pochopil správně, ale obávám se, že ty ne:)
        • Zajimave. Vzdyt je to napsano hned na zactku videa,ze jsou to mody od vyvojaru. Nikde nikdo a nikdy neoznamoval ze to hodlaji pridat do hry
    • MrSanta
      Tady to máš: http://www.youtube.com/watch?v=8SE5owAIPmk
      • Hanzales
        Díky Tobě! [zdvořile moc] ;o)
  • Tímhle u mě ta zku.vená Bethesda skončila,jako slibovat vydání měsíc po Xboxu a nevydat a ani se neomluvit je u mě sprostý podraz.
    • Hele fakt má smysl na všechny mé komenty dementně odpovídat a zakládat milión fake účtů aby směl + = demence *1*
    • Maji se omluvit za neco co nikdy neslibili?
      Ale rohodne je divne ze o infa o PC verzi mesic po vydani je plny internet a BETHESDA to nikdy nedementovala,i kdyz vedele ze to pravda neni. Kdo vi co za tim je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit