Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vobec sa tomu necudujem kedze je to predajny fail, prvy tyzden predaja bol podla vgchartz (trochu pochybny zdroj, ale aky iny mame ?) na X360 aj PS 3 na o nieco lepsej urovni ako predaje DA:O v prvom tyzdni. No druhy tyzden predaje velmi vyrazne klesli:

    DA:O - 1 tyzden: 336k, 2 tyzden: 173k, 3 tyzden: 96k a prekvapivo 4 tyzden: 134k
    DA2 - 1 tyzden: 392k, 2 tyzden: 128k, 3 tyzden: 61k a dalsie cisla sa uvidia uz o chvilu.

    Velmi pochybujem ze by predaje narastli kvoli ME 2. Kto je fanusikom Bioware ME 2 uz ma, kto je fanusik ME serie, davno ju uz ma, a ostatni mali dost casu kupit si hru za pomerne nizku cenu po zlacneni. Mna osobne ako fanusika DA:O nejak ME seria napriek jej kvalitam nezaujala, sklamal ma skor priklon DA 2 k ME a preto som si DA 2 nekupil.
  • Zaregistrujes sa na tej stranke dostanes kod ktory volzis do ea download managera, stiahnes a hras. Teda ten kod mozes dat hocikomu.
  • Taky bych to tak viděl, že k ME dávají teď jakousi bundlovku. :)
  • Minulý týždeň som vyhral Dragon Age II v jednej súťaži a teraz toto. Obrovské šťastie. A najlepšie na tom je, že ono to naozaj funguje :-)
  • takze to jde ? kdyz mam obje hry, tak key dam kamosovi a on si ho bude moc regnout na svuj ucet ??? ja se prave bojim ze kdyz ten klic ziskavam musim byt prihlaseny k memu uctu a ze ten klic ktery mi to vygeneruje je už spjat s mojím uctem...takže to tak není ? dik za odpověď-
  • No já na tuhle debatu mám dva názory.. první je že si směšnej.

    druhej je ten že podle mě prostě chtěli dostat ME2 ještě k dalším lidem, když se ho samostatně už tolik neprodá, aby víc lidí koupilo ME3. Pro tebe jako hráče z toho plynou jenom výhody ale to tě nezajímá - ty si prostě musíš stěžovat.
  • Super akcia, kedze mam ako aj DA2 tak aj ME2 daroval som to kamosovi. Nemam k tomu co dodat.
  • Jsem rád, že jste tvůrce za délku hlavní linie takhle odsoudili. Taky bych jim dal mínus body. Díky za podporu.
  • To by ale vysvetlovalo proc stranka nefungovala - akce uz skoncila, jen nam o ni nikdo nerekl vcas :D
  • Opravte si to, dnes není 5. Března, ale Dubna ;-)
  • Jak říkám, s konečným hodnocením počkám, než to dohraju. Zatím můžu říct to, že to není zdaleka taková hrůza, jak jsem se bál.
  • miker17
    nemá cenu se tady hádat z miminama oni tě stejně neposlouchaj
  • miker17
    DA2 není pokračovýní ORIGINS jako 3 nebude pokračování 1a2 bude to jiný příbeh v jiné časti světa
  • redbull slopající COD hrající buzeranti *3* generace hráču rok od roku upadaj...jak to nemá dobrou grafiku je to hovadina *10*
  • Akci se toho moc říct nedá. Obě hry už mám v nejlepších verzích (Signature a sběratelská). :) Pokud to ale zapříčiní vyšší prodeje kterékoli z dotčených her, budu jen rád.
  • Baví tě, protože je to dobrá hra. Jinak bys ji dál nehrál. *3*
  • Budu to mínus považovat za znak, že sis to přečetl a nemáš co dodat. :)
  • O tým strach nemám. Znervózňujou mě kravaťáci z EA.
  • Asi se budeš muset spokojit se statutem internetového baviče.
  • ME dělá jinej tým

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit