Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja zas doufam, ze dokonci to, co bylo ve dvojce tak oslive useknuto... myslim, ze nemam ten pocit sam *9*
  • kdy bude vyhlášení soutěže o Zaklínače? apropos, vyhlášení výherců o operation flashpoint RR už bylo?
    • USER47
      bylo
      http://games.tiscali.cz/tema/kdo-vyhral-6-originalek-operation-flashpoint-red-river-55686
      • thx *3* tak Zaklínače snad vyhlásí dneska...
        • sleepless
          Vsechny odpovedi uz jsou probrany, ted uz jen vyber tech nejlepsich. Jeden porotce jiz volil, ceka se na druheho. A zitra/dneska vyhlasujem. Konecne :)
          • Super, díky za info ;-)
          • Super. :-) Na druhou stranu zase skončí plané naděje většiny z nás. *1*
  • fuj ani to na ty bedničky pos*ny nedělejte *11* *11*
    • Dlaha
      to je zvláštní, normálně se aspoň lidi jako ty schovávají za to, že kvůli konzolím bude hra na PC osekaná a špatná, což jim nemůže být až tak za zlé. Tahle hra je ale dělaná primárně na PC, na konzole bude jenom konverze, takže není důvod, aby tě to nějak rozrušovalo. A stejně se tady emocionálně vylíváš... takoví lidi, jako ty, jsou ostudou PC hráčů
      • Takových idiotů je mezi všema. Akorát že mezi konzolistama jich je víc než v PC komunitě. Přitom pro mě je kombinace Pc + Xbox naprosto nepřekonatelná. Snad jenom dokoupit PS3 kvůli exkluzivitám a je vystaráno
      • Neplýtvej slovy. Už podle nicku je evidentní, že je mentálně slabší. Takovéhle ignoruj.
  • ježíš se nezblázněte všichni, tady je forum o hrách a ne o češtině ne?
    • První den na internetu? *1*
      Buď rád že tě zrovna neposlali do koncentráku pro negramotné. Pravopisní náckové sou schopní všeho.
  • já hlavně doufám že bude klidně običejný zaklinač 2 pro konzole ale pokud tam budou bonusove datadisky budu jen rád :)
    • Erien
      Místo Zaklínače jsi dej opakování ČJ. Običejny?
      • sory, "jsi dej" je taky špatně *3*
        • Erien
          jj už jsem to našel v pravopisu.
      • "jsi dej" ??? No, koukám, že tys to s tou gramatikou taky nevyhrál:-)
        • Erien
          Zvratné slovesa mi dělají problém, ale i/y je základ :).
      • nj promiň za mou gramatiku a doufam že to vydýcháš :)
      • Ježiž jako by si ty nikdi neuďelal žádnou chibu.

        Souhlas stačil by ''GOTY zaklínač 2''
        • MrSanta
          Ty jsi slušný provokatér *1*.

          Já bych byl nejradši za zaklínačskou hru, ve které by se nehrálo za Geralta. On mi je děsně nesympatickej *7*. Navíc pevně daný charakter s propracovanou osobností dosti ubírá na role-play možnostech.
          • Já bych docela bral i hru která se opírá jenom o ten svět. Jinak co se postav týče bych dal lidem na výběr. Prostě něco jako byl třeba Oblivion, velký otevřený svět a dělej si co chceš.
          • Drom
            on a jeho hlas, kam se na nej hrabe batman. *7*
            • Drom
              huh?
            • Geralt se mi taky velice líbí :) a další hru zaklínač za jineho zaklinače tak leda jako nějaky datadisk, hlavni ma byt jen gerald :) prostě nej
  • pkart
    Doufám v datadisk... jen ať to nespadne k MMO, celá serie.
    • Mahcake
      Zaklínač a MMO? Nikdy!
      • Amylee.Anderson
        Vůbec bych se nedivila. Dneska je prostě hrozně kchůl pařit se snůškou rádobypřátel....
    • Tak to já bych si to klidně dal jako MMO. Svět kolem je v knížkách dobře posaný, různé frakce, povolání, rasy se taky najdou. Králové si dou po krku takže o PVP je taky postaráno .... takže bych řekl že kdyby z toho někdo udělal dobré MMO tak by to nemuselo být vůbec špatné. Jědiné co by bylo nepřípustné je hratelný zaklínač protože to by potom hráli všichni a jaksi města plné zaklínačů by člověku asi zkazili hru.
      • Zaklinač bez zaklínače?? No zajimavá myšlenka
        • No hvězdné války byli taky o jediích a v sw MMO ( Star wars galaxies ) nebyl jedi zezačátku hratelné povolání .... a vůbec to té hře neuškodilo. A i potom byl jedi hodně omezené povolání.
  • Drom
    Bude to na Dreamcast 2? *8*
    • Já doufám ve SNES *1*
  • Já chci zaklínače, ve které bude mít hlavní roli Vesemir
    • Dyť to je skoro Dědeček :-) Ja bych bral jinou školu... Třeba kočky... Ty v knize skoro vůbec nejsou snad jen jejich talismany (Leo).. To znamená, že by mohli mít dobrej základ pro vlastní nápady jak je odlišit...
      • Mě by se líbilo, kdyby se vrátila do dalších datadisků princezna, čarodějka a zaklínačka s popelavými vlasy :)...Cirilla z Cintry :)
      • No právě, konečně trocha originality :D
      • kdyby udelali datadisk ktery by se venoval jinym skolam, tak by to byla pecka.
      • Joha
        Mna by zaujimala Zmija... momentalne citam knihy a nie som si isty ci sa tam o nich vobec pise. Celkom by ma ale zaujimalo ci su vsetci zaklinaci zo zmije taki ako Letho :D
        • V knihách se píše jen o zaklínačích z Kaer Morhen, jiné řády jsou jen zmíněny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit