Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První den na internetu? *1*
    Buď rád že tě zrovna neposlali do koncentráku pro negramotné. Pravopisní náckové sou schopní všeho.
  • Tak to já bych si to klidně dal jako MMO. Svět kolem je v knížkách dobře posaný, různé frakce, povolání, rasy se taky najdou. Králové si dou po krku takže o PVP je taky postaráno .... takže bych řekl že kdyby z toho někdo udělal dobré MMO tak by to nemuselo být vůbec špatné. Jědiné co by bylo nepřípustné je hratelný zaklínač protože to by potom hráli všichni a jaksi města plné zaklínačů by člověku asi zkazili hru.
  • Erien
    jj už jsem to našel v pravopisu.
  • sory, "jsi dej" je taky špatně *3*
  • Erien
    Zvratné slovesa mi dělají problém, ale i/y je základ :).
  • ježíš se nezblázněte všichni, tady je forum o hrách a ne o češtině ne?
  • No právě, konečně trocha originality :D
  • "jsi dej" ??? No, koukám, že tys to s tou gramatikou taky nevyhrál:-)
  • V knihách se píše jen o zaklínačích z Kaer Morhen, jiné řády jsou jen zmíněny
  • Drom
    huh?
  • Geralt se mi taky velice líbí :) a další hru zaklínač za jineho zaklinače tak leda jako nějaky datadisk, hlavni ma byt jen gerald :) prostě nej
  • nj promiň za mou gramatiku a doufam že to vydýcháš :)
  • Drom
    on a jeho hlas, kam se na nej hrabe batman. *7*
  • MrSanta
    Ty jsi slušný provokatér *1*.

    Já bych byl nejradši za zaklínačskou hru, ve které by se nehrálo za Geralta. On mi je děsně nesympatickej *7*. Navíc pevně daný charakter s propracovanou osobností dosti ubírá na role-play možnostech.
  • kdyby udelali datadisk ktery by se venoval jinym skolam, tak by to byla pecka.
  • Ježiž jako by si ty nikdi neuďelal žádnou chibu.

    Souhlas stačil by ''GOTY zaklínač 2''
  • Já doufám ve SNES *1*
  • Joha
    Mna by zaujimala Zmija... momentalne citam knihy a nie som si isty ci sa tam o nich vobec pise. Celkom by ma ale zaujimalo ci su vsetci zaklinaci zo zmije taki ako Letho :D
  • Dyť to je skoro Dědeček :-) Ja bych bral jinou školu... Třeba kočky... Ty v knize skoro vůbec nejsou snad jen jejich talismany (Leo).. To znamená, že by mohli mít dobrej základ pro vlastní nápady jak je odlišit...
  • Erien
    Místo Zaklínače jsi dej opakování ČJ. Običejny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit