Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adaptace Sapkovského ságy o Reinmaru z Bělavy, slezském šlechtici a hustiském agentovi! Každé téma se dá zpracovat cool, když se k němu přistoupí správně. *4*
  • Ukamenujte mne, ale druhý Zaklínač bude díky novému combat systému fungovat na konzolích znamenitě (ona je stejně pouze otázka času, kdy to ohlásí, neboť s takhle ideálním ovládáním by nevydání na ps3+xbox nedávalo smysl).
    • jo souhlas.. hrál jsem to na gamepadu a hraje se to dobře.. přirovnával jsem to k soubojovému sytému Fable 3.. až na tu vyjimku, že ve Fable 3 je pouze jeden druh utoku, ale jinak uskoky, kouzlení, je to skoro to stejné..
  • to bude zaklínač 2 pro konzole...
    • I kdyby nebyl, tak se pravděpodobně na konzolích později objeví. Na první pohled je vidět, že Zaklínač 2 patří mezi případy (nepovedeného) konzolového portu. I když mohl být primárně dělán na PC, tak se na něm právě ta možnost případného předělání na konzole hodně podepsala.
      • Hmm. Ovladani zaklinace neni idealni(nebylo ani v prvnim dilu),ale je to jen o zvyku. Rozhodne se neda rict,ze je to zkonzolovatele. Proste zapomen na konzole a trochu se snaz
  • Můj tajný tip je obnovení vývoje Rise of the white wolf, což je v podstatě první zaklínač na konzole.
  • Doufám že oznámí nové GTA
  • Dufám že na GoG půjde Lucas Arts *5*
    • Nejsi jediný...*5*
  • Caute nevíte nekdo či se bude dát nekde sledovat E3 2011 Live ?
    • Drom
      napr. zde: http://e3.gamespot.com/press-conference/?tag=masthead%3Be32011%3Bvideo%3Bpress
  • xixixao
    Čeština není zrovna moje silná stránka, ale výraz "zaklínačovský" mě praštil do očí :D Napsal bych spíš "zaklínačský" (slovo do pranice) :)
    • Určitě zaklínačský. Takhle je to i v knížkách
  • Zvazujem kupu.Je pravda ze v hre nieje moznost zapnut invert mouse???
    • smejki
      nyní to lze přepsat v INI
    • Ne zatím to možné není, ale patch tam tu možnost má dodatečně přidat... snad tento týden
      • dik kupa sa teda odklada.Zvlastne u tak ze vraj inak prepracovanej hry pozabudnut na nieco taketo
        • na nieco taketo? k čemu to je? pokud ses naučil blbě hrát, odnauč se a uvidiš jak se ti bude hrát líp ;)
          • Vas dojem ze hranie bez zapateho invert mouse moze nieco zlepsit je naprosto scestny.Aj keby som si na to zvykol tak lepsie to hrat nebudem ako teraz keby to invert mouse malo.Je to proste jedno ide o to ze sa mi nechce podstupovat ta seredna a potupna procedura kde sa snazim zvyknut na klasicky mouse move kde budem bud kukat stale do zeme alebo do oblohy je to frustrujuce a ano zazlievam to autorom ze niecomu takemuto su ochotny kupcu vystavit rovnako ako som to zazlieval tvorcom confict freespace roky do zadu ked sa zas nedalo hrat bez zapnuteho invert mouse.Tam sa to dalo ale pochopit nakolko sa jednalo o simulator s kokpitu.Ale v dnesnej dobe u AAA titulu je to naozaj minimalne zarazajuce.
            • Paul_cz
              Jde to zapnout už teď. Akorát to musíš udělat přes ini soubor. Patch to akorát přidá do samotnýho nastavení.
        • a k cemu to je dobre ?
  • I pro konzole? yeah To bude sr ačka :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit