Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U me je graficka stranka opravdu spravena a partaci mi chodi ve vzduchu :D Zajimalo by me jak dokazou cestovat tou rychlosti bez mass rellay. Celkove hra vypada spise jako by mela vzchazet ze sveta startreku a ne ME - vsechno se skenuje a na osetrovne dokonce maj doktora McCoye :DD
    Hra za ty penize nestoji EA si nezaslouzi aby ji cesi kupovali za plnou cenu, ale uplnej propadak to neni bohuzel to ani neni ME jak by si zaslouzila tato znacka.
  • Jack1947
    Já vím že jsem byl jeden z frontline haterů ale po vyzkoušení musím říct že jsem se musel asi uděřit do hlavy ale mě to baví... jasně není to tio pravé ME a je tam spiusta kiksů bugů a já nevím co ještě ale mě se to líbí je to nedokončená hra a animace a občasný "alkoholecký" bug pohybu to je na pěst...

    Nicméně, rád se tam vrátím, ale furt je to pro mě prostě jedna velká nepovedená lež. Navíc Hw náročnost je nic moc jako jedna z mála her se mi to kouše celkem často a na medium detaily zase vypadá až moc vyblitě.

    Jo, užívám si to asi taky proto že není jiná alternativa - hloubka příběhu minulých dílů zde fakt chybí to bezesporu ale špatné to zas tak není jen to není ME ( i když se to hodně snaží)
    Ne grafika je hezká ale hratelnost když odečtu zajímavé souboje docela zlá... souhlas že nad 7/10 by to jít nemohlo.

    To řikám jako někdo koho ME série uhranula a bavila - až do "hořkého" konce. Není to takovej malér jen to není hra roku a není to hra která by ME nějak moc připomínala jen je to nadprůměrné dobrodružství s zajímavými nelidskými charaktery. Hezká grafika + nezajímavé postavy
    Oproti jinejm nudnějším hrám je to zase příjemné osvěžení. Dokonce mě baví některé rozhovory... což ve většině her to nebaví. Je mi jen líto že to tak zkazily na poslední chvíly Už ted jim asi neodpáře že se to nepovedlo a sliby chyby... nicméně jsem neměl psát odpad a humus. Minimálně ne graficky a souboje taky dobré.
    • To bude asi nějaká mýlka ne? Vždyť jsina základě pětiminutových videí na YT říkal, že Andromeda je hnus atd. atd. Aby se v tom pak čert vyznal. Napíšeš že Andromeda je hnus a měli by jsme ji bojkotovat a najednou otáčka o 180°... Tak co tedy? Já jsem na základě videí totiž viděl jen pár minut z GTA V a přemýšlím, jestli je to blbost, nebo zda si zahrát, "neporadil" bys mi?
    • Při čtení tvých komentářů (nejen tohoto, ale celkove zde na Games), nelze než s tebou souhlasit. Ano, pravděpodobně jsi se mnohokrát udeřil do hlavy.
  • Hraju hru přes 60 hodin a nemám s ní nejmenší problém. Grafika je na PS4 Pro TOP a příběh a svět je DOKONALEJ. Všechno je tak neuvěřitelně dobře provázaný, že už chápu, proč někdo tvrdí, že příběh nic moc. Je to proto, že k ponoření se do toho, to chce dělat všechno a ne jen hlavní příběh. Protože každá blbost, quest a sbírání, zabití čehokoli souvisí s něčím dalším. Mám level 53 a cca 62% progression. Takhle jsem naposledy zapadl do Zaklínače3, Bloodborne nebo Dark souls 3. :D
    • nemáš s ní nejmenší problém? ani nejmenší? tak to seš hodně šťastnej člověk. bohužel, kvůli lidem jako seš ty si můžou vydavatelé dovolit vydávat beta verze her a vydávat je hotový.
    • jamar28
      Co z těch lží máš? Oni ti něco platí? Nebo jsi prostě fanatický fanoušek? Nechci se tě nijak dotknout, ale tohle je TOP grafika? http://1url.cz/xtku7

      Téměř každá věta, kterou jsi napsal, by se dala okamžitě vyvrátit.
    • cítím tady někoho z české pobočky EA.

      Takové neskutečné marketingové kecy "každá blbost (quest a sbírání) souvisí s něčím dalším" se opravdu nedá aplikovat na "vezmi šutr nerostů po 358."
  • no neni to super vydat betaverzi hry, a pak ji jako nasledne dodelat? ach jo
  • nemůžu si pomoct, ale po shlédnutí EPICKÉHO Music Video od JT Machinima - Feel Like Home někdy v budoucnu dám ME:A šanci...teda až to zlevní a cena bude odpovídat kvalitě hry :)

    http://www.youtube.com/watch?v=DhmqpLe2QZE
    • *15* Jestli to není trolling a myslíš to vážně, tak jsi zlomil sedmou pečeť apokalypsy.
      • haha *15*
  • Nj ... vlasy, to je velmi podstatna zmena ... kdyz 90% hry cumim na zada manikovi, co ma na hlave prilbu ... a beha jak kdyz ma nadelano v gatich.

    Zato, kdyby to nahodou nekdo nevedel, tak kdyz se vylodite na cizi planete (dokonce v uplne jiny galaxii) tak se tam naprosto vsude a na kazdym rohu povalujou veci ktery pasujou k vasemu vybaveni, takze takhle z emzaka vemete optiku kterou si obratem namontujete na svoji sniperku ... jooo ... to zni uveritelne. Dame to tam. ... jo a taky emzaci pouziva dyzl ... jako fakt, sak to je jasny ne ... pridu, vidim, nahodim ... a svetla svitej.

    Jako puvodni trilogie aspon drzela nejak pohromade, melo to nejakej pribeh, kterej i pres zmeny jakoz takoz fungoval. Ale totok ...
    • gamerkt79
      A ted si ještě vem, že všichni tam uměj anglicky :)
      • Třeba používají překládací rybu jak ve Stopařově průvodci... *1*
    • Nejenže jsou díly emzáků kompatibilní s lidskými výtvory, ale Andromeda úplně popřela technické zákony, které byly zavedeny v původní trilogii.
      Scénaristi si asi myslí, že když jsou postavy v jiné galaxii, tak tam budou platit úplně jiné fyzikální zákony. LOL
      • Nejlepsi je jak se v původní trilogii pouzivali na cestovani po galaxii rele a tady si proste jen tak litate :-(
      • jamar28
        Myslíš třeba tu biotiku? Jo, to byla sranda. V trilogii biotika dobrá tak na srážení slabších nepřátel k zemi nebo k ochraně proti malým zbraním, v Andromedě ovšem zcela dostačující k vesmírným bitvám... *15* *15* *15*
        • Tech kravovin je hned od zacatku cela hromada ... vem si, ze mas technologii stitu. Ses schopnej tim stitem zastavit libovolnou munici ... ale nejses schopne tim stitem nahradit rozbity sklo prilby? lol ...

          Nebo ...vydrzis desitky zasahu od emzaku hned v prvni misi ... ale tvyho kamose odprasknou jednou ranou ...

          A ta atmosfera, ta z toho uplne kape ... kdyz prijdes kamkolil a vidis ty hromady beden s munici ... tak co asi tak bude nasledovat hmm ... zeby? Prekvapeni! ...
          • jamar28
            To není krávovina s těmi štíty. Jejich fungování je popsáno už v jedničce. Já přesně nevím, jak to technologicky okecali, ale výsledek je takový, že ten kinetický štít zastaví jen rychle letící projektily, takže kulku zastaví, ale třeba hozený kámen ne. A vzduch v tom případě taky ne.
            • Ghost47
              OK, štíty beru. Ale ten jejich oblek je napěchovanej nanotechnologií, co dokáže z místních materiálů vyrábět munici, medigel a já nevím co ještě, tak proč to sakra nedovede vyrobit kus plexiskla ?
              Případně si mohli tu helmu navzájem přehazovat, potápěči se na jeden přístroj taky dovedou vynořit...
          • ale když ten parťák měl při výsadku červenou uniformu (tj. uniformu smrti ve Star Treku *3* ), tak prostě musel umřít.
  • Inventář a možnost skipnout animace létaní vesmírem! konečně!
    • ale pořád je to shiit
  • Ono je to trapné sudoku pro někoho moc složité, že zvyšují dostupnost cheat klíčů?
    • Bohužel to je dnešní doba. "Hráči" nechtějí nebo snad už ani neumí při hraní myslet. Neříkám, že jsem nějaký genius, klíče jsem použil dvakrát na ty poslední 5x5 hádanky. Ale jen proto, že to bylo těsně před koncem a pospíchal jsem, ať už to je dohrané. A ještě mi 4 zbyly. Všechny jsem našel, žádný jsem nekupoval. I když peněž jsem měl dost. Nějak není, za co je utrácet...
      • To je fakt, s tim omezenym inventářem nemá cenu kupovat natož si třeba sbírat všechny brnění.
  • Tady nepomůže ani svěcená voda.
  • No, až bude možné vytvořit si postavu, která nebude vypadat jak opice a až to bude stát 30 a méně Euro, tak jsem ochoten si to pořídit a zkusit si to. To že změněj úpravu vlasů je sice hezké, ale když předdefinovaná postava vypadá jak orangutan v říji, to už hezké není A u mužského charakteru raději ani nemluvím - buď to vypadá jak paviání pr*el po silném průjmu, nebo jak čtyřprocentní kočkodan na tripu
    • Podle feministek, gender neutrálních, černochů, asiatů a indickejch turků ... jsou vyzáže hlavních postav naprosto v pořádku. ... Prostě nechtěli nasštvat klub feministek(nebo tohle sedí ve vedení), co nevědí co je to počítačová hra a tak udělali z pěkné bělošské modelky, genter neutrální lechce opálenou opici. ...
      • Tak aby bylo jasno, mě je fuk koho naštvat nechtěli. Naštvali mě. A já - normální bílý chlap, celkem pohledný, čistý hetero - se cítím diskriminovaný tím, že ve hře není nic normální, jen multikulturní. Mám sto chutí nažhavit svého právníka a začít se soudit o to, že potlačují mou sexualitu a útočí na mou rasu, pohlaví, věk a vzhled. Nutí mě myslet si, že být hezký je špatné a neumím se s tím teď vyrovnat. Špatně kvůli tomu spím. Mám výčitky svědomí, že vypadám dobře, mám hezké vlasy a stojím rovně a ne jak nějaká zrůda z ME:A. Ztrácím identitu, neumím se zařadit ve společnosti ošklivých lidí. Navíc se teď nemůžu ani podívat na svou hezkou ženu a krásné děti, které doma mám, protože mám pocit, že není normální, aby žena byla štíhlá s velkými pr*y, měla hezké, mírně zvlnité a dlouhé vlasy......a její rty...?! Její krásné a smyslné rty?!! Proč nejsou přes půl držky??? Proč když se usmívá, tak se jí dělají vrásky u očí?? A urřitě mi něco tají, protože se neustále dívá úplně normálně! Netiká pohledem jak splašená schyzofrenní můra, nemá přiblblý úsměv děj se co děj a má občas i přivřené oči...!!!!

        myslím, že takových 100.000.000m. USD byse mohlo hodit k tomu, abych zapomněl na všechna tahle traumata.....! pak už budu dost bohatý na to, abych se s tím uměl vyrovnat a nebude mi ME:A vadit *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit