Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bargud
    A já bych se zeptal - to to sakra nešlo hned?!
  • Dogkiller
    Chudáci konzolisti, oni se tak radovali, že je na PC jen 30fps a teď taková rána. A opět jim nezbývá než pukat závistí, jako vždy... *1*
    • Bargud
      To jsou zase kecy... *6* Máš tyhle kecy nutnost psát? (a teď nemyslím jen tebe)
      A jsem pouze PC hráč, na herní konzoli nehraji. Ty kydy z obou stran jsou děs.
    • takové malichernosti jako závist nějakých lepších AA nebo více FPS mají za potřebu nevyspěli jedinci s velice slabým socialním životem...že o tom mluvíš jasně ukazuje, jak moc jsi nepoužitelný.
      • tak určitě, kdo by si nepřál hrát sekající se hru se zubatými okraji bez AA *1*
    • počkej až zjistí, že k těm 60 fps ještě můžeme mít současně puštěné další programy *1*
  • Z jakeho duvodu tam ty fps locky vubec jsou? Vzdyt to nikdy na pc nebylo, chapu to na konzolich, ale k cemu to je u PC?
    • hardware nových konzol zkrátka nestíhá ani současné hry, tak se snaží udělat ze sekajícího se obrazu nový standart *1*
      • konzolové ovečky jim to hezky baští, Master Race zas tak ne
        • Ma tu nekdo zasebou aspon zakladku ze by mi vysvetlil proc se vsichni vydavatele nesoustredi primarne na PC ? furt to nechapu...................................................
          pripadne diky !! *13*
          • $$$
          • frag.ment
            Ty tu základku za sebou asi ještě dlouho mít nebudeš, podle toho, jak ti jde psaní..
    • (ne)Dobře udělaný port
  • Odulin
    Tak už to konečně můžu dohrát. Mělo to tam být hned, jsou to fušeři. Poslední dobou mě už móresy herních firem fakt začínají S*ÁT. A to jsem obvykle silnej optimista.

    ....kam se to ty tvl draku řítíme....
  • No vida, hra funguje i bez černý pruhů a se 60fps. To jsou věci..
    Co to vlastně psali, že černy pruhy jsou víc filmový a pomáhá to atmosféře a na 60fps to není optimalizovaný, vlastně ani nejsou potřeba pro tuto hru...
  • stačila expreska, pc-gumákum budou praskat žilky...
    • souhlas a palec, zase článek, kde si místní trosky budou řešit svoje mindráčky...
      • Žít s takovou závistí musí být strašné. Co je špatného na tom chtít kvalitu, když na to mám. Kdyby jsi místo keců tady vydělával, tak by sis taky mohl koupit herní mašinu, tak nezáviď.
        • to už je docela diagnoza, jestli si myslíš, že ti závidím nějaké FPS nebo grafické karty, tak to jsi na omylu, pokud máš doma LaFerrari, tak to ti závidím, pokud máš doma druhou Irinu Shayk, tak ti ji závidím, ale rozhodně ne nějaké FPS
        • nebo by si mohl najít ženskou *1*
  • A z toho si mám jako sednout na pr*el? To tam přece mělo bejt od začátku. Kkti, fakt
  • Ja uz fakt premyslim, zda si ti vyvojari/vydavatele z lidi delaji zamerne p*del a nebo testuji, co si mohou dovolit a kam je az posilat...

    PS: o hru jsem se tolik nezajimal, tak me tato informace znacne prekvapila, ze do PC verze toto nedali. Holt snadny port je snadny port, jinak to asi nechapu :(
    • njn Jumpe takove samozrejmosti a oni se na to vyprdnou.. zeby korporatni masinerie?
  • To je směšné a smutné tohle, opravdu. Sice přijdu o úžasný trhaný filmový zážitek v nudli, ale vidím to tak, že té hře dám v bucoucnu možná novou šanci, bohužel první dojem už nezvrátí. To nešlo hned? Vážně demence tohle.
  • Oni se těma diskuzema asi baví když tu furt dávají články přímo volající o flame *1*
    • Za to nemůžou oni nebo článek, za to můžou vývojáři, kdyby byli normální, tohle se vůbec nemuselo řešit.
      • Jako asi máš pravdu ale to nic nemění na tom, že redakci jde o to aby tu zas bylo jednou nablito.
        • Nemáš pravdu, čím víc se o tom bude psát a čím víc se to bude řešit a tím pádem dostávat do podvědomí více a více hráčů, tím líp. Já jsem rád za každý takový článek. Jasně, vždycky se najde několik jedinců, kteří píšou voloviny, ale to nemění nic na tom, že je dobře, že se o tom mluví, jen tak dál. Doufám, že se to mluvení časem zúročí a projeví se to na prodejích různých titulů od různých firem. Ani nevíš jak moc bych si přál, aby si třeba Ubisoft nabil hubu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit