Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já to umim s timi systémovim souborem, jenom to v textaku upravite(smazete všechny zmínky od ubisoftu) a funguje ten autopatch
  • Nevíte proč mi na netbooku nejde stáhnout Assassin s Creed
    *7*
  • Obávám se, že jde o dezinformaci, protože warez verze singl. normálně funguje a vůbec nic neznamená, že je modifikován txt soubor. Od toho existují skupiny jaké jsou třeba Razor či Reloaded.

    Jinak kdo nemá doporučuji koupit si originál...ten multak za to stoji.
  • To že si hraješ ty neznamená, že může i jiný.
  • Nevim táta si to stáhnul a jde mu to ok (ano opravdu táta já hraju jen na konzoli protoze me pc je trosicku za zenitem)
    • Cajk
      Napsal "mé pc" tak klídek?
    • Tvůj děd je za zenitem. *3*
  • tenhle problém sem řešil o vánocích když sem dostal sc: conviction.. naštěstí sem si soubor hosts zálohoval a všechno jede ok *5*
  • Jeden debilní příspěvek za druhým. Někteří si dokonce pletou vydavatele s výrobcem, či ani nedočetli a nepochopili článek, ale hlavně že máte jasno, a víte, kdo za to může. Viďte, prdi ? *1*
    • Však na co něco číst, nejduležitější pro ně je, že můžou svoje moudra někde vyjádřit :D
  • co to je za blbost, warez verzia ide v pohode..skidrow je pan *3*
    • Páni, ne pán, je to banda lidí :)
  • Dlaha
    Mám už dávno assasina dohranýho na xboxu, doteď hraju multiplayer, protože stojí vážně za to a jsem upřímně rád, že jsem neměl jediný problém. Zlatej xbox live, na kterým nedokáže ani UBIsoft multiplayer pokazit *4*
  • hah! prdy kecy,normálně to jede,a kdybych tedka nepropadl Lotr online tak už to mám určitě aji dohraný ))
    • ucho
      no já věřím, že bys určitě i ten multiplayer zvládl dohrát dvakrát :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit