Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak som mal moznost dobre pocut tak sa neuvazuje iba o stihackach ale aj o lietadlach takze tusim A-10-thunderbolt by tam sa mohlo tiez objavit
  • sice mne to stale viac pripomina BC nez BF ale nehral som tak este nesudim
    • jedine ak podobnostou v engine..
      • no tak mne to pride viac zamerane na rychlu akciu nez na tymovu pracu a takticky postup ako starsie BF totiz ziadny comander mozno tam nedube ani prikazova ruzica a autoheal autorepair tomu moc nepomozu to su potom medic a engineer z polovice nevyuzity a autoknife (aj ked je tam aj normalny noz ale ten kompromis je trochu nedomysleny podla mna) by tam tiez byt nemusel
        • autoheal tam fakt je ?
          • yop je a to ma dost stve
  • Je to maličkost, ale mohli by přidat zvuky padajícím stromům...
    • Ondro, víš že to je nedodělaná verze??? A že to tam nejspíš dodají, když si zrovna na zvuku tahle hra zakládá :)
      • Ano to vím, a doufám, že dodají....
  • Proč ty pos*aný raketomety cpou do Multiplayeru, to si bere každá lama.
    • vies ze raketomet je v BF uz od BF 1942 tj. od zaciatku serie a keby tam neboli ako by si asi nicil tanky? pistolkou?
    • Nevím proč si všichni pořád jen stěžují..v COD2 si pamatuju každý nenáviděl lidi s brokovnicí :D,v BF zase jsou to lamy s raketometama...když se podívám na filmy (podle skutečné předlohy jak je na začátku např: Black Hawk Down atd.) tak si vzpomínám,že na Američany tam taky ti somálci pálili sem tam z RPGčka :-) a to na pěšáky.Američan taky nezačal řvát "Ty lamo s RPGčkem co děláš to neni Fér".Jako kdyby jsi si stěžoval,že na Tebe jede s Tankem a ty máš samopal a granát :D.Je to prostě hra s Technikou a každej hraje za to co ho baví :-) nic víc nic míň
      • ano el nemozes porovnat realitu a hru a musis uznat ze strielat len tak z granatometu alebo z raketometu do infantry je lamerske a na vacsine serveroch to byva zakazane totiz nie je moc zabava ked ta neco sejme pred tym jak si to vsimnes
    • trolo
      prosim ta ked nehrajes BF tak nepis blbe komenty.. kazda lama si neberie rpg. s rpg je tazsie zasiahnut niekoho na dialku ako s normal gunov tak neviem co kecas. lamy skor kempia sniperky v krikoch alebo zoberu vozidlo a za par minut su mrtvy pretoze ina "lama" vie ako sa naraba s RPG
    • to chces po tancich hazet kameny ?
      • ty snad ne ? *1*
        • :) no ja bych tank rad oznacil a nechal nejakou tu lamu s rpg at se vyblbne
          • To je videt, ze jste predchozi BF (ne BFC) nehrali. Tohle opravdu neni COD (nic proti, taky dobra hra), ale BF tzn. - strilecka vcetne TECHNIKY. No a logicky musi byt moznost se proti ni branit a nicit ji. A pokud jde o ty lamy, hrat za antitanka v BF2 neni zase tak lehke, protoze to ze ma zbran proti technice vyvazili autori hry slabsi zbrani proti pechote tzn. kdyz potka assaulta nebo medika (a oba maji podobne postaveni - nejde napriklad o utok zezadu), tak ten ma mnohem vetsi sanci na vitezstvi
            • no dyt jo .. proto se ptam jestli chce hazet kameny ... ale jelikoz hraju za assault tak tanky jen oznacuji .. coz je vec na kterou bezne hraci kaslou ..
          • RPG sa do BF hodi tak isto ako kazda ina zbran, komu sa nepaci nech nehra, kto hra a nepaci sa mu to tak je lama.
  • Nevíte, jaký stroje se budou prihánět ve vzduchu? S vrtulníkama se určitě počítá, co letadla?
    • Včera potvrdily stíhačky.
    • Erien
      Konkretní stroje myslím nikdo neví, stíhačky ale být mají.
  • pochybbuju ze by semu povedlo takhle lehce odpalit v mp bombu
  • Pride mi totalna demencia ked uz aj tu prevlada nazor aka je tam grafika zla, a pravdupovediac necakal som to ako cely clanok...
    Viac krat bolo vsade pisane ze alpha verzia ma orezanu grafiku, a nie len to.
    No stale je tu par sorry za vyraz dementov ktory si to nechcu pripustit.
    Hodnotenia si nechajte ked bude hra full alebo aspon nejaka beta...
    SeeYa
    • PS: Pan redaktor, to co vidite na videu od DICE sa nehovori skraslovacie efekty ale vyssie detaily grafiky ktore v alfe nie su dostupne.
  • nic moc teda... a ten glock vypadá jako by ani nestřílel o zvuku střelby nemluvě. Dvojku asi nepřekoná.
    • vzdyt je to teprve alfa tam se ladi aby to vubec jelo ... v tebe se dava dokupy hratelnost a trosku balance a az nakonec se doladi grafika ... vyda se hra a potom se to jeste xkrat patchuje
  • Whoossain
    Nedávno jsem pořídil na Steamu asi za 7,5€ BC2 a jsem s ním hodně spokojenej. Chápu, že veteránům BF se moc nezamlouvá, sám jsem BF jeden čas hrával, ale na můj vkus bylo takový moc..."suchý" nebo jak to říct. Na BF3 jsem hodně zvědavej, mám předobjednáno a věřím, že to mě to bude bavit minimálně tak, jako BC2. Přinejmenším to bude mnohem lepší MP zážitek, než posledních několik dílů CoD. Na to, co je vidět z videí alpha verze, se nedá moc brát ohled, protože, jak tu už zaznělo, je to interní testovací verze a do vydání nám přeci zbývá ještě nějaký čtvrtrok. Mimochodem - právě vzhledem k tomu, že se jedná pouze o alpha verzi, usuzuju, čistě dle videa, že už teď to vypadá mnohem líp, než mnohý beta verze nebo retail verze jiných stříleček.
  • omg na to se nedalo koukat jak hrál špatně *11* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit