Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ja uz si letmo po precteni titulku myslel, ze se jedna o internet lidicek v tom meste :). Online pripojeni k offline hrani by se melo uplne zrusit, zakazat, zadupat, a zabit. Nevim k cemu to je, jen k nasrani... S prominutim.
  • Origin + Neustálé připojení k internetu, můj mokrý sen se stává skutečností *1*
  • Kez by lidi meli dostatek soudnosti a informaci, aby vedeli, ze takove hry se proste nekupuji. Potom by i nenazranci typu EA museli zacit s necim, co je pro ne cizi - naslouchat potrebam zakazniku.
  • Neni to zase az tak davno,kdy jsem mel docela radost z toho,ze EA se odvraci od sve nepekne povesti z dob minulych.
    Ale to co poslednich par mesicu predvadi me presvedcuje o opaku.
    Skoda.
    Acti,UBI,EA jeden vycuranejsi,nez ten druhej.
  • Koukám, že v kanclech EA sedí řádní fašisti *12*
  • no tak tohle taky nechci
  • Hmm u ME3 to nešlo a tady to jde bez Originu? Zajímavé ...
    • Aha nic, zřejmně šlo jen o stažení ne samotné hraní. :-)
  • Veskoslav
    Hmm. Dilema. Tedy u her jako ME 3 či Sc II či Diablo III to připojení překousnu, protože jsem za to dostal královskou zábavu a v případě Sc II je to i nutnost pro MP. Ale nevím, jestli taková přidaná hodnota bude u této hry u MP. Hra mě oslovila svým zpracováním a tím, jak se snaží přiblížit k realitě výstavby města. Záleží taky kolik bude stát atd. Když už Origin mám kvůli ME 3 a Bf3, tak to mi žíli netrhá. Spíše to, jak nakonec hra bude vypadat, co bude nabízet. Ale jak říkám, poslední hra od EA měla být podle mě ME3 kvůli jejich přístupu k hráčům a DLC. Pokud ale udělá hru takovou, že bude nejenom dobrá v recenzích, ale i v oších hráčů, jsem ochoten dát EA jako platící hráč šanci.
  • Cože, potkopávání měst? To nebude moc zábava. Už vidím ty škodiče a ještě kvůli tomu být permanentně na internetu, fujtajksl.
    • Veskoslav
      Ale na druhou stranu zase udělat protiopatření nemusí být na škodu. Ale nemyslím si, že by to fungovalo na principu, nejsi tam, město ti spadne (tedy doufám)
  • Ne ne ne dědečku , tahle hra už vážně není to co bejvávala ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit