Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DRM je větší zlo než Warez
  • Nepřekvapuje mě to, že se musí vždycky ozvat ten čůr@k Vyhoňslav.
  • To sou zas kecy, nejdřív zavedou povinný připojení zdůvodněním jak je to super a to nejlepší pro hráče a pak sem zvědav za jak dlouho se začnou vybírat měsíční poplatky za mp i u normálních her, ta údržba a provoz serverů přece něco stojí *3*
  • Kez by lidi meli dostatek soudnosti a informaci, aby vedeli, ze takove hry se proste nekupuji. Potom by i nenazranci typu EA museli zacit s necim, co je pro ne cizi - naslouchat potrebam zakazniku.
  • A ja uz si letmo po precteni titulku myslel, ze se jedna o internet lidicek v tom meste :). Online pripojeni k offline hrani by se melo uplne zrusit, zakazat, zadupat, a zabit. Nevim k cemu to je, jen k nasrani... S prominutim.
  • Jako Spore, a tam mi to taky nevadilo... :)
  • Miliardy? Vážně? Udělej si pořádek v číslech *3*
  • Ne ne ne dědečku , tahle hra už vážně není to co bejvávala ....
  • MickeyMutant
    http://www.facebook.com/SimCity?sk=wall&filter=1

    Sakra games - vymaž si středník (třetí znak od konce) z adresního řádku.
  • Hanzales
    No kdybych vzal v potaz vsechny ty konspiracni teorie, tak by mi z toho vyslo, ze se ti "kravataci" financni elita (korporace) prave akorat dostavaji k moci na plnejsi obratky a tahaj vice za dratky :) Ale vazne, penize=moc a hodne moc penez=hodne velka moc :/ Tady muzem kupovat nekupovat, ty m***y si to tam stejne protlacej :)
    (ch v tech hvezdickach neni)
    Tak jako tak budu dale podporovat mensi nadejna studia a doufat, ze je neskopi pozdeji ta velka. No a hram s temahle implementovanyma p**ovinama se hold vyhybat co to jde a zahrat si je pozdeji (pul rok max) az ty pakarny stejne sami odstrani (a navic se to mihne nekde v akci)
  • Origin + Neustálé připojení k internetu, můj mokrý sen se stává skutečností *1*
  • smejki
    Chtěl jsem napsat EA, že v téhle podobě moje peníze neuvidí. Po hodině hledání nějakého kontaktu jsem se na to vyprd. Je to dvousečné. Když se vydavatel odmítá bavit se zákazníky, je jediným účinným vstupem z mé strany nekoupě.

    Naopak když něco vymňoukne Valve, hned vím, kam napsat svou stížnost.
  • Je to selhání herních fanoušků a herní samozvané žurnalistiky, že na distributory netlačí a nechá se sama tlačit ke zdi díky inzerci a kamarádských vztahů. Kdyby začala plnit investigativní roli, možná by těhle lapsů ubylo. Teď se kravaťáci jenom vysmívaj a schovávaj se za PR kecy.
  • To je pravda. Omlouvám se. Úplně jsem zapomněl, že člověk musí hrát hry každou volnou chvíli. To pak beru zpět.
  • hrdina...
  • A ja ze som si to stiahol pretoze vsetci moji priatelia sa to na zaklede mojho prispevku hned kupia
  • no tak tohle taky nechci
  • Přečti si, co všechno Origin v tvém PC bez tvého informování o odesílaných datech a s tvým vynucených souhlasem ("chceš hrát naše hry, nemáš jinou možnost"), zjišťuje, budeš se možná divit. A rovnou si zjisti, co Steam, který se před takovým výzkumem ptá a můžeš mu to zarazit.

    http://www.ea.com/privacy-policy

    Opravdu jen pár blbostí pro své statistiky.

    Na druhé straně, spousta idiotů toho na sebe vyslepičí tolik třeba na fejsbuku, že nějaký screening veškerého nainstalovaného softwaru ve vazbě na IP vedle toho vlastně nic není *4*
  • Přijde mi to, že se někdo nepoučil z multiplayer orientovaného Cities XL, které na multiplayer dojelo (neufinancovalo pro nezájem). Také netoužím po multiplayeru, chci si stavět sám a nepotřebuji k tomu ostatní
  • Aha nic, zřejmně šlo jen o stažení ne samotné hraní. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit