Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tazke ty podle gramaticke urovne psanych prispevku soudis uroven vzdelanosti naroda?
    Treba te to prekvapi,ale existuje plno lidi,kteri vystudovali i nekolik vysokych skol a presto jim gramatika dela problem.
    Takze dle tve logiky jsou to vsichni hlupaci?
  • Kup na originu a nemusíš být online. To je v pořádku, jen si chrání investice, a že ještě navíc šmírují přes origin? No a co. Nic hrozného se nedovědí...jen pár blbostí pro své statistiky, steam dělá to samé. Že jde hlavně o princip? To je jen póza, a pokud ne, tak se s tím smiř a nekupuj. Pravda bolí, takže čekám aspoň 50 mínusů.
  • Veskoslav
    Za to ty jsi vzdělanost sama.....
  • Veskoslav
    P.S: Jenom by mě zajímalo, jak taháš net např u takového notebooku ve vlaku. A to říkám jako člověk, co seděl celých 8 hodin z Paříže do Frankfurtu připojený na Wi-fi. Ale to nestačilo na to, abych hrál na "plné" koule Sc II, tudíž jsem musel nakonec si číst noviny a dělat školu, protože připojení bylo fajn, ale na hraní nikoliv. Navíc kolik vlaků má např. v ČR plnohodnotné wi-fi a kolik míst máš pokrytých wi-fi či svým ADSL modemem s optickým kabelem, co máš doma? Tudíž zde je vysvětlení, proč jsi zase za vola, když nechápeš kritiku, že na to dojedou ti, co si to zaplatí.
  • 1) vůl? Urazil jsem tě nějak já?
  • 2) Ani ne, hele... Spíš je na vině to, že mě to rozčiluje... Úroveň vzdělanosti národa mizivá...
  • Tak sem dost zvedav co se z toho nakonec vyklube.
  • doprdele a to sem se na nový SimCity těšil...

    no už se netěším, ať si ty socializační srágory nacpou do chřtánu a udáví se jima, já se se stády retardů socializovat nepotřebuju a na multiplayer mám jiný hry
  • Veskoslav
    Co jsem měl možnost číst, tak by MP měl být propojení měst, záškodnictví vlastní měst, diplomacie a finance mezi městy hráčů. Tudíž nejenom statistiky, ale plnohodnotný MP. Ale taky to může dopadnout zcela jinak.
  • 1) Tvuj trolling sem pochopil, ale nechtel sem napsat ze si vul(jen sem to rozepsal)
    2) normalni hrubka, jak kdyby si ty nic spatne nikdy nenapsal. Ale co musis ukazat honem na jineho, aby se nemluvilo o tobe.
  • Veskoslav
    Diablo III si nezahraješ bez netu, ani craclou verzi. Stejně jako Darkspore. Tady to bude podle mě fungovat jako u Anno 2070 a MRDu od Ubisoftu. Tudíž v tomto bych tyto hry nesrovnával:)
  • Veskoslav
    Ale na druhou stranu zase udělat protiopatření nemusí být na škodu. Ale nemyslím si, že by to fungovalo na principu, nejsi tam, město ti spadne (tedy doufám)
  • Že mě to nepřekvapuje...
  • Veskoslav
    Pokud se jedná o trolling, tak je více než trapný pokus o flame v diskuzi, kde se probíralo to, o co se jednalo v článku.
  • Cože, potkopávání měst? To nebude moc zábava. Už vidím ty škodiče a ještě kvůli tomu být permanentně na internetu, fujtajksl.
  • Veskoslav
    Hmm. Dilema. Tedy u her jako ME 3 či Sc II či Diablo III to připojení překousnu, protože jsem za to dostal královskou zábavu a v případě Sc II je to i nutnost pro MP. Ale nevím, jestli taková přidaná hodnota bude u této hry u MP. Hra mě oslovila svým zpracováním a tím, jak se snaží přiblížit k realitě výstavby města. Záleží taky kolik bude stát atd. Když už Origin mám kvůli ME 3 a Bf3, tak to mi žíli netrhá. Spíše to, jak nakonec hra bude vypadat, co bude nabízet. Ale jak říkám, poslední hra od EA měla být podle mě ME3 kvůli jejich přístupu k hráčům a DLC. Pokud ale udělá hru takovou, že bude nejenom dobrá v recenzích, ale i v oších hráčů, jsem ochoten dát EA jako platící hráč šanci.
  • 1) Byl to trolling - ostatní pochopili a dali mínuska. Jen ty ne.
    2) Nevěděl jsem, že návštěvníky Games.cz jsou pouze holky, jinak si tvé "pochopilY" nedokážu vysvětlit.
  • Neni to zase az tak davno,kdy jsem mel docela radost z toho,ze EA se odvraci od sve nepekne povesti z dob minulych.
    Ale to co poslednich par mesicu predvadi me presvedcuje o opaku.
    Skoda.
    Acti,UBI,EA jeden vycuranejsi,nez ten druhej.
  • Ti to vysvetlim zvlast. Ostatni to pochopily, jen ty jsi zustal tam na konci rady!! Nejde o internet, ale o permanenti( pro tebe to i prelozim NEUSTALE) pripojeni k internetu.
  • Chudák platící zákazník - bude si muset zavést do domácnosti internet. Oh, wait...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit