Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a delaji si ze me srandu ze nejde zmenit nastavi WASD na sipky? :)
    • Ringwraith
      Někdo ještě používá šipky? *8*
      • BoB.2
        Ja jo.
      • no ja je pouzivam :D prece nemuzou udelat ze to nepujde zmenit , doufam ze to v plny hre pujde jinak me nastvou ..
        • MrSanta
          V plné hře jdou přenastavit všechny klávesy.
    • BoB.2
      Zkus Gamepad je to na něj dělaný a hraje se to sním luxusně.
  • Na tuhle hru jsem se tesil uz minimalne pul roku, ale bohuzel me moc neoslovila, prijde mi ze je to takove chudobne mmorpg pro jednoho hrace. Libi se mi inventar (hlavne funkce junk) a docela i graficky vytvarny styl, ale to je vsechno. Nelibi se mi prostredi, ktere je takove ploche, bez chuti a vyrazu, takove umele a ne-uveritelne. Nelibi se mi soubojovy system, questy, rozhovory - je to nezajimave, nuda. Skoda, tak snad to napravi dragon's dogma.

    Ale misto toho jsem na psn objevil Darksiders, je ted za tri stovky, a ta me fakt zaujala, stravil jsem u ni spoustu casu. Je to pecka, divim se, ze se o ni nemluvi, uplne jsem ji prehledl.

    Jo a udelalo mi radost, ze pc hraci konecne zacali objevovat gamepady, na spoustu her je to lepsi, nez klavesnice s mysi. Predevsim ty se slozitejsim ovladanim, kde neni potreba presne mirit.
    • Ale prece na konzole jsou vsechny hry bombasticky pecky... *15*
    • Ringwraith
      No, někdy sice nasouhlasím s tvými názory... však víme, kde... ale musím říct, že Dragon's Dogma podle mě taky vypadá hodně skvěle a slibně.

      A je pravda, že Darksiders tak nějak "prolétlo pod radary" a je o škoda. Já si hru moc užil, tedy za těch 5 Euro na Steamu.

      A taky souhlasím s gamepady. Na něco jsou prostě neporovnatelně lepší. Například na ony Darksiders.
    • MrSanta
      Ty zase perlíš *7*
      • Malleth
        Ani bych neřekl. Až na ten inventář bych to viděl podobně.
        Inventář ve kterým se musim proklikat několika vrstvama abych se dostal na konkrétní item, u mě není zrovna dobrej.
        • MrSanta
          Já reagoval na ten jeho povzdech ohledně Darksiders.
          • Malleth: God of War jsem jako PCckar hrat ani nemohl, ale koukal jsem na prvnich 15 minut nebo kolik z trojky a ta ultra epic jizda mi vubec nesedla. Kdyby takova byla cela hra, nejspis bych zvracel (ne z brutality, ta mi sice take nesedi, ale duvodem by byla zavrat z caste zmeny orientace, cool mega giga vseho apod.). Graficky je to parada o tom zadna, ale ja mam radsi skromejsi tituly jako jsou prave Darksiders.
            • Malleth
              To celkem chápu, je to věc vkusu. Mě z toho teda spadla čelist.
              Celá hra ale taková samozřejmě není, a to je dobře. Většinou se hra nese v mírnějším duchu a do obřích rozměrů to eskaluje jen párkrát, ale pořádně.

              Mě osobně se nejvíc líbil souboj s Herculem. I když nebyl obrovskej, nedá se zapomenout.
          • Malleth
            Fakt, že Darksiders nebyl žádnej zázrak. Po chvíli dost monotóní a lokace taky dost nudný.
            Design postav byl docela pěknej
            • Malleth
              Já teda nevim. Taky jsem slyšel o tom, že Darksiders má být trochu jako zelda a i když tam bylo pár pokusů o puzzly a trochu otevřenější levely, tak žádnej zázrak.

              God of War je hlavně co se audiovizuální stránky o míle daleko. Navíc souboje tam rozhodně nejsou jako jediná náplň. Gameplay (souboje, platforming, puzzzly) tam je poměrně dobře dávkovanej.

              Ale jak píšeš, za 5 euro...neber to.
            • Ringwraith
              Hmm, a God of War 3 zase působí slabě v některých aspektech.

              To je krása tohoto žánru "akčních adventur". Každej si najde něco.

              Chceš spíše puzzle? Legend of Zelda.
              Chceš extrémní akci? God of War.
              Chceš něco mezi? Darksiders - tvůrci sami několikrát zmnili, že hra byla plánována jako Zelda + GoW.
              Chceš extémní over-the-top akci? Bayonetta, Devil May Cry.
              Chceš více adventuru? Enslaved: Oddysey to the West.
            • Malleth
              Ale třeba s God of War 3 se to nedá vůbec srovnávat. Darksiders vedle toho působí dost slabě
            • Ve sve kategorii jde urcite o velmi kvalitni hry. Podle me lepsi nez treba Devil May Cry 4.

              A co se tyce ceny, tak za plnou cenu bych byl nejspis nespokojeny u 95% dnesni produkce. Darksiders neni vyjimkou. Ja za nej dal 300 a za takovou cenu jde o velmi kvalitni hru, kterou jsem, jako jednu z mala, dohral dvakrat za sebou.
            • Ringwraith
              Já si Darksiders pořídil na Steamu asi za 5 Euro.

              Za tu cenu jsem byl absolutně a 100% spokojenej se zážitkem, který mi hra poskytla.

              Za plnou cenu by to asi byla jiná...
  • No musím říct, že na tuhle hru jsem se dost těšil, ale demo ji zrovna nepředvedlo v plné kráse, takže jsem byl jako spousta lidí tady zklamaný, ale i přesto tomuhle titulu dám šanci, uvidím jak dopadnou recenze a když nic jiného, alespoň si s tím zkrátím čas při čekání na D3.
  • Pro všechny kteří mají problém hrát na klávesnici :
    POŘIĎTE SI XBOX360 GAMEPAD TATO HRA SE S NÍM HRAJE SKVĚLE!!!
    • Jestli má tohle někdo problém hrát na klávesnici, tak je buď lempl, nebo jsou mu dva roky *7*
    • To dřív v pekle začne sněžit, než budu hrát RPG gamepadem *15*

      Ale na Assassin's Creed dobrý...
      • toto je rpg? aha *1*
    • mam xbox gamepad k dispozici a jedine hry, ktere se s gamepadem hrajou skvele jsou bojovky, sportovni hry a 2d platformovky. vsechno ostatni se mi lepe hraje na klavesnici s mysi
      • Jo a tuhle hru jsi s ním hrál ?
        Ikdyž musím říct že s těma sportovníma hrama máš pravdu
  • Generalmagor
    Z jisté části velmi zaujalo, pěkně promalovaná grafika, hratelnost v celku slušná, co se týče bojového systému, není to zrovna nejhorší... No, jsem zvědav, jak tahle nadějná hra bude vypadat v konečné podobě. Pokud' to bude mít slušnej příběh a zajímavé úkoly, není co dodat, bude to fakt supr hra.
  • Fus Ro Da
    • mas tam chybu xD
  • Bohuzel hra nefunguje, nezobrazuje se nic, nepmohli ani posledni ovadace, takze pro me palec dolu
    • RavenHolm
      A co si přečíst zdejší komenty? Našel by jsi, že jakožto uživatel ATi karty musíš vypnout post-procesing a vše funguje.
    • Vypnout post-processing ve hre nebo pres ovladace graficke karty vynutit anti-aliasing. *3*
      • Díky za radu už běží jen mám hloupou otázku co je ten post-processing a proč ho musím na AMD kartě vypnout děkuji za odpověd
  • michaliuz18
    somariny trepete ale je to vas nazor, mne sa hra moc pozdava, mam rad take rpg a demo ma chytilo a kebyze to je hned full verzia hram to az do rana,
    co mozem oznacit ako minusi su kamera a pohyby postavy, a par bugov, ale berte na vedomie ze je to DEMO a este sa na tom popracuje hovorili vyvojari ...
    a dalsim minusom su trapne questy typu FedEX
    • ja som zas presiel uvod, dostal sa do tej dediny prvej a povedal som si ze dost.. je to to iste co gothic 4 len s horsou grafikou.. vyrastol som na Gothic 1,2 a jednoducho tieto konzolove hry nie su ono.. za cely cas som ani 1x nezomrel a ani 1x som nemusel pouzit healing potion.. ved to je ubohe.. to moze skutocne bavit len uplnych casual hracov
      • Mě se demo moc nelíbilo, ale nadávat že v tutoriálu si neumřel je dosti ubohé a mimo.
      • MrSanta
        Co je to "casual" hráč?
        • asi taky hrac ktoremu nevadia vyssie uvedene veci... mne sa uz dostalo pod ruku nespocet hier a z toho mnoho RPG a uz si proste vyberam co budem hrat a co nie.. kedysi by mi mozno toto stacilo ale dnes ocakavam od hier plnohodnotnejsi zazitok a napriklad aj potrebu rozmyslania.. a este aspon taky mensi luxus co sa tyka inventara - to co je v tejto hre je otras.. klasicky inventar kde stlacim I a uz vidim vsetky itemy pokope mam ovela radsej
          • bych nečekal že zrovna takovej článek bude na gametrollers ;-)
          • MrSanta
            Takže když mě bavilo hrát demo, tak jsem casual? A když hraju třeba Baldur's Gate tak v tu chvíli casual nejsem? To vysvětlení má, zdá se mi, určité mezery.
            • Malleth
              Na téma Hardcore vs. casual je super článek v následujícím odkazu.
              http://www.gametrailers.com/side-mission/2011/12/22/hardcore-vs-casual-who-has-it-better/

              Podle mě na tom něco bude
            • Jses CASUAL *15*
            • MrSanta
              @Morpheus: Možná je to prostě jenom hra a je určená k tomu aby se u ní hráč bavil. Samozřejmě nemusí sednout každému. Každý má své oblíbené hry / žánry / sub-žánry *3*
            • ja ti neviem.. dobre tak to nie je pre casual.. tak je pre.. ani neviem.. pre ludi co nie su vysadeni len na gothic-like rpg asi
  • BoB.2
    Neví někdo jak to vypadá s češtinou?
    • Vcelku stejne, jenom víc teple *9*
  • Az tahle hra dostane 7-8 v recenzi tak se z toho tady vsichni uflejmujou k smrti :-).....demo sem nehrál, ale hra mě celkme láká pokud to nebude úplně pro děti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit