Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč je KoA i na Steamu a ne jen Originu? Není to snad jasné? KoA je narozdíl od ME3 nová IP a musí se dostat pokud možno mezi co největší počet lidí. Mystery solved.
    • MrSanta
      Jestli to nebude taky tím, že KoA:R je distribuován v rámci programu EA Partner a ME3 dělá vlastní EA studio. Holt si asi v 38 Studios / Big Huge Games mohli vybrat. Nevím jaké mají ty distribuční dohody. Nebo je to prostě jenom o oblíbenosti ME3 a snaze EA získat lidi pro Origin. Jako to svého času udělalo Valve s H-L 2.
    • Co znamená "KoA je narozdíl od ME3 nová IP a musí se dostat pokud možno mezi co největší počet lidí"??? Jak to mám chápat? Co znamená "IP"?
      • Ringwraith
        Intellectual Property.

        V tomto případě to znamená, že je to zcelá nová herní série a tak se s ní musí seznámit co nejvíce lidí. A na to je Steam skvělej.

        MAss Effect je už zavedená série, takže ji mohou nechat na Originu a počítat s tím, že hráči tam za ní přijdou.
        • RavenHolm
          Přesně tak.
    • Nebo jne ke KoA neplanuji vlastni prodej DLC v bioware shopu?
    • + je to ciste singleplayerova hra
  • Ringwraith
    Jo, je to jasný.

    Hra nemá ultra drsnou super rádoby-realistickou desaturovanou přesvícenou grafiku a už je oheň na střeše.
    • Malleth
      Mě nevadí stylyzovaná grafika. Třeba Warcraft má super design i práci s barvama. Ale amalur nemá ani jedno. Designy postav sou přibližně na úrovni The Old Republic a lokace taky vapadaj dost genericky.
    • Každýmu sedí něco jinýho, mě se tenhle pastelkově barevnej styl prostě nelíbí...
  • Ta hodinka s demem byla utrpení. Přetrpěl jsem to jen s vědomím, že dostanu věci do ME3.
    • Uz jen spustenim dema se nam na ucet hodil nejaky armor do Mass Effectu 3, kdyz tuhle hruzu dohrajes, tak dostanes jeste neco dalsiho?
      Doufam ze ne,protoze stacilo mi vylezt z uvodni veze, vic uz bych z tehle dobroty ochutnat nechtel.
      • Mayuri12
        Nevím cos dostal při spuštění dema já to hrál asi hodinu potom demo (nějáký úkoly jsem ani nedodělal) skončilo a bylo mi řečeno že jsem si do ME 3 odemčel novou zbraň a zbroj.
    • Nedostáváš to už při přihlášení? Nebo se to musí hrát do konce? *8*
  • trolo
    Skusil som to demo a hnus. Koridor. Styl gothic 4/ dragon age 2. grafika nic moc... ten uzasny bojovy system je klik klik klik. Nemoznost zabit npc - treba aktivovat hardcore mod... co to lol je? jaky hardcore mode. purchase quest atd....

    strasne
    mix wow, g4 + DA2.... ble *11*
    • Cosi
      Sorry
  • Anal.S
    Hra má určitě potenciál, hlavně na konzolích. Ale na PC je to dost neodladěné. Vidím že hodně lidí včetně mě má problém s černou obrazovkou (musím mít vyplej post-processing).
    Ovládání je typicky špatně přeportované.
    -> špatné ovládání inventáře, nevhodně volené klávesy... někde potvrdíte enterem, někde spacebarem, někde E...
    -> dost špatná kamera, nejde nijak oddálit, v některých místech se naprosto nelogicky přepíná na "cinematický" vzdálený pohled na scénu
    -> prokousávat se rozhovory je spíš nepříjemnost než odměna
    -> buď jsem na to nepříšel, nebo ve hře není možnost nastavit si zbraně do rychlých slotů, takže si musíte vystačit s kombinací 2 zbraní, nebo přepínat neustále do menu
    • Malleth
      Hra bohužel není odladěná ani na konzolích (alespoň demo ne).
      Inventář je opravdu debilní
  • Taky mám spíše negativní dojmy... Taky vám to intro připadalo tak podobný intru Lotra?
    A úplně úplně nejlepší jsou záporňáci jež sedí na trůnu kolem nikde nikdo a oni se ďábelsky smějou *1*
    • Malleth
      To jo *1*
      Toho záporáka by snad nešlo udělat míň originálního
  • Ringwraith
    Hmm, demo jsem hrál, nebylo to špatný.

    Jenom doufám, že zvýší vykreslovací vzdálenost, jelikož to vyskakování fakt bilo to očí.
  • No, tak mě pro změnu demo uchvátilo. Dříve jsem si myslel jaká to bude kravina ale teď mě demo přesvědčilo o opaku. Krásná malovaná grafika, která na mě působí mnohem umělečtějším dojmem než třeba depresivní grafika ve TES V : Skyrim (to ale neznamená že b y grafika ve Skyrimu byla špatná). Souboje se mě líbí moc ( suprová je kombinace meče a magické hole). O příběhu moc nevim jelikož nejsem zkušený angličtinář a proto mě bude mrzet absence češtiny v plné verzi. Doufám že někdo udělá fanouškovskou. No já vám nevím ale po tom všem se na tohle těším víc než na MAX PAYNE 3 a GTA V. Pro mě překvapení roku 2012. 9/10
    • Generalmagor
      No, jde vidět, že přímo miluješ RPG hry, protože jinak bys nevyslovil to, co jsi vyslovil :D. MX3 a GTA V jsou horší než tohle? To mi nejde do hlavy i přesto, že mě tahle hra taky vcelku zaujala.
      • GTA V a KoA je něco úplně jiného to nemůžeš srovnávat. Jen prostě říkám že se na tohle těším o trochu víc než na GTA V .
        Navíc radši ať to doladěj než aby to byla zmršená konverze.
        Jinak RPG mám opravdu rád kromě těch japonských:
        Zaklínač 1 a 2
        Skyrim,Mass Effect 1
        Fallout 3
        Dragon Age: Prameny a Procitnutí (2 je sr***a)
        Deus Ex: Human Revolution ( někdo to nepovažuje za RPG, podle vkusu)
        Mount & Blade
        Toť vše
  • Preed
    No akurat som to dohral,nehovoriac o zabugovanosti toho dema,hra je to celkom priemerna,klasika - rogue/mage/warrior a cely slavny class progression je ked clovek pcha body tam aj tam tak moze byt rogue/warrior rogue/mage atd,ten bojovkovy bojovy system je celkom dobry ale aj tak clovek len klika,ale co mi na tom vadi najviac je ta graficka stylizacia,generickejsiu grafiku snad uz ani nemohli spravit,keby mi niekto povedal,ze hram nejaku random mmo kopiu wowka tak mu to uverim okamzite.
  • Black_Hand
    blby ovladani (jak boj, tak inventar), blba kamera, grafika nejenze je technicky na urovni WoW, co vic, nema ve vetsine pripadu nijak vabnou stylizaci, az na par mist, questy jsou dost MMORPGckove...tot spatne veci.

    ted ty dobre: rpg system vypada prijemne mohutne, vypada to, ze je k dispozici hodne ruznych taktickych moznosti, lore vypada hodne propracovane (proc asi? :).

    EDIT: abych nezapomel - zvuky neskutecne casto vypadavaly.
    • Ta kamera je mnohem horsi nez ve WoW.
      • Black_Hand
        mozna jsem se blbe vyjadril. nevztahoval jsem kameru k WoW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit