Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tuhle hru jsem se tesil uz minimalne pul roku, ale bohuzel me moc neoslovila, prijde mi ze je to takove chudobne mmorpg pro jednoho hrace. Libi se mi inventar (hlavne funkce junk) a docela i graficky vytvarny styl, ale to je vsechno. Nelibi se mi prostredi, ktere je takove ploche, bez chuti a vyrazu, takove umele a ne-uveritelne. Nelibi se mi soubojovy system, questy, rozhovory - je to nezajimave, nuda. Skoda, tak snad to napravi dragon's dogma.

    Ale misto toho jsem na psn objevil Darksiders, je ted za tri stovky, a ta me fakt zaujala, stravil jsem u ni spoustu casu. Je to pecka, divim se, ze se o ni nemluvi, uplne jsem ji prehledl.

    Jo a udelalo mi radost, ze pc hraci konecne zacali objevovat gamepady, na spoustu her je to lepsi, nez klavesnice s mysi. Predevsim ty se slozitejsim ovladanim, kde neni potreba presne mirit.
    • Ale prece na konzole jsou vsechny hry bombasticky pecky... *15*
    • Ringwraith
      No, někdy sice nasouhlasím s tvými názory... však víme, kde... ale musím říct, že Dragon's Dogma podle mě taky vypadá hodně skvěle a slibně.

      A je pravda, že Darksiders tak nějak "prolétlo pod radary" a je o škoda. Já si hru moc užil, tedy za těch 5 Euro na Steamu.

      A taky souhlasím s gamepady. Na něco jsou prostě neporovnatelně lepší. Například na ony Darksiders.
    • MrSanta
      Ty zase perlíš *7*
      • Malleth
        Ani bych neřekl. Až na ten inventář bych to viděl podobně.
        Inventář ve kterým se musim proklikat několika vrstvama abych se dostal na konkrétní item, u mě není zrovna dobrej.
        • MrSanta
          Já reagoval na ten jeho povzdech ohledně Darksiders.
          • Malleth: God of War jsem jako PCckar hrat ani nemohl, ale koukal jsem na prvnich 15 minut nebo kolik z trojky a ta ultra epic jizda mi vubec nesedla. Kdyby takova byla cela hra, nejspis bych zvracel (ne z brutality, ta mi sice take nesedi, ale duvodem by byla zavrat z caste zmeny orientace, cool mega giga vseho apod.). Graficky je to parada o tom zadna, ale ja mam radsi skromejsi tituly jako jsou prave Darksiders.
            • Malleth
              To celkem chápu, je to věc vkusu. Mě z toho teda spadla čelist.
              Celá hra ale taková samozřejmě není, a to je dobře. Většinou se hra nese v mírnějším duchu a do obřích rozměrů to eskaluje jen párkrát, ale pořádně.

              Mě osobně se nejvíc líbil souboj s Herculem. I když nebyl obrovskej, nedá se zapomenout.
          • Malleth
            Fakt, že Darksiders nebyl žádnej zázrak. Po chvíli dost monotóní a lokace taky dost nudný.
            Design postav byl docela pěknej
            • Malleth
              Já teda nevim. Taky jsem slyšel o tom, že Darksiders má být trochu jako zelda a i když tam bylo pár pokusů o puzzly a trochu otevřenější levely, tak žádnej zázrak.

              God of War je hlavně co se audiovizuální stránky o míle daleko. Navíc souboje tam rozhodně nejsou jako jediná náplň. Gameplay (souboje, platforming, puzzzly) tam je poměrně dobře dávkovanej.

              Ale jak píšeš, za 5 euro...neber to.
            • Ringwraith
              Hmm, a God of War 3 zase působí slabě v některých aspektech.

              To je krása tohoto žánru "akčních adventur". Každej si najde něco.

              Chceš spíše puzzle? Legend of Zelda.
              Chceš extrémní akci? God of War.
              Chceš něco mezi? Darksiders - tvůrci sami několikrát zmnili, že hra byla plánována jako Zelda + GoW.
              Chceš extémní over-the-top akci? Bayonetta, Devil May Cry.
              Chceš více adventuru? Enslaved: Oddysey to the West.
            • Malleth
              Ale třeba s God of War 3 se to nedá vůbec srovnávat. Darksiders vedle toho působí dost slabě
            • Ve sve kategorii jde urcite o velmi kvalitni hry. Podle me lepsi nez treba Devil May Cry 4.

              A co se tyce ceny, tak za plnou cenu bych byl nejspis nespokojeny u 95% dnesni produkce. Darksiders neni vyjimkou. Ja za nej dal 300 a za takovou cenu jde o velmi kvalitni hru, kterou jsem, jako jednu z mala, dohral dvakrat za sebou.
            • Ringwraith
              Já si Darksiders pořídil na Steamu asi za 5 Euro.

              Za tu cenu jsem byl absolutně a 100% spokojenej se zážitkem, který mi hra poskytla.

              Za plnou cenu by to asi byla jiná...
  • Hrál jsem demo a to mi bohatě stačilo. Hra celkově není špatná( pro věkovou skupinu 12-15 let), ale pro mě je to stále trochu málo. Grafika je hnusná, vše je nalinkované, nejde tam dělat vůbec nic, jen klikat a porážet ultra slabý nepřátele. Tohle je stejná blbost jako například Hunted což byla hovadina století. Když už nějaký akční RPG tak už něco pořádnýho a nedělat si ostudu tímhle, ale chápu, hra může být dobrá pro nenáročné hráče, kteří od hry nevyžadujou nic speciálního. Kdybych to měl zhodnotit tak za mě 3/10, totální propadák. tato hra si nezaslouží ani bazar. *11* *10*
    • Jo je to kejda všech kejd, stáhnul jsem demo, zhnusil jsem se stylizací i hratelností a zase odinstaloval. Ten kdo to nevidí, tak toho mi je upřímně líto. Tak jestli nás chtěli seznámit s novou IP od EA, tak se jim to naprosto povedlo *1*
      • MrSanta
        Koho ti je upřímně líto? Těch lidí, které demo bavilo a plánují se dále bavit i u plné hry?
    • Ringwraith
      Hmm, ty máš ale ostrý nároky. Holt někdo si za rok zahraje jen pár her, když musí mít všechno tak super.

      Hunted bylo super, když jsi přijal, že to byla lineární akce. A mě si získala hlavně skvělou hlavní dvojicí.
      • Hergot až na to, že tady přitrubuješ jednomu "člověku" musím říct, že máš podobnej náhled na věc.
        • Ringwraith
          Tak pro mě taky KoA není zázrak. Viděl bych to tak max. na průměrný osmičky v recenzích.

          Ale Okurka tím "totální propadák" prostě hodně přestřelil.
  • Az tahle hra dostane 7-8 v recenzi tak se z toho tady vsichni uflejmujou k smrti :-).....demo sem nehrál, ale hra mě celkme láká pokud to nebude úplně pro děti...
  • BoB.2
    Neví někdo jak to vypadá s češtinou?
    • Vcelku stejne, jenom víc teple *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit