Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Mě se ta hra prostě nelíbí. Grafika je strašná a to jak technicky, tak stylem je to prakticky nepovedenej klon Wovka s více polygonama.
    Framerate i na PS3 strašně kolísal.
    Souboje byly alespoň v demu monotóní a trochu brainless.
    Inventář je skoro stejnej jak ve Fable a to není dobře.

    Krom toho sem nikdy nehrál tak zabugovaný demo. Z ničeho nic se mi vypínala hudba, nebo zvuky, nebo sem tam zmizel velkej kus textury. Párkrát se tam i rozplyznul model mrtvýho nepřítele na zhluk polygonů, kterej zabral tak půku obrazovky.
    • Jo ty jsi to hrál na PS3. To vysvětluje mnohé. Podle mého známého, který měl možnost hrát jak na PS3 tak na PC je PC verze o dost hezčí.
      • Malleth
        Možná má PC verze větší rozlišení textur či nějeký post process effekty navíc a na našláplým stroji i stabilnější framerate, ale výtvarná stránka se tim nezlepší.
        • ohledně toho framerate.... ne že by se to sekalo, ale občas se to třeba na sekundu sekne... a to mám dělo, takže to bude spíš někde ve hře...
        • Tak postprocess efekty to má, ale jak to vypadá ti neřeknu, protože abych neměl jen černou obrazovku tak jsem je musel vypnout *15*. Ale jinak fakt takovej mix... spíš se těším na open betu Path of Exile *1*.
          • Malleth
            Path of Exile? O tom sem neslyšel...vygooglim.
            Já se těšim na Guild Wars 2 a WildStar
    • A vzhledem k tomu, že dema jso uvydávána především z důvodu přesvědčení hráčů ke koupi finálního produktu, je to vážně děs...
      • Malleth
        Mě to demo rozhodně přesvědčilo *1*
        Nevidim jedenej důvod proč to kupovat.
        Asi bych u toho nevydržel ani kdybych to měl zadarmo.
        • Ale u Wowka vydrzis i kdyz musis mesicne platit za nic? Parada.
          • Malleth
            Wowko taky nehraju *3*
    • Demo je postavene na nejakych pet mesicu starem buildu, plna verze bude odladena (no, minimalne odladenejsi).
      • To je zas nějaký nový druh výmluvy? Tuhle začínám slýchat už dost často.
      • V to doufám, protože se mi KoA moc líbí, ale ty bugy v demu byly hodně vidět.
        • Je to fakt. Hlavne nemoznost zapnout post-processing na Ati kartach a upravovat jas ve hre. Zvuk byl take na nic, ale hlavne byl spatne vyvazeny - rozhovory nebylo vubec slyset a efekty rvaly jako blazen. To sice v menu jakz takz slo vyladit, ale mit rozhovory na plno a efekty na jedne desetine plus k tomu na 80 procent nastavenou hlasitost na repracich neni idealni.
  • Fakt nechápu, na čem jste to hráli, že hlásíte takové bugy :D mně to jelo naprosto v pohodě, nic ne nevypínalo ani nerozmazávalo, možná byste si měli překonfigurovat počítač :) Jediný problém je trochu s kamerou, ale ten snad v plné hře nebude. Pro mě jasná volba dokonce i před ME3.
    • PC nám v naprostém pořádku to vím, ale demo zabugované prostě je. Jen si zkus z plížení začít někoho mlátit mečem. Hře asi 2s trvá než ti k oné akci dodá nějaké zvuky. Když jsem odpaloval ty malý dřeváky ohnivým kouzlem, tak se mi občas roztáhly do koberce 5x5m. Hlasitost je otřesně vyvážená a post-procesing na ATI kartách nesmíš zapnout. Na začátku jak si povídáš se svým "stvořitelem", neměl půl rozhovoru hlavu. atd. atd.
      • S mojí NVIDI žádné problémy, ani s plížením ani s ničím jiným. Přijde mi fakt ubohé, kritizovat demo, které je skoro 6 měsíců staré, když všechno už je určitě spraveno :)
        • Prijde mi opravdu ubohe vydat 6 mesicu stare demo k prezentaci finalni hry.......
          • kidnap
            Přesně tak. Pokud se ještě k tomu najdou lidi, kteří tohle chování vývojářů tolerují a dokonce obhajují, tak se nic nepohne. Jestli vydali 6 měsíců starou verzi (někdo psal zas že 5), tak to nemají v hlavě v pořádku. Pokud tu nějací fanboys obhajují hru za každou cenu a používají starý build jako vyýmluvu, tak je taky nechápu.
            • MrSanta
              Představí grafiku, systém boje, vidíš jak fungují rozhovory, jak vypadá mapa, jak se pohybubeš ve hře. Prostě to vydali na ukázku, aby si člověk zhruba představil jak se hra hraje.
              Když demo nevyjde, je zle. Když demo vyjde, je zle taky. Když vyjde demo po vydání hry (aby tak byl aktuální build) je zle tuplem.
              Velká většina problémů je už dávno vyřešena a dost lidí žádné větší problémy nemělo. Mě akorát hra semo tamo při začátku boje zamrzla na 1 - 3 vteřiny a to bylo všechno. Tento problém už je vyřešen, stejně je vyřešen problém u ATI karet. V plné verzi je možno překonfigurovat si klávesy zcela podle libosti. Na scalingu UI se pracuje.
              Nechápeš, že fanboys podle tebe používají starý build jako výmluvu. Že technické chyby starého buildu používají nespokojenci k hodnocení celé hry, v níž tyto problémy nejsou chápeš?
              Ti tvoji fanboys akorát napíšou, že v současnosti je už situace jiná. Chyby v demu nepopírají. Kde je problém?
      • Na žádné bugy kromě post-processingu jsem nenarazil. Každopádně pokusit se dneska za cenu 999 a výš zaujmout a komerčně uspět TÍMHLE??? :D V době Fable: The Lost Chapters, tedy kolem roku 2005, by to snad ještě šlo, ale dneska? 499 maximálně, když budu v dobrém rozmaru, 249 optimálně. Je mi líto, chtěl jsem mít Alamur rád.
  • Generalmagor
    Z jisté části velmi zaujalo, pěkně promalovaná grafika, hratelnost v celku slušná, co se týče bojového systému, není to zrovna nejhorší... No, jsem zvědav, jak tahle nadějná hra bude vypadat v konečné podobě. Pokud' to bude mít slušnej příběh a zajímavé úkoly, není co dodat, bude to fakt supr hra.
  • God-of-War
    právě sem dohrál demo na ps3 a sem fakt překvapen:) bude to gute hra a navíc se mi odemklo pár věcí do mass effectu 3 *5* nekupte to...hodně se mi tam líbí stealt kills
    • si myslim, že pro to ps3 to bude dobrý akční RPG až až :)
      • Malleth
        Ty si asi nehrál Demons Souls co? To vyšlo jen na ps3 a Amalur tomu nesahá ani po kotníky
        • God-of-War
          Demons a Dark Souls nejvíc uber rpg napříč platformama
          • Malleth
            Moje řeč *11*
  • Zajímavé, podle příspěvků do diskuze se ta hra moc nelíbí. Já o té hře nevěděl zhola nic, ale demo mě okouzlilo a pravděpodobně i přesvědčilo ke koupi. Mě jako fanouška RPG nabídne vše co potřebuji. Myslím, že každý, komu se líbil Zaklínač, tak ta hra musí sednout. Jediný nedostatek je zjevná konzolovost, kupodivu mi to po tom, co jsem hře dal šanci, ani nevadilo.
    • MrSanta
      Ale ona se hra celkem líbí. Jenom většinou bývají v diskuzích vidět ti nespokojení. Když se někomu hra líbí, tak mu to stačí napsat jednou, dvakrát a pak už jenom hraje. Nespokojení to spíš omílají stále dokola a někteří mají potřebu vysvětlovat jak jsou všichni ti, které ta hra baví, idi*ti, děcka, hlupáci a vůbec svoloč amerikanskaja.
      • souhlasim +1
    • Mas pravo na svuj nazor a pokud te demo oslovilo,tak si hru nejspis uzijes.
      Me demo odradilo a to jak grafikou,tak hodne konzolovitou hratelnosti,coz mi jako PC hraci zkratka vadi.

      Zminujes zaklinace,ale neprijde mi teda,ze by Witcher a tohle mely moc spolecneho, snad vyjma urciteho omezeneho prostoru a caste koridorovitosti.

      p.s. Uz aby tady byl Risen 2, to bude pro mne to prave 3rd person RPG.
      • Tak na druhý Risen se taky těším, jednička byla špičková záležitost. Zaklínač je samozřejmě hra jinýho formátu, stojí za ním mnohem silnější a zajímavější příběh než může KoA mít. Jak říkáš, ty hry mě spojuje korodorovitost ale i konzolovitost. Je třeba přiznat, že i Zaklínač 2 postihl lehce konzolový trend současnosti, když tvůrci původní pc verzi připravili na budoucí xboxový port. Je to znát z menu, inventáře a ovládání. V KoA je to mnohem znatelnější to ano, ale z nějakého důvodu mi to neznepříjemňovalo zážitek. Grafika je slabší, ale na tu já tolik nedám.
        • No zrovna koridorovitost bych jeste u Amaluru nehodnotil. Ma to mit otevreny svet a ja osobne predpokladam, ze pujde o podobne 'otevreny' svet jako ma prave Risen, nebo treba Far Cry 2, tj. otevreny svet ano, ale ne zpusobem 'kam se otocim, tam muzu jit'. Takhle to preci nefunguje ani ve skutecnem svete. Kamkoli se take nemuzes dostat (alespon ne bez specialniho nacini).
      • "tak hodne konzolovitou hratelnosti,coz mi jako PC hraci zkratka vadi" a co hrajes poslednich pet let? Vzdyt prakticky vsechny hry jsou dnes konzolovite.

        Na Risen 2 se, ocekavam, sesype podobna kritika, protoze graficka stranka se vyrazne zmenila od dob Gothic 3/Risen 1, je vice 'komixova' jak tu lide s oblibou rikaji. I hratelnosti hra vice 'zkonzolovati'. No, bude zajimave to sledovat a predevsim kolikrat v tech kritikach se bude srovnavat se Skyrim - titulem, ktery dokazal obelstit i ty nejzatvrzelejsi PC hrace a uspet u nich i se svou vyraznou konzolovitosti (skrytou za 'fotorealisticky' graficky kabatek). *4*
  • Mayuri12
    Demo nic moc kromě celé řady bugů a nedodělků také nic moc qesty. A samotnej fantasy svět taky nic moc nesimpatický postavy nezajímaví nepřátelé svět ve stylu támhle stojí pět vlků a o kus dál tři bandyti. Všechno prostě působý hrozně ploše a divně. Bojovej systém celkem ujde ale hrál jsem to hlavně kvůli odemčení zbroje do ME 3. Nečekal jsem že to bude dobrý jako Zaklínač, Dragon age nebo skyrim ale todle mě zklamalo.
    • ježisi dislektik autista a tolik chyb sem v životě neviděl bože stáhni si plugin do firefoxu na pravopis mělo by ti to aspoň trochu pomoct
    • Souhlasím, mám podobné dojmy.
    • Chlape, místo dema bych Ti doporučil pravidla českého pravopisu. Tolik chyb v jednom odstavci ...
      • Malleth
        Myluju lidi co na dyskuzích, rejpou do pravopysu....
        • MrSanta
          No ale v tomhle případě je to fakt už extrém. I já tam najdu dosti nedostatků a to s pravopisem taky nejsem velký kamarád.
          • Malleth
            Spelling's for pussies
            • Misspellings for idiots
  • Cosi
    Tak demo jsem dohrál jen kvůli tý pušce kterou dostanu do Mass Effect 3, jinak z toho mám stejný pocity jako z Gothic 4.
    • Jsem zvědav jak ty předměty vyřeší.Jestli to bude jako v ME2/DA kde pak hráč měl hnedka super vybavení.
      • MrSanta
        Hned při oznámení pravili, že předměty budou užitečné pouze na začátku hry a během hraní získáte lepší výbavu.
  • hitokage
    Na PC (AMD + ATI) jsem měl s grafikou potíže, na PS3 všechno v pohodě, až na nízkou kvalitu textur. Hra je šitá na gamepad, ale ani s klavesnicí jsem nemusel nijak bojovat. Celkem mi to připomělo Divinity 2. Vedle KoA je ve vývoji ještě MMO ze stejného světa, něco (moje křišťálová koule) mi říká, že právě proto ta hra vypadá jako WoW.
    • stačilo vypnout post-processing u pc verze a jelo to..
    • Ringwraith
      Taky jsem si říkal s tím gamepadem.

      Hrál jsem na PC s X360 padem a hrálo se to dobře. Ale s klávesnicí to šlo taky dobře.

      I když osobně už preferuju gamepad, kde můžu.
  • Fus Ro Da
    • mas tam chybu xD
  • Mě demo popravdě moc nebavilo. Je pravda, že je to údajně starý build, takže spoustu chyb asi už opravili, ale třeba možnost sledovat jenom jeden quest mi přišla celkem otravná. Moc se mi nelíbil ani dabing postav (ti gnomové nebo trpaslíci nebo co jsou zač mi prostě nezní dobře). Ale jsem přesvědčený o tom, že se to v Americe bude prodávat naprosto skvěle (Fable, Xbox...). Já osobně ještě nevím, jestli zruším nebo nezruším předobjednávku, asi počkám na recenze PC verze a podle toho uvidím, ale minimálně svět mi připadá celkem zajímavý a soubojový systém funguje.
    • A zapomněl jsem, že vůbec nechápu systém rozhovorů: proč kombinují systém z ME (conversation wheel) s normálním konverzačním systémem? A proč musím rolovat, abych se dostal k ještě neprobraným tématům? Možná už to opravili, ale tohle mě tak strašně otravovalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit