Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za radu už běží jen mám hloupou otázku co je ten post-processing a proč ho musím na AMD kartě vypnout děkuji za odpověd
  • BoB.2
    Ja jo.
  • MrSanta
    V plné hře jdou přenastavit všechny klávesy.
  • no ja je pouzivam :D prece nemuzou udelat ze to nepujde zmenit , doufam ze to v plny hre pujde jinak me nastvou ..
  • Jestli má tohle někdo problém hrát na klávesnici, tak je buď lempl, nebo jsou mu dva roky *7*
  • Ringwraith
    Někdo ještě používá šipky? *8*
  • ježisi dislektik autista a tolik chyb sem v životě neviděl bože stáhni si plugin do firefoxu na pravopis mělo by ti to aspoň trochu pomoct
  • BoB.2
    Zkus Gamepad je to na něj dělaný a hraje se to sním luxusně.
  • a delaji si ze me srandu ze nejde zmenit nastavi WASD na sipky? :)
  • Jo a tuhle hru jsi s ním hrál ?
    Ikdyž musím říct že s těma sportovníma hrama máš pravdu
  • Malleth
    To celkem chápu, je to věc vkusu. Mě z toho teda spadla čelist.
    Celá hra ale taková samozřejmě není, a to je dobře. Většinou se hra nese v mírnějším duchu a do obřích rozměrů to eskaluje jen párkrát, ale pořádně.

    Mě osobně se nejvíc líbil souboj s Herculem. I když nebyl obrovskej, nedá se zapomenout.
  • Malleth: God of War jsem jako PCckar hrat ani nemohl, ale koukal jsem na prvnich 15 minut nebo kolik z trojky a ta ultra epic jizda mi vubec nesedla. Kdyby takova byla cela hra, nejspis bych zvracel (ne z brutality, ta mi sice take nesedi, ale duvodem by byla zavrat z caste zmeny orientace, cool mega giga vseho apod.). Graficky je to parada o tom zadna, ale ja mam radsi skromejsi tituly jako jsou prave Darksiders.
  • Ale prece na konzole jsou vsechny hry bombasticky pecky... *15*
  • Malleth
    Já teda nevim. Taky jsem slyšel o tom, že Darksiders má být trochu jako zelda a i když tam bylo pár pokusů o puzzly a trochu otevřenější levely, tak žádnej zázrak.

    God of War je hlavně co se audiovizuální stránky o míle daleko. Navíc souboje tam rozhodně nejsou jako jediná náplň. Gameplay (souboje, platforming, puzzzly) tam je poměrně dobře dávkovanej.

    Ale jak píšeš, za 5 euro...neber to.
  • Ringwraith
    Hmm, a God of War 3 zase působí slabě v některých aspektech.

    To je krása tohoto žánru "akčních adventur". Každej si najde něco.

    Chceš spíše puzzle? Legend of Zelda.
    Chceš extrémní akci? God of War.
    Chceš něco mezi? Darksiders - tvůrci sami několikrát zmnili, že hra byla plánována jako Zelda + GoW.
    Chceš extémní over-the-top akci? Bayonetta, Devil May Cry.
    Chceš více adventuru? Enslaved: Oddysey to the West.
  • Malleth
    Ale třeba s God of War 3 se to nedá vůbec srovnávat. Darksiders vedle toho působí dost slabě
  • Ve sve kategorii jde urcite o velmi kvalitni hry. Podle me lepsi nez treba Devil May Cry 4.

    A co se tyce ceny, tak za plnou cenu bych byl nejspis nespokojeny u 95% dnesni produkce. Darksiders neni vyjimkou. Ja za nej dal 300 a za takovou cenu jde o velmi kvalitni hru, kterou jsem, jako jednu z mala, dohral dvakrat za sebou.
  • Ringwraith
    No, někdy sice nasouhlasím s tvými názory... však víme, kde... ale musím říct, že Dragon's Dogma podle mě taky vypadá hodně skvěle a slibně.

    A je pravda, že Darksiders tak nějak "prolétlo pod radary" a je o škoda. Já si hru moc užil, tedy za těch 5 Euro na Steamu.

    A taky souhlasím s gamepady. Na něco jsou prostě neporovnatelně lepší. Například na ony Darksiders.
  • Ringwraith
    Já si Darksiders pořídil na Steamu asi za 5 Euro.

    Za tu cenu jsem byl absolutně a 100% spokojenej se zážitkem, který mi hra poskytla.

    Za plnou cenu by to asi byla jiná...
  • toto je rpg? aha *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit