Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    No, jde vidět, že přímo miluješ RPG hry, protože jinak bys nevyslovil to, co jsi vyslovil :D. MX3 a GTA V jsou horší než tohle? To mi nejde do hlavy i přesto, že mě tahle hra taky vcelku zaujala.
  • MrSanta
    Takže když mě bavilo hrát demo, tak jsem casual? A když hraju třeba Baldur's Gate tak v tu chvíli casual nejsem? To vysvětlení má, zdá se mi, určité mezery.
  • asi taky hrac ktoremu nevadia vyssie uvedene veci... mne sa uz dostalo pod ruku nespocet hier a z toho mnoho RPG a uz si proste vyberam co budem hrat a co nie.. kedysi by mi mozno toto stacilo ale dnes ocakavam od hier plnohodnotnejsi zazitok a napriklad aj potrebu rozmyslania.. a este aspon taky mensi luxus co sa tyka inventara - to co je v tejto hre je otras.. klasicky inventar kde stlacim I a uz vidim vsetky itemy pokope mam ovela radsej
  • MrSanta
    Co je to "casual" hráč?
  • mas tam chybu xD
  • Fus Ro Da
  • ja som zas presiel uvod, dostal sa do tej dediny prvej a povedal som si ze dost.. je to to iste co gothic 4 len s horsou grafikou.. vyrastol som na Gothic 1,2 a jednoducho tieto konzolove hry nie su ono.. za cely cas som ani 1x nezomrel a ani 1x som nemusel pouzit healing potion.. ved to je ubohe.. to moze skutocne bavit len uplnych casual hracov
  • Misspellings for idiots
  • RavenHolm
    A co si přečíst zdejší komenty? Našel by jsi, že jakožto uživatel ATi karty musíš vypnout post-procesing a vše funguje.
  • Vypnout post-processing ve hre nebo pres ovladace graficke karty vynutit anti-aliasing. *3*
  • Bohuzel hra nefunguje, nezobrazuje se nic, nepmohli ani posledni ovadace, takze pro me palec dolu
  • michaliuz18
    somariny trepete ale je to vas nazor, mne sa hra moc pozdava, mam rad take rpg a demo ma chytilo a kebyze to je hned full verzia hram to az do rana,
    co mozem oznacit ako minusi su kamera a pohyby postavy, a par bugov, ale berte na vedomie ze je to DEMO a este sa na tom popracuje hovorili vyvojari ...
    a dalsim minusom su trapne questy typu FedEX
  • souhlasim +1
  • Malleth
    Spelling's for pussies
  • MrSanta
    No ale v tomhle případě je to fakt už extrém. I já tam najdu dosti nedostatků a to s pravopisem taky nejsem velký kamarád.
  • MrSanta
    Představí grafiku, systém boje, vidíš jak fungují rozhovory, jak vypadá mapa, jak se pohybubeš ve hře. Prostě to vydali na ukázku, aby si člověk zhruba představil jak se hra hraje.
    Když demo nevyjde, je zle. Když demo vyjde, je zle taky. Když vyjde demo po vydání hry (aby tak byl aktuální build) je zle tuplem.
    Velká většina problémů je už dávno vyřešena a dost lidí žádné větší problémy nemělo. Mě akorát hra semo tamo při začátku boje zamrzla na 1 - 3 vteřiny a to bylo všechno. Tento problém už je vyřešen, stejně je vyřešen problém u ATI karet. V plné verzi je možno překonfigurovat si klávesy zcela podle libosti. Na scalingu UI se pracuje.
    Nechápeš, že fanboys podle tebe používají starý build jako výmluvu. Že technické chyby starého buildu používají nespokojenci k hodnocení celé hry, v níž tyto problémy nejsou chápeš?
    Ti tvoji fanboys akorát napíšou, že v současnosti je už situace jiná. Chyby v demu nepopírají. Kde je problém?
  • Souhlasím, mám podobné dojmy.
  • MrSanta
    Ale ona se hra celkem líbí. Jenom většinou bývají v diskuzích vidět ti nespokojení. Když se někomu hra líbí, tak mu to stačí napsat jednou, dvakrát a pak už jenom hraje. Nespokojení to spíš omílají stále dokola a někteří mají potřebu vysvětlovat jak jsou všichni ti, které ta hra baví, idi*ti, děcka, hlupáci a vůbec svoloč amerikanskaja.
  • kidnap
    Přesně tak. Pokud se ještě k tomu najdou lidi, kteří tohle chování vývojářů tolerují a dokonce obhajují, tak se nic nepohne. Jestli vydali 6 měsíců starou verzi (někdo psal zas že 5), tak to nemají v hlavě v pořádku. Pokud tu nějací fanboys obhajují hru za každou cenu a používají starý build jako vyýmluvu, tak je taky nechápu.
  • MrSanta
    Koho ti je upřímně líto? Těch lidí, které demo bavilo a plánují se dále bavit i u plné hry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit