Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vcelku stejne, jenom víc teple *9*
  • To je zas nějaký nový druh výmluvy? Tuhle začínám slýchat už dost často.
  • BoB.2
    Neví někdo jak to vypadá s češtinou?
  • Malleth
    Path of Exile? O tom sem neslyšel...vygooglim.
    Já se těšim na Guild Wars 2 a WildStar
  • MrSanta
    Jestli to nebude taky tím, že KoA:R je distribuován v rámci programu EA Partner a ME3 dělá vlastní EA studio. Holt si asi v 38 Studios / Big Huge Games mohli vybrat. Nevím jaké mají ty distribuční dohody. Nebo je to prostě jenom o oblíbenosti ME3 a snaze EA získat lidi pro Origin. Jako to svého času udělalo Valve s H-L 2.
  • Malleth
    Moje řeč *11*
  • MrSanta
    Hned při oznámení pravili, že předměty budou užitečné pouze na začátku hry a během hraní získáte lepší výbavu.
  • God-of-War
    Demons a Dark Souls nejvíc uber rpg napříč platformama
  • Az tahle hra dostane 7-8 v recenzi tak se z toho tady vsichni uflejmujou k smrti :-).....demo sem nehrál, ale hra mě celkme láká pokud to nebude úplně pro děti...
  • Malleth
    Ty si asi nehrál Demons Souls co? To vyšlo jen na ps3 a Amalur tomu nesahá ani po kotníky
  • Malleth
    Hra bohužel není odladěná ani na konzolích (alespoň demo ne).
    Inventář je opravdu debilní
  • Malleth
    Myluju lidi co na dyskuzích, rejpou do pravopysu....
  • Na steamu není jako vydavatel EA, ale někdo jiný. Možná je to tím, že vývojář pro EA pracuje jenom jako partner, ale např. Bioware je přímo součást struktury EA.
  • Je to logický krok. EA ví, že jejich Origin není nejoblíbenější a KoA není rozhodně hra, kůli které by si ji lidi oblíbili, jak píšeš. Naopak velká značka jakou je Mass Effect takovouhle nutnost ustojí, i když ne bezešrámů ale EA to za to stojí. Bioware z toho ale musí být méně šťastní.
  • A zapomněl jsem, že vůbec nechápu systém rozhovorů: proč kombinují systém z ME (conversation wheel) s normálním konverzačním systémem? A proč musím rolovat, abych se dostal k ještě neprobraným tématům? Možná už to opravili, ale tohle mě tak strašně otravovalo...
  • Mě demo popravdě moc nebavilo. Je pravda, že je to údajně starý build, takže spoustu chyb asi už opravili, ale třeba možnost sledovat jenom jeden quest mi přišla celkem otravná. Moc se mi nelíbil ani dabing postav (ti gnomové nebo trpaslíci nebo co jsou zač mi prostě nezní dobře). Ale jsem přesvědčený o tom, že se to v Americe bude prodávat naprosto skvěle (Fable, Xbox...). Já osobně ještě nevím, jestli zruším nebo nezruším předobjednávku, asi počkám na recenze PC verze a podle toho uvidím, ale minimálně svět mi připadá celkem zajímavý a soubojový systém funguje.
  • Cosi
    Sorry
  • No, tak mě pro změnu demo uchvátilo. Dříve jsem si myslel jaká to bude kravina ale teď mě demo přesvědčilo o opaku. Krásná malovaná grafika, která na mě působí mnohem umělečtějším dojmem než třeba depresivní grafika ve TES V : Skyrim (to ale neznamená že b y grafika ve Skyrimu byla špatná). Souboje se mě líbí moc ( suprová je kombinace meče a magické hole). O příběhu moc nevim jelikož nejsem zkušený angličtinář a proto mě bude mrzet absence češtiny v plné verzi. Doufám že někdo udělá fanouškovskou. No já vám nevím ale po tom všem se na tohle těším víc než na MAX PAYNE 3 a GTA V. Pro mě překvapení roku 2012. 9/10
  • Zajimave. ze tohle na Steam daji, ale ME3 ne. Ale chapu, tohle asi nebude takova pecka, co by donutila lidi si do PC nacpat Origin. No mne nedonuti ani tak.
  • RavenHolm
    Přesně tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit