Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bych nečekal že zrovna takovej článek bude na gametrollers ;-)
  • Mě se demo moc nelíbilo, ale nadávat že v tutoriálu si neumřel je dosti ubohé a mimo.
  • To dřív v pekle začne sněžit, než budu hrát RPG gamepadem *15*

    Ale na Assassin's Creed dobrý...
  • Malleth
    Fakt, že Darksiders nebyl žádnej zázrak. Po chvíli dost monotóní a lokace taky dost nudný.
    Design postav byl docela pěknej
  • MrSanta
    Já reagoval na ten jeho povzdech ohledně Darksiders.
  • Malleth
    Ani bych neřekl. Až na ten inventář bych to viděl podobně.
    Inventář ve kterým se musim proklikat několika vrstvama abych se dostal na konkrétní item, u mě není zrovna dobrej.
  • Malleth
    Na téma Hardcore vs. casual je super článek v následujícím odkazu.
    http://www.gametrailers.com/side-mission/2011/12/22/hardcore-vs-casual-who-has-it-better/

    Podle mě na tom něco bude
  • MrSanta
    Ty zase perlíš *7*
  • Na tuhle hru jsem se tesil uz minimalne pul roku, ale bohuzel me moc neoslovila, prijde mi ze je to takove chudobne mmorpg pro jednoho hrace. Libi se mi inventar (hlavne funkce junk) a docela i graficky vytvarny styl, ale to je vsechno. Nelibi se mi prostredi, ktere je takove ploche, bez chuti a vyrazu, takove umele a ne-uveritelne. Nelibi se mi soubojovy system, questy, rozhovory - je to nezajimave, nuda. Skoda, tak snad to napravi dragon's dogma.

    Ale misto toho jsem na psn objevil Darksiders, je ted za tri stovky, a ta me fakt zaujala, stravil jsem u ni spoustu casu. Je to pecka, divim se, ze se o ni nemluvi, uplne jsem ji prehledl.

    Jo a udelalo mi radost, ze pc hraci konecne zacali objevovat gamepady, na spoustu her je to lepsi, nez klavesnice s mysi. Predevsim ty se slozitejsim ovladanim, kde neni potreba presne mirit.
  • Ano, je to proto, ze ea nechce pristoupit na omezujici podminky steamu.
  • mam xbox gamepad k dispozici a jedine hry, ktere se s gamepadem hrajou skvele jsou bojovky, sportovni hry a 2d platformovky. vsechno ostatni se mi lepe hraje na klavesnici s mysi
  • Steam neomezuje multiplayer, ale online funkce her, pac chce byt prostrednikem sireni vsech aktualizaci, doplnku a podobne a nepusti k sobe hru, kdy by sla komunikace mezi hrou a hernim serverem primo.
  • No musím říct, že na tuhle hru jsem se dost těšil, ale demo ji zrovna nepředvedlo v plné kráse, takže jsem byl jako spousta lidí tady zklamaný, ale i přesto tomuhle titulu dám šanci, uvidím jak dopadnou recenze a když nic jiného, alespoň si s tím zkrátím čas při čekání na D3.
  • EA ma problem se steamem u online her, kde chce budovat fanouskovskou komunitu pres castou aktualizaci obsahu a chce s nimi byt spojena primo. Valve tohle u Steamu nechce dovolit a vyzaduje aby byl Steam prostrednikem.
  • Pro všechny kteří mají problém hrát na klávesnici :
    POŘIĎTE SI XBOX360 GAMEPAD TATO HRA SE S NÍM HRAJE SKVĚLE!!!
  • GTA V a KoA je něco úplně jiného to nemůžeš srovnávat. Jen prostě říkám že se na tohle těším o trochu víc než na GTA V .
    Navíc radši ať to doladěj než aby to byla zmršená konverze.
    Jinak RPG mám opravdu rád kromě těch japonských:
    Zaklínač 1 a 2
    Skyrim,Mass Effect 1
    Fallout 3
    Dragon Age: Prameny a Procitnutí (2 je sr***a)
    Deus Ex: Human Revolution ( někdo to nepovažuje za RPG, podle vkusu)
    Mount & Blade
    Toť vše
  • Jses CASUAL *15*
  • MrSanta
    @Morpheus: Možná je to prostě jenom hra a je určená k tomu aby se u ní hráč bavil. Samozřejmě nemusí sednout každému. Každý má své oblíbené hry / žánry / sub-žánry *3*
  • ja ti neviem.. dobre tak to nie je pre casual.. tak je pre.. ani neviem.. pre ludi co nie su vysadeni len na gothic-like rpg asi
  • Generalmagor
    Z jisté části velmi zaujalo, pěkně promalovaná grafika, hratelnost v celku slušná, co se týče bojového systému, není to zrovna nejhorší... No, jsem zvědav, jak tahle nadějná hra bude vypadat v konečné podobě. Pokud' to bude mít slušnej příběh a zajímavé úkoly, není co dodat, bude to fakt supr hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit