Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vzhledem k tomu, že dema jso uvydávána především z důvodu přesvědčení hráčů ke koupi finálního produktu, je to vážně děs...
  • Fakt nechápu, na čem jste to hráli, že hlásíte takové bugy :D mně to jelo naprosto v pohodě, nic ne nevypínalo ani nerozmazávalo, možná byste si měli překonfigurovat počítač :) Jediný problém je trochu s kamerou, ale ten snad v plné hře nebude. Pro mě jasná volba dokonce i před ME3.
  • Každýmu sedí něco jinýho, mě se tenhle pastelkově barevnej styl prostě nelíbí...
  • Ringwraith
    Jo, je to jasný.

    Hra nemá ultra drsnou super rádoby-realistickou desaturovanou přesvícenou grafiku a už je oheň na střeše.
  • Je to fakt. Hlavne nemoznost zapnout post-processing na Ati kartach a upravovat jas ve hre. Zvuk byl take na nic, ale hlavne byl spatne vyvazeny - rozhovory nebylo vubec slyset a efekty rvaly jako blazen. To sice v menu jakz takz slo vyladit, ale mit rozhovory na plno a efekty na jedne desetine plus k tomu na 80 procent nastavenou hlasitost na repracich neni idealni.
  • To je jednoduchy, BF3 stavi a ME3 bude stavět na multiplayeru a Steam ma prilis omezujci podminky, z kterych nechce ustoupit. Proto na steamu nejsou, kdezto na originu a distribucnich kanalech ano.
  • + je to ciste singleplayerova hra
  • V to doufám, protože se mi KoA moc líbí, ale ty bugy v demu byly hodně vidět.
  • Proč je KoA i na Steamu a ne jen Originu? Není to snad jasné? KoA je narozdíl od ME3 nová IP a musí se dostat pokud možno mezi co největší počet lidí. Mystery solved.
  • Demo je postavene na nejakych pet mesicu starem buildu, plna verze bude odladena (no, minimalne odladenejsi).
  • Malleth
    Mě se ta hra prostě nelíbí. Grafika je strašná a to jak technicky, tak stylem je to prakticky nepovedenej klon Wovka s více polygonama.
    Framerate i na PS3 strašně kolísal.
    Souboje byly alespoň v demu monotóní a trochu brainless.
    Inventář je skoro stejnej jak ve Fable a to není dobře.

    Krom toho sem nikdy nehrál tak zabugovaný demo. Z ničeho nic se mi vypínala hudba, nebo zvuky, nebo sem tam zmizel velkej kus textury. Párkrát se tam i rozplyznul model mrtvýho nepřítele na zhluk polygonů, kterej zabral tak půku obrazovky.
  • trolo
    Skusil som to demo a hnus. Koridor. Styl gothic 4/ dragon age 2. grafika nic moc... ten uzasny bojovy system je klik klik klik. Nemoznost zabit npc - treba aktivovat hardcore mod... co to lol je? jaky hardcore mode. purchase quest atd....

    strasne
    mix wow, g4 + DA2.... ble *11*
  • Ringwraith
    Hmm, demo jsem hrál, nebylo to špatný.

    Jenom doufám, že zvýší vykreslovací vzdálenost, jelikož to vyskakování fakt bilo to očí.
  • Cosi
    Tak demo jsem dohrál jen kvůli tý pušce kterou dostanu do Mass Effect 3, jinak z toho mám stejný pocity jako z Gothic 4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit