Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedostáváš to už při přihlášení? Nebo se to musí hrát do konce? *8*
  • Mas pravo na svuj nazor a pokud te demo oslovilo,tak si hru nejspis uzijes.
    Me demo odradilo a to jak grafikou,tak hodne konzolovitou hratelnosti,coz mi jako PC hraci zkratka vadi.

    Zminujes zaklinace,ale neprijde mi teda,ze by Witcher a tohle mely moc spolecneho, snad vyjma urciteho omezeneho prostoru a caste koridorovitosti.

    p.s. Uz aby tady byl Risen 2, to bude pro mne to prave 3rd person RPG.
  • Anal.S
    Hra má určitě potenciál, hlavně na konzolích. Ale na PC je to dost neodladěné. Vidím že hodně lidí včetně mě má problém s černou obrazovkou (musím mít vyplej post-processing).
    Ovládání je typicky špatně přeportované.
    -> špatné ovládání inventáře, nevhodně volené klávesy... někde potvrdíte enterem, někde spacebarem, někde E...
    -> dost špatná kamera, nejde nijak oddálit, v některých místech se naprosto nelogicky přepíná na "cinematický" vzdálený pohled na scénu
    -> prokousávat se rozhovory je spíš nepříjemnost než odměna
    -> buď jsem na to nepříšel, nebo ve hře není možnost nastavit si zbraně do rychlých slotů, takže si musíte vystačit s kombinací 2 zbraní, nebo přepínat neustále do menu
  • Black_Hand
    mozna jsem se blbe vyjadril. nevztahoval jsem kameru k WoW.
  • Ta kamera je mnohem horsi nez ve WoW.
  • Zajímavé, podle příspěvků do diskuze se ta hra moc nelíbí. Já o té hře nevěděl zhola nic, ale demo mě okouzlilo a pravděpodobně i přesvědčilo ke koupi. Mě jako fanouška RPG nabídne vše co potřebuji. Myslím, že každý, komu se líbil Zaklínač, tak ta hra musí sednout. Jediný nedostatek je zjevná konzolovost, kupodivu mi to po tom, co jsem hře dal šanci, ani nevadilo.
  • si myslim, že pro to ps3 to bude dobrý akční RPG až až :)
  • Prijde mi opravdu ubohe vydat 6 mesicu stare demo k prezentaci finalni hry.......
  • Black_Hand
    blby ovladani (jak boj, tak inventar), blba kamera, grafika nejenze je technicky na urovni WoW, co vic, nema ve vetsine pripadu nijak vabnou stylizaci, az na par mist, questy jsou dost MMORPGckove...tot spatne veci.

    ted ty dobre: rpg system vypada prijemne mohutne, vypada to, ze je k dispozici hodne ruznych taktickych moznosti, lore vypada hodne propracovane (proc asi? :).

    EDIT: abych nezapomel - zvuky neskutecne casto vypadavaly.
  • Black screen:
    je to u všech animaček (kromě toho prvního) a hra se nedá taktéž hrát :)
    jestli ho máte, vypněte post procesing ;)
  • Jo je to kejda všech kejd, stáhnul jsem demo, zhnusil jsem se stylizací i hratelností a zase odinstaloval. Ten kdo to nevidí, tak toho mi je upřímně líto. Tak jestli nás chtěli seznámit s novou IP od EA, tak se jim to naprosto povedlo *1*
  • God-of-War
    právě sem dohrál demo na ps3 a sem fakt překvapen:) bude to gute hra a navíc se mi odemklo pár věcí do mass effectu 3 *5* nekupte to...hodně se mi tam líbí stealt kills
  • No tak aby bylo jasno, na Steamu nebudou, protože nechce EA. S tím nemá vůbec MP co dělat. Holt mají DICE a Bioware víc v hrsti. To je celý.
  • Ringwraith
    Intellectual Property.

    V tomto případě to znamená, že je to zcelá nová herní série a tak se s ní musí seznámit co nejvíce lidí. A na to je Steam skvělej.

    MAss Effect je už zavedená série, takže ji mohou nechat na Originu a počítat s tím, že hráči tam za ní přijdou.
  • Co znamená "KoA je narozdíl od ME3 nová IP a musí se dostat pokud možno mezi co největší počet lidí"??? Jak to mám chápat? Co znamená "IP"?
  • Ringwraith
    Tak pro mě taky KoA není zázrak. Viděl bych to tak max. na průměrný osmičky v recenzích.

    Ale Okurka tím "totální propadák" prostě hodně přestřelil.
  • A jak podle tebe omezuje Steam multiplayer?
  • Hergot až na to, že tady přitrubuješ jednomu "člověku" musím říct, že máš podobnej náhled na věc.
  • stačilo vypnout post-processing u pc verze a jelo to..
  • Ringwraith
    Hmm, ty máš ale ostrý nároky. Holt někdo si za rok zahraje jen pár her, když musí mít všechno tak super.

    Hunted bylo super, když jsi přijal, že to byla lineární akce. A mě si získala hlavně skvělou hlavní dvojicí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit