Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ohledně toho framerate.... ne že by se to sekalo, ale občas se to třeba na sekundu sekne... a to mám dělo, takže to bude spíš někde ve hře...
  • Tak postprocess efekty to má, ale jak to vypadá ti neřeknu, protože abych neměl jen černou obrazovku tak jsem je musel vypnout *15*. Ale jinak fakt takovej mix... spíš se těším na open betu Path of Exile *1*.
  • Chlape, místo dema bych Ti doporučil pravidla českého pravopisu. Tolik chyb v jednom odstavci ...
  • To u akčních her já nedám myš z ruky. :D Vyjímka je pouze L.A. Noire.
  • Mayuri12
    Nevím cos dostal při spuštění dema já to hrál asi hodinu potom demo (nějáký úkoly jsem ani nedodělal) skončilo a bylo mi řečeno že jsem si do ME 3 odemčel novou zbraň a zbroj.
  • Mayuri12
    Demo nic moc kromě celé řady bugů a nedodělků také nic moc qesty. A samotnej fantasy svět taky nic moc nesimpatický postavy nezajímaví nepřátelé svět ve stylu támhle stojí pět vlků a o kus dál tři bandyti. Všechno prostě působý hrozně ploše a divně. Bojovej systém celkem ujde ale hrál jsem to hlavně kvůli odemčení zbroje do ME 3. Nečekal jsem že to bude dobrý jako Zaklínač, Dragon age nebo skyrim ale todle mě zklamalo.
  • No me ne ze by nevyhovovala, ale posledni dobou davam prednost ovladaci i pro akcni hry (predevsim TPS). Prijde mi, ze nove hry jsou na to lepe prizpusobene a spousta prvku ve hre se ukazi v pravem svetle az prave pri pouziti ovladace (napriklad u Bioshocku nebo Dead Space, kde neni kvuli skvele musce s mysi nutne temer vubec pouzivat specialni schopnosti).
  • I tak tomu můžeme říkat. :D
  • aha, tuhle "novou školu" :(
  • No zrovna koridorovitost bych jeste u Amaluru nehodnotil. Ma to mit otevreny svet a ja osobne predpokladam, ze pujde o podobne 'otevreny' svet jako ma prave Risen, nebo treba Far Cry 2, tj. otevreny svet ano, ale ne zpusobem 'kam se otocim, tam muzu jit'. Takhle to preci nefunguje ani ve skutecnem svete. Kamkoli se take nemuzes dostat (alespon ne bez specialniho nacini).
  • Dragon Age jsem hrál na klávesnici ! :D Ale napříkal Zaklínač 2, Bastion, Skyrim se mi hrál na ovladači velice dobře.
  • ale u RPG já většinou šáhnu po ovladači.

    Jaký RPG to hraješ? Dragon Age :D?
  • Tak u Mass Effectu to moc neřešim, protože tam mi klávesnice s myší vyhovuje, ale na jiné RPG já většinou šáhnu po ovladači.
  • Bohuzel napriklad u PC verze Mass Effectu take neexistuje logicky duvod nefunkcnosti xbox controlleru, ale presto nefunguje. A u trojky pravdepodobne take fungovat nebude.
  • Dobře, díky.
  • Tak na druhý Risen se taky těším, jednička byla špičková záležitost. Zaklínač je samozřejmě hra jinýho formátu, stojí za ním mnohem silnější a zajímavější příběh než může KoA mít. Jak říkáš, ty hry mě spojuje korodorovitost ale i konzolovitost. Je třeba přiznat, že i Zaklínač 2 postihl lehce konzolový trend současnosti, když tvůrci původní pc verzi připravili na budoucí xboxový port. Je to znát z menu, inventáře a ovládání. V KoA je to mnohem znatelnější to ano, ale z nějakého důvodu mi to neznepříjemňovalo zážitek. Grafika je slabší, ale na tu já tolik nedám.
  • "tak hodne konzolovitou hratelnosti,coz mi jako PC hraci zkratka vadi" a co hrajes poslednich pet let? Vzdyt prakticky vsechny hry jsou dnes konzolovite.

    Na Risen 2 se, ocekavam, sesype podobna kritika, protoze graficka stranka se vyrazne zmenila od dob Gothic 3/Risen 1, je vice 'komixova' jak tu lide s oblibou rikaji. I hratelnosti hra vice 'zkonzolovati'. No, bude zajimave to sledovat a predevsim kolikrat v tech kritikach se bude srovnavat se Skyrim - titulem, ktery dokazal obelstit i ty nejzatvrzelejsi PC hrace a uspet u nich i se svou vyraznou konzolovitosti (skrytou za 'fotorealisticky' graficky kabatek). *4*
  • Ringwraith
    Ano. Osobně jsem to odzkoušel.

    Vždyť je to konzolovka, není logickej důvod aby nefungoval.
  • Uz jen spustenim dema se nam na ucet hodil nejaky armor do Mass Effectu 3, kdyz tuhle hruzu dohrajes, tak dostanes jeste neco dalsiho?
    Doufam ze ne,protoze stacilo mi vylezt z uvodni veze, vic uz bych z tehle dobroty ochutnat nechtel.
  • Chtěl bych se zeptat, nevíte někdo z vás jestli funguje na tuhle hru xboxový ovladač na počítači ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit