Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem demo a to mi bohatě stačilo. Hra celkově není špatná( pro věkovou skupinu 12-15 let), ale pro mě je to stále trochu málo. Grafika je hnusná, vše je nalinkované, nejde tam dělat vůbec nic, jen klikat a porážet ultra slabý nepřátele. Tohle je stejná blbost jako například Hunted což byla hovadina století. Když už nějaký akční RPG tak už něco pořádnýho a nedělat si ostudu tímhle, ale chápu, hra může být dobrá pro nenáročné hráče, kteří od hry nevyžadujou nic speciálního. Kdybych to měl zhodnotit tak za mě 3/10, totální propadák. tato hra si nezaslouží ani bazar. *11* *10*
  • Ta hodinka s demem byla utrpení. Přetrpěl jsem to jen s vědomím, že dostanu věci do ME3.
  • Nebo jne ke KoA neplanuji vlastni prodej DLC v bioware shopu?
  • Prijde mi, ze podobne jako driv se to vaze na EA account, kterym se hlasis ve hre.
  • technická... když si odemnku věci do ME3 nas steamu, dostanuje pak v ME3 který poběží na Originu?
  • Preed
    No akurat som to dohral,nehovoriac o zabugovanosti toho dema,hra je to celkom priemerna,klasika - rogue/mage/warrior a cely slavny class progression je ked clovek pcha body tam aj tam tak moze byt rogue/warrior rogue/mage atd,ten bojovkovy bojovy system je celkom dobry ale aj tak clovek len klika,ale co mi na tom vadi najviac je ta graficka stylizacia,generickejsiu grafiku snad uz ani nemohli spravit,keby mi niekto povedal,ze hram nejaku random mmo kopiu wowka tak mu to uverim okamzite.
  • Jsem zvědav jak ty předměty vyřeší.Jestli to bude jako v ME2/DA kde pak hráč měl hnedka super vybavení.
  • S mojí NVIDI žádné problémy, ani s plížením ani s ničím jiným. Přijde mi fakt ubohé, kritizovat demo, které je skoro 6 měsíců staré, když všechno už je určitě spraveno :)
  • Malleth
    To jo *1*
    Toho záporáka by snad nešlo udělat míň originálního
  • Malleth
    Možná má PC verze větší rozlišení textur či nějeký post process effekty navíc a na našláplým stroji i stabilnější framerate, ale výtvarná stránka se tim nezlepší.
  • Taky mám spíše negativní dojmy... Taky vám to intro připadalo tak podobný intru Lotra?
    A úplně úplně nejlepší jsou záporňáci jež sedí na trůnu kolem nikde nikdo a oni se ďábelsky smějou *1*
  • Malleth
    Wowko taky nehraju *3*
  • Jo ty jsi to hrál na PS3. To vysvětluje mnohé. Podle mého známého, který měl možnost hrát jak na PS3 tak na PC je PC verze o dost hezčí.
  • Ale u Wowka vydrzis i kdyz musis mesicne platit za nic? Parada.
  • Na žádné bugy kromě post-processingu jsem nenarazil. Každopádně pokusit se dneska za cenu 999 a výš zaujmout a komerčně uspět TÍMHLE??? :D V době Fable: The Lost Chapters, tedy kolem roku 2005, by to snad ještě šlo, ale dneska? 499 maximálně, když budu v dobrém rozmaru, 249 optimálně. Je mi líto, chtěl jsem mít Alamur rád.
  • Ringwraith
    Taky jsem si říkal s tím gamepadem.

    Hrál jsem na PC s X360 padem a hrálo se to dobře. Ale s klávesnicí to šlo taky dobře.

    I když osobně už preferuju gamepad, kde můžu.
  • hitokage
    Na PC (AMD + ATI) jsem měl s grafikou potíže, na PS3 všechno v pohodě, až na nízkou kvalitu textur. Hra je šitá na gamepad, ale ani s klavesnicí jsem nemusel nijak bojovat. Celkem mi to připomělo Divinity 2. Vedle KoA je ve vývoji ještě MMO ze stejného světa, něco (moje křišťálová koule) mi říká, že právě proto ta hra vypadá jako WoW.
  • PC nám v naprostém pořádku to vím, ale demo zabugované prostě je. Jen si zkus z plížení začít někoho mlátit mečem. Hře asi 2s trvá než ti k oné akci dodá nějaké zvuky. Když jsem odpaloval ty malý dřeváky ohnivým kouzlem, tak se mi občas roztáhly do koberce 5x5m. Hlasitost je otřesně vyvážená a post-procesing na ATI kartách nesmíš zapnout. Na začátku jak si povídáš se svým "stvořitelem", neměl půl rozhovoru hlavu. atd. atd.
  • Malleth
    Mě nevadí stylyzovaná grafika. Třeba Warcraft má super design i práci s barvama. Ale amalur nemá ani jedno. Designy postav sou přibližně na úrovni The Old Republic a lokace taky vapadaj dost genericky.
  • Malleth
    Mě to demo rozhodně přesvědčilo *1*
    Nevidim jedenej důvod proč to kupovat.
    Asi bych u toho nevydržel ani kdybych to měl zadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit