Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black screen:
    je to u všech animaček (kromě toho prvního) a hra se nedá taktéž hrát :)
    jestli ho máte, vypněte post procesing ;)
  • Chtěl bych se zeptat, nevíte někdo z vás jestli funguje na tuhle hru xboxový ovladač na počítači ?
    • Ringwraith
      Ano. Osobně jsem to odzkoušel.

      Vždyť je to konzolovka, není logickej důvod aby nefungoval.
      • Bohuzel napriklad u PC verze Mass Effectu take neexistuje logicky duvod nefunkcnosti xbox controlleru, ale presto nefunguje. A u trojky pravdepodobne take fungovat nebude.
        • Tak u Mass Effectu to moc neřešim, protože tam mi klávesnice s myší vyhovuje, ale na jiné RPG já většinou šáhnu po ovladači.
          • No me ne ze by nevyhovovala, ale posledni dobou davam prednost ovladaci i pro akcni hry (predevsim TPS). Prijde mi, ze nove hry jsou na to lepe prizpusobene a spousta prvku ve hre se ukazi v pravem svetle az prave pri pouziti ovladace (napriklad u Bioshocku nebo Dead Space, kde neni kvuli skvele musce s mysi nutne temer vubec pouzivat specialni schopnosti).
            • To u akčních her já nedám myš z ruky. :D Vyjímka je pouze L.A. Noire.
          • ale u RPG já většinou šáhnu po ovladači.

            Jaký RPG to hraješ? Dragon Age :D?
            • I tak tomu můžeme říkat. :D
            • aha, tuhle "novou školu" :(
            • Dragon Age jsem hrál na klávesnici ! :D Ale napříkal Zaklínač 2, Bastion, Skyrim se mi hrál na ovladači velice dobře.
      • Dobře, díky.
  • a delaji si ze me srandu ze nejde zmenit nastavi WASD na sipky? :)
    • Ringwraith
      Někdo ještě používá šipky? *8*
      • BoB.2
        Ja jo.
      • no ja je pouzivam :D prece nemuzou udelat ze to nepujde zmenit , doufam ze to v plny hre pujde jinak me nastvou ..
        • MrSanta
          V plné hře jdou přenastavit všechny klávesy.
    • BoB.2
      Zkus Gamepad je to na něj dělaný a hraje se to sním luxusně.
  • To je jednoduchy, BF3 stavi a ME3 bude stavět na multiplayeru a Steam ma prilis omezujci podminky, z kterych nechce ustoupit. Proto na steamu nejsou, kdezto na originu a distribucnich kanalech ano.
    • No tak aby bylo jasno, na Steamu nebudou, protože nechce EA. S tím nemá vůbec MP co dělat. Holt mají DICE a Bioware víc v hrsti. To je celý.
      • Ano, je to proto, ze ea nechce pristoupit na omezujici podminky steamu.
    • A jak podle tebe omezuje Steam multiplayer?
      • Steam neomezuje multiplayer, ale online funkce her, pac chce byt prostrednikem sireni vsech aktualizaci, doplnku a podobne a nepusti k sobe hru, kdy by sla komunikace mezi hrou a hernim serverem primo.
  • michaliuz18
    somariny trepete ale je to vas nazor, mne sa hra moc pozdava, mam rad take rpg a demo ma chytilo a kebyze to je hned full verzia hram to az do rana,
    co mozem oznacit ako minusi su kamera a pohyby postavy, a par bugov, ale berte na vedomie ze je to DEMO a este sa na tom popracuje hovorili vyvojari ...
    a dalsim minusom su trapne questy typu FedEX
    • ja som zas presiel uvod, dostal sa do tej dediny prvej a povedal som si ze dost.. je to to iste co gothic 4 len s horsou grafikou.. vyrastol som na Gothic 1,2 a jednoducho tieto konzolove hry nie su ono.. za cely cas som ani 1x nezomrel a ani 1x som nemusel pouzit healing potion.. ved to je ubohe.. to moze skutocne bavit len uplnych casual hracov
      • Mě se demo moc nelíbilo, ale nadávat že v tutoriálu si neumřel je dosti ubohé a mimo.
      • MrSanta
        Co je to "casual" hráč?
        • asi taky hrac ktoremu nevadia vyssie uvedene veci... mne sa uz dostalo pod ruku nespocet hier a z toho mnoho RPG a uz si proste vyberam co budem hrat a co nie.. kedysi by mi mozno toto stacilo ale dnes ocakavam od hier plnohodnotnejsi zazitok a napriklad aj potrebu rozmyslania.. a este aspon taky mensi luxus co sa tyka inventara - to co je v tejto hre je otras.. klasicky inventar kde stlacim I a uz vidim vsetky itemy pokope mam ovela radsej
          • bych nečekal že zrovna takovej článek bude na gametrollers ;-)
          • MrSanta
            Takže když mě bavilo hrát demo, tak jsem casual? A když hraju třeba Baldur's Gate tak v tu chvíli casual nejsem? To vysvětlení má, zdá se mi, určité mezery.
            • Malleth
              Na téma Hardcore vs. casual je super článek v následujícím odkazu.
              http://www.gametrailers.com/side-mission/2011/12/22/hardcore-vs-casual-who-has-it-better/

              Podle mě na tom něco bude
            • Jses CASUAL *15*
            • MrSanta
              @Morpheus: Možná je to prostě jenom hra a je určená k tomu aby se u ní hráč bavil. Samozřejmě nemusí sednout každému. Každý má své oblíbené hry / žánry / sub-žánry *3*
            • ja ti neviem.. dobre tak to nie je pre casual.. tak je pre.. ani neviem.. pre ludi co nie su vysadeni len na gothic-like rpg asi
  • Bohuzel hra nefunguje, nezobrazuje se nic, nepmohli ani posledni ovadace, takze pro me palec dolu
    • RavenHolm
      A co si přečíst zdejší komenty? Našel by jsi, že jakožto uživatel ATi karty musíš vypnout post-procesing a vše funguje.
    • Vypnout post-processing ve hre nebo pres ovladace graficke karty vynutit anti-aliasing. *3*
      • Díky za radu už běží jen mám hloupou otázku co je ten post-processing a proč ho musím na AMD kartě vypnout děkuji za odpověd
  • Zajimave. ze tohle na Steam daji, ale ME3 ne. Ale chapu, tohle asi nebude takova pecka, co by donutila lidi si do PC nacpat Origin. No mne nedonuti ani tak.
    • EA ma problem se steamem u online her, kde chce budovat fanouskovskou komunitu pres castou aktualizaci obsahu a chce s nimi byt spojena primo. Valve tohle u Steamu nechce dovolit a vyzaduje aby byl Steam prostrednikem.
    • Je to logický krok. EA ví, že jejich Origin není nejoblíbenější a KoA není rozhodně hra, kůli které by si ji lidi oblíbili, jak píšeš. Naopak velká značka jakou je Mass Effect takovouhle nutnost ustojí, i když ne bezešrámů ale EA to za to stojí. Bioware z toho ale musí být méně šťastní.
      • Na steamu není jako vydavatel EA, ale někdo jiný. Možná je to tím, že vývojář pro EA pracuje jenom jako partner, ale např. Bioware je přímo součást struktury EA.
  • technická... když si odemnku věci do ME3 nas steamu, dostanuje pak v ME3 který poběží na Originu?
    • Prijde mi, ze podobne jako driv se to vaze na EA account, kterym se hlasis ve hre.
  • Pro všechny kteří mají problém hrát na klávesnici :
    POŘIĎTE SI XBOX360 GAMEPAD TATO HRA SE S NÍM HRAJE SKVĚLE!!!
    • Jestli má tohle někdo problém hrát na klávesnici, tak je buď lempl, nebo jsou mu dva roky *7*
    • To dřív v pekle začne sněžit, než budu hrát RPG gamepadem *15*

      Ale na Assassin's Creed dobrý...
      • toto je rpg? aha *1*
    • mam xbox gamepad k dispozici a jedine hry, ktere se s gamepadem hrajou skvele jsou bojovky, sportovni hry a 2d platformovky. vsechno ostatni se mi lepe hraje na klavesnici s mysi
      • Jo a tuhle hru jsi s ním hrál ?
        Ikdyž musím říct že s těma sportovníma hrama máš pravdu
  • No musím říct, že na tuhle hru jsem se dost těšil, ale demo ji zrovna nepředvedlo v plné kráse, takže jsem byl jako spousta lidí tady zklamaný, ale i přesto tomuhle titulu dám šanci, uvidím jak dopadnou recenze a když nic jiného, alespoň si s tím zkrátím čas při čekání na D3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit