Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolik k vyjádření, že bez vymakaných EA serverů hra nepůjde udělat, výborně *7*
    • ono sen ze na nejakem hodne namakanem serveru pobezi hry a bude to levnejsi nez 100 jednotlivych pc je hooodne naivni VZDY vyjde hrace levneji koupit svuj stroj nez si stejny vykon pronajimat vzdalene, pac takove reseni vzdy bude v pomeru cena/vykon ve prospech 100 min vykonych stroju nez 1 vykony jako 100!
      • Nemas moc predstavivost... V jednom krasnem serialu zaznela hlaska ktera Te vystihuje: "Jste maly, a uvazujete v malych meritkach."
        Vis, existuji technologie, ktere jdou uzit prave na mistech kde bezi vic stejnych veci (zrovna hry, zakladni system etc. jsou takove). Mam pro Tebe otazku, kolik pameti potrebujes k behu 1000 windows 7/8/2003/2008, pri predpokladu ze si po nabehu system vezme 1GB?
        Svete div se, 1GB... Prihlaseni uzivatelu (resp. jim vyhrazene prostredky) jsou nasledne + (a k tomu prtave). Pri spousteni aplikaci je ve velkem meritku zase velka sance, ze hodne dat bude totoznych, takze je staci mit jednoum odkazovat na ne vsechny, a uzivat copy on move... Takze hra, ktera ti sezere xGB pameti (hello Skyrime, Shogune), muze ve vysledku zase zabirat prd v pameti... pro napr. 1000 lidi....

        Vis tu zacina byt jiny problem, veci ktere jen tak snadno neobejdes (pri streamu zpravidla konektivita), High availabilita, skalovatelnost, go-ip routovani etc. To je to co to prodrazuje. Ale opet, uvazuj ve velkem, a zjistis ze to nakonec takovy problem neni....
      • ano máš pravdu a zde je důkaz foto centrálního origin serveru http://tinyurl.com/d7y47gn
      • To je hodně pomyleny názor :-)
      • nerekl bych ze ten server bude jeden komp ;)
  • http://images.eurogamer.net/2013/articles/1/5/6/3/8/1/3/136325768411.png

    :D
  • smejki
    Myslím, že komplexní simulace na serveru by měly začít bránit svou čest.
  • neco mi rika, ze z toho zrovna 2x nadseni nebudou, zvlast jestli to chystali jako DLC, rozsirovanim mapy a offline modem to zacne a za chvili si tam lidi budou zadarmo pridavat eiffelovky.. nehoraznost
  • Radioaktivni_surikata
    To je v pořádku, jen to hezky vyklopte kluci. Stejně to už všichni vědí...
  • Vypadáto to tak že si tu někdo kope vlastní hroba a při tom si u toho hvízda, jako by si myslel, že si právě vykopává pirátský poklad.

    Buď brzy tato věci skončí a hráči přestanou kupovat takové hry od takových vývojářů nebo se stane to, že si koupíme kod hry a ten zadáme do svého PC a budeme moci na servrech EA hrá hry typu Mass Effect: Metal Age 3. Opravdu se mi nelíbí tato politika, fakt ne. Fuj
    • Dokud bude světu vládnout Blbost a Debilita tak se radši zabij a nebo dělej vlastní hry, jelikož ovečky vždycky budou nakupovat hry dopředu, protože mějí dobrý marketiing...
      S tím se bohužel nedá nic dělat, všichni nadávají na warez a a přitom kupují zajíce v pytli :D
  • Takže jediný důvod, proč je u Sim City to online připojení je ukládání hry a možnost hrát v regionu s více hráči. To že se něco počítá u nich je čistá lež.

    V tom případě je jen otázkou času kdy jim to někdo crackne :-)

    Já osobně jsem většinu proti warezákům, ale v tomhle případě nelže než jim přát hodně štěstí, protože tady to EA opravdu pokálelo. Udělalo z hráčů blbce, vypustilo hru které je online připojení k ničemu, ještě k tomu s problémama při spuštění a lhalo o pravým účelu. Fujky :-)
  • a nedal by se udělat virtualní server, co by běžel u uživatele ? :) vim, že se takhle dala hrát beta starcraftu 2 jako singl
    • Par dnu vydrz, vsechno bude ... ;D
  • Keyz
    Konečně by mohl ten server začít něco simulovat, zatím simulovat pouze to, že je přetížen. *5*
  • walltar
    Já abych pravdu řekl, tak i když nemám always on DRM rád tak překážka ke koupi hry to pro mě není....

    Co mě ale vadí je, že mě vývojář/vydavatel lže do očí a není ani schopný přiznat, že má always on DRM kvůli penězům. Nemůžou říct, že kvůli pirátům nebo čemukoliv je tu always on DRM a pokud to člověku vadí, tak ať hru nekupuje. Musí mě vážně kvůli tomu lhát?
    • Musíš se na to vážně ptát? Dvě písmena ... EA.
      • Možná se pletu, ale neobhajovali to online hraní lidé od Maxisu?
        • Stačí se podívat, pod koho spadá Maxis... Ano, dvě písmenka *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit