Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    vzhľadom na čísla id softu rozumiem ale aj tak je to hodne smutné ... navyše nič to nezmení na tom, že rozdiel medzi veteránmi a cod nováčkami je i s barličkami tak veľký, že dostanú na pr*el tak či tak.
    • Jn, vypada to ze je cas to znova nahodit a pofarmit novacky :P
  • A zatraceně Codifikace je tady :( Ale vážně Quake musí zůstat takový jaký je protože to z něj dělá unikát.
  • kubi-wan
    No... ač mi Quake nikdy nějak zvlášť nešel (QL jsem hrál většinou proti kámošům na koleji), přijdou mi tyhle berličky docela směšný... ještěže půjde hrát furt i bez nich.
  • Ehm staci drzat jump a bude to skakat za mna. Ako toto kua nema odradit veteranov? *8* Samozrejme ze bude zachovany aj classic ruleset, ale uz len myslienka ze toto su "cool" zmeny ma desi.
    • teda cekal jsem to horsi.. ale z hlediska veterana si myslim, ze tyhle zmeny nejsou spatne dokonce si dokazu predstavit jak ti novacci nebudou mit pod kontrolou timing odrazu... takze jim bunnyjumping bude dobrej jen pro vyssi rychlost,ale pri preskakovani prekazek se stejne budou muset naucit kdy to zmacknout.. atd.. nebal bych se toho.. a timing veci.. ehm uz kdyz q3a vyslo jsme meli nastroje ktere to i pocitaly.. to me je sumak.. spis me vadi jina vec.. mam origos q3a z te doby a misto starani se o puvodni hru z toho udelali livko.. kde se opet plati.. atd.. a tomu ja rikam ee ee ee
  • Sithard
    Prej to neodradi veterany.. Na kazdym serveru na to vsici nadavaj.. Ubrali dmg LG a jeste tam pridali stupidni scrolling combat text ala wowko.. Zlatej q3
    • Quake 3 arena 1.32 osp, moje favoritka ;)
    • Na jejich obhajobu musim říct, že LG byla vždycky docela OP. :]
      • tj, na malý mapě plný hráčů , když se ti povedlo s LG sebrat Quad, stačilo držet tlačítko pro střelbu a prodírat se rudou krvavou mlhou před sebou *1*
    • Týden se bude nadávat, a pak všichni zavřou huby, tak jako vždycky :) Když změnili dmg pro railgun, tak to byl taky strašný hate a teď si někteří ani nevzpomenou, že to bylo dřív jinak :D
      • C-BEAM
        o RG sa vedú diskusie dodnes a tých čo chcú vrátiť pôvodný stav a tých čo sú so zmenou spokojní je približne rovnaký počet. Ale hlavne motiváciou vtedy bolo lepšie vybalancovať zbrane (čo sa imho aj vcelku podarilo) a nie hru úmyselne degradovať s cielom nalákať nových hráčov.
        • Sithard
          Balanc se jeste da pochopit ale ty litajici dmg cisilka jsou otresny.. Za chvilku by mohli rovnou pridat nad enemaky jeste health bar.
  • Inquisitor
    Co je tohle dneska za přístup? Místo aby člověka přinutili se snažit a zlepšovat se dokuď to člověku nepůjde. Tak radši uděláme zjednodušení, aby se náhodou nestalo, že někomu něco nepůjde. Hry snad byly vždy stavěný jako určitá výzva k tomu překonat nějakou překážku.
    • Jenže trochu pravdy na tom je sice spíš jde jenom o reklamu ale třeba nový hráč nemá šancí proti někomu kdo masti tohle nebo cs X let, hrál sem dlouho quake a cs , hodně dlouho a dokonce mě banovaly, protože mi říkali že sem cheater když sem byl na casual serverech ,,,https://www.youtube.com/watch?v=Y6gcmbioqiE

      co by tam dělal nováček ? kdyby tam bylo pár takových hráčů
      • Lol,tak takové závisláky jsem neviděl. Samej headshot,ty snad musí kakat do kyblíka a čůrat do něj též. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • a kterej z těch borců na videu si ty?
      • lol tak od toho tam je team matching dle tvyho score... kdyz budes mit 1 win na 100 her tak žádnýho skillera nepotkáš, pokud vyloženě nechceš a nepřepneš se do "vyšší" ligy
  • ostuda, trapas a kolosalni fail.
  • Nevěřim svým očím. Oni codifikujou Q3? Ale tak, třeba to přiláká víc hráčů. Na druhou stranu mi to přijde trochu zbytečný, protože už dost dlouho ve QL převládá mezi hranýma modama Instagib a Clan Arena, kde se noobové můžou vyřádit. Klasický TDM a duely se stejně už moc nehrajou.
  • Zase zjednodušování? Za to určitě může to, že hra je i pro konzole...oh, wait..
    • Kde že tam vidíš ten autoaim a autoheal? Oh, wait...
  • Spades
    No... ještě, že je za rohem UT4 :D Do té doby nějak přežiju, že budu hrát jen Duel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit