Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusíš, ale pak se nediv když na tebe někdo reaguje jako Reeki. Nevidíme ti do hlavy.

  • Nedalo mi to a ačkoliv jsem chtěl počkat na vydání, tak jsem teď dokoukal gameplay ukázku a ačkoliv se na hru taky těším, tak jsem doufal ve více zlepšení oproti jedničce (to na druhou stranu nejspíš nebude všechno poznat z krátkého showcasu). Grafického zlepšení výrazně doznala vegetace, obličeje vypadají značně lépe (neřeším to že jsou statické), naopak budovy mi přijdou téměř stejné a takové až příliš "lesklé". Mraky opravdu působí jako pěst na oko v porovnání s tím jak graficky pěkně vypadá zbytek.

    Doufám že se dočkáme nových miniher a zajímavých vedlejších questů.

  • Inquisitor

    Nechápu. Píšu o jedné věci co mi vadí a mám tady vypisovat dvacet věcí co se mi líbí? To není referát.

  • Zase ono se moc nediv když jediný co napíšeš je hejt (si ten svůj příspěvek přečti). Kdybys tam napsal trochu něco navíc, třeba i něco pochválil, tak bys pak nedostával takovou reakci.

  • 0011

    Zmizel mi celý komentář, ale ve zkratce, ty čísla se od prosince tolik nehly a už tam byla nejpoužívanější 3060, pořád platí, že  to zdaleka není průměr.

  • Inquisitor

    Někteří jedinci jedou v módu černá-bílá:)

  • Derp_1337

    Jo, ale ten tvůj odkaz je 7 měsíců starý. Vývoj nezastavíš a hardware se postupně zlepšuje.

    Před necelým rokem byla na Steamu nejčastěji používaná karta GTX1650. Ale v červenci už byla nejpoužívanější karta RTX3060.

  • To je v pohodě, stejnou měrou se do mě pustili fanboys Gothicu když jsem se vyjádřil že se mi nelíbí některé designerské volby v remaku 🥲 musel jsem vysvětlovat že mám dokonce objednanou sběratelskou edici, ale snad si přece mohu dovolit vyjádřit že se mi něco nelíbí aniž bych měl problém s celou hrou jako takovou 😄

  • Inquisitor

    A víš, že se mi na hře kterou mám rád, může něco nelíbit? K vůli tomu nebudu hru hrát? 

  • Reeki

    To mas jednoduche, nelibi se ti to, tak si hru nekupuj a mas klid.

  • Zaklínač 3 a Elden Ring mají nádherné skyboxy. DLC k Elden Ring je pak vyloženě lahůdka ty skyboxy.

  • Ohledně mraků souhlas, volumetrický mraky jsou mor dnešních her. Skyboxy ve starých STALKER trilogii nebo třeba Rage vypadaj mnohem líp než rozmazaný mraky. Snad jediná hra která to umí je Flight Simulator, ale tam je to jaksi nutnost.

    Ohledně kamer při rozhovorech, dokud ta hra má dynamický NPC se schedules a nestojej na jednom místě jako v ostatních hrách, tak to prostě jako v Horizonu vypadat nebude. To je cena za živost světa.

  • Jediná sběratelka kterou jsem tam koupil byl Cyberpunk a ten byl normálně v nabídce. Tyhle vyfikuntace že to jako nedaj ani do nabídky a člověk musí objednávat jiný verze a modlit se jsou naprosto tupý. Proč prostě nemůžou otevřít předobjednávky, nechat je třeba pár tejdnů neomezený, a pak na základě množství zaplacenejch nechat vyrobit sběratelky? Dostalo by se na všechny seriózní zájemce a firma by mnohem víc vydělala, win win.

    A jinak je tady taky opruz že v CE chybí artbook i steelbook.

  • BohumilCisar

    Těším se, ale už teď tam vidím x věcí, které se mi fakt nelíbí a nelíbily se mi ani v jedničce: 1. obloha - podle mě strašně podceňovaná věc, přitom neustále zabírá 1/3 obrazovky. Tady máme oproti prvnímu dílu posun v tom, že tam jsou asi nějaké volumetrické (?) mraky, které dynamicky reaguji na osvětlení. Ale vypadají prostě blbě, hrozně rozmazaně, že ani nejde poznat kde mrak začíná a končí. Statický skybox z fotky pořád vypadá 100x líp než tato mazanice, zvlášť do očí to bije, když hned s oblohou kontrastuje takřka dokonale udělaná krajina. 2. statická kamera při rozhovorech - chápu, že je to tam z nějakého důvodu, ale prostě to nevypadá dobře a navíc ještě víc vyniknou nedostatky v mimice postav, např. neexistující oční kontakt. Ještě hůř to opět vypadá v momentě, kdy NPC sedí u stolu totálně staticky jako školák a mluví k hráči s křečovitě vytočenou hlavou. A doufám teda, že ty gameplay videa nenátačeli v nějakém experimentálním grafickém nastavení, ale bude to tak vypadat i na konzolích :)

  • Já jsem stihnul rezervovat přes nějaký rakouský e-shop 😂 tak jsem zvědavý jak to dopadne a jestli nakonec místo Jindřicha nebudu mít sošku Fuhrera 🥲😄

  • No jo no. Ta simulace kažení jablek v inventáři se nějak projevit musela :-D

  • "na JRC a na Smarty"

    Není JRC a Smarty totéž?

  • Corvus

    DANIEL VÁVRA o Kingdom Come Deliverance 2 - Vše co potřebujete vědět! - kanál AlzaTech na YT. Doporučuji pěkné video. Nebudu zde dávat raději odkaz, aby se to tady nezhroutilo pod úderem banovacího kladiva.

  • Corvus

    Pokud kupuješ na Xzone pravidelně, není možné abys nevěděl, jak to tam chodí s nákupem sběratelek. Vždyť to dokonce zájemcům píší i přímo na mail k objednávce, když člověk prosí o změnu ze standardní edice na sběratelskou. Řada sběratelských edic NIKDY neuvidí světlo světa e-shopu a jsou vyprodány (protože je málo kusů). A ano, jsou fuč. A to všude. Jak jsem uvedl výše: U konkurence byly cirka v rámci 10 minut pryč. U Xzone byly pro skutečné zájemce a nebyly v rámci katalogu ani vidět. Což je bohužel dané počtem kusů a systémem prodeje na Xzone, který je velice spravedlivý (ačkoliv se ti to teď nezdá, ale je) a nejde to jinak udělat, aniž by se o sběratelky lidi neporvali do krve.

  • Corvus

    x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit