Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filmeček precizně provedený, míst y i vtipný *4* . Ale co má tohle společnýho se světem Warcraft, který jsme znali z původních strategií...chmm to věru netuším.
    • Příběh se posunul. Doba (ve WarCraftech) se posunula. Nelze dokola omýlat pár událostí ze starých WarCraftů.
      • Posouvání příběhu mi nevadí. Jen se mi nelíbí kam ho posouvají. Ale je to jen můj názor. Především asijští kolegové budou mít zase jiný *4*
  • Blizzard se zacal oficialne soustredit na deti 5-10 let.
    • Což napadá děti věku 11-16 let.
    • Shania
      A cim prosimte? Me je tricet dost se mi to libi.
      • vyspely clovek tohle proste neresi a hraje to co ho bavi a ze je to detinske tak o tom nevim wowko ani jine mmorpg nikdy nebylo nejak extra na premysleni aby si ho nebylo schopne zahrat i dite a jestli by chtel nekdo argumentovat grafikou tak ta k wowku proste patri
  • Už to není tak nabušené a kulervoucí jako ty předchozí, ale to už je dáno tématem datadisku, takže se není čemu divit :)
  • pernicek
    Někdo by měl dát těm týpkům co dělají tyhle videa tak 400 milionů ať udělají celovečerní film na IMAX plátno
    • Někdo psal že vteřina takovýhleho videa stoji miliony a miliony dolaru
      • tak ten nekdo kecal ;]
    • Udelat parminutove video/trailer a celovecerni snimek jsou 2 velmi odlisne zalezitosti
  • Blizz tyhle videicka vzdycky umeli.I kdyz tento me nenadchl tak,jako nektere jejich drivejsi pociny,porad to je kvalitka.
    Nicmene pri nastupu pandy jsem se neubranil smichu.Po tom prechodu k lehce komedialnimu nadechu to vlastne nebylo spatne *1* .
    Presto to vylozene krici KUNG FU PANDA *1* .
    • Shania
      jsem si nevsim ze by je Chen zmlatil svym tlustym břichem:)
    • Vegen
      Ona doba husí kůže z herních trailerů odchází s věkem pozorovatele :D Jinak souhlasim :)
      • Ale jednou ročně se vždycky něco najde... Trailer na Heroes 6 je... no naprosto úžasnej. A tak to bývalo i na začátku s WoWkem...
      • Z casti mas mozna pravdu,ale porad se najdou kousky,u kterych to porad funguje.At uz herni nebo filmove.
        Spise bych tvuj vyrok aplikoval na hry samotne,ze s vekem cloveka dokaze zaujmout mene her,nez tomu bylo drive *3* .
  • hezky video, ale nevim jestli do toho zase pujdu, mozna jen prvni mesic kdy budu s nekterym ze svych lvl 85 gankovat maly pandy *4*
  • Čekal sem teda něco většího a epičťejšího a kdekoliv jinde bych byl skoro sklamanej. Tohle mi ovšem vyrazilo dech *1* . Je mi jedno že Pandaren se choval a pohyboval, jako by vypad z filmu Kung-fu panda. De hlavně o to , že mě Bilizard překvapit kvalitou a vtipem, kterym je tohle video prošpikováno.
  • perfektní video...připada mi to jak filmečky s Džeký Čenem *1* kdy si z nich taky děla srandu...a jak mu veme tu relikvii postaví ju zpatky..a pak ju ještě vycentruje..u toho jsem se zasmál já
  • zdeeneek
    Lol *1* Hezky s nima panda zametla *4*
  • Ronox
    Prostě Blizzkvalita. CGi filmečky jim set sakra jdou. Starcraft 1 bylo moje poprvé a už ta aliení atmosféra ... kvalita no, co víc dodat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit