Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tomhle datáči přidají kungfu pandu a pokemony, tak jsem zvedavej jestli už v příštim datadisku uvidíme gumídky a teletubies
    • Shania
      Kurna gumídky bych jako MMO bral hned....
      • Místo many hopsinkovou šťávu? *1*
      • Amen. *4*
        • MrSanta
          Já bych hrál zásedně za tupouny *14*
  • Od dětí pro děti....tak to na mě působí :)
    neberte mě špatně já tomu rozumím, už pouze pro děti, ale každý z nás byl jednou dítětem a měl to rád, bohužel nesmíte vzpomínat na dobu, kdy hra byla výzva a měla smysl ;)
    • Tady někdo neměl rád dětství *7*
    • Hra nebyla vyzva nikdy jen ty jsi byl dite kdyz jsi zacinal. Ted o osum let pozdeji je ti uz dvacet+ a to ma clovek hned jinej pohled na vec.... *3*
  • " I am Pandaren. Very tasty!" - Simon, Yogscast
  • Fakt pěkné.
  • Nikdo nedělá filmečky lepší, nežli Blizzard.
    • kdyz se to vezme jako, ze je to herni firma, tak ano s hernich firem ano, ale jinak u mne vede blur
    • No, Blur Studio mu v tomhle dělá zdatnou konkurenci. Navíc po hodně dlouhý době se mi tohle video od Blizzardu libí. Předešlý intro ke Cataclysm a videa v Diablu 3 byly celkem nuda.
      • No počkej.... snad všechny VFX studia dělaj zdatnou konkurenci ne? *15* Ale je fakt, že Blizzard je na stejné úrovni.
        Jinak podle mě to ostatní hry nemají tak dobré proto, páč moviečka jim dělají normální grafici a animátoři a né speciální samostatný tým. Ale to je jen myšlenka. (nemyslím když to udělá externí studio)
        • Nevím, kromě blizzardích her a těch, ke kterým dělá videa Blur (Old Republic, ME 2, 3 atd.), se mi žádná jiná tak nelíbila. Ještě celkem "konkurenceschopný" byl trailer k Deus Ex 3, ale to nevím, kdo to dělal.
          • Square Enix. Zřejmě jediné CGI studio, které má i na Blizzard...
          • Jo počkej... jo to pak jo, já si spletl Blur s BlueBolt, který jsem nedávno zkoumal tak jsem myslel, že je do toho zatáhlé i klasické VFX a CGi movie studio *8* *1*
            Jo, u her určitě, ale pořád je tu problém, že Blur je externí a firmy si ho musí zaplatit *4*
    • A teď si představte, že by tohle mohlo být úvodní intro do Warcraft IV!
  • Neuvěřitelné a dechberoucí, uplně sem málem zapomněl že rasa Pandaren byla ve Warcraft 3. Moc se na to těším i když sem měl předtím velké pochybnosti, tímto trailerem si mne Blizzard vtáhnul do svých pařátů a já s úsměvem na tváři vyndám peníze z peněženky a MoP si koupím.
  • tohle bych dokázal načmárat taky *11*
    • No to se máš čím chlubit, načmárat to dokáže opravdu každý. *15*
    • zdeeneek
      To mas dobry, tim padem mas pred sebou slibnou budoucnost. *1*
  • co to ma byt ? kopir chovani kungfu panda ? slaby. neoriginalni, ubohy. sragora.
  • Mě to přijde zábavné, povedené a na pandy se těším i když mi táhne na 30, a ne, rozhodně si nemyslím, že by to bylo nějak dětinské jak se tu mnozí snaží prezentovat. Vlastně je legrační, že většina těch co to rozkřikují se sami ještě nedostali z řekněme, nízkého věku. Já osobně Pandu vítám a rozhodně si za ni zahraju. A jak to bylo ve Warcraftech 3 - Ještě jednu rundu?!
    • No tak to počkej až ti bude 35, budeš to vidět jinak.)
    • tak nejak. x let nikomu nevadi kravicky, ktere zrovna nezapadaji do klasicke elfske, trpaslici fantasy, ..... tak proc najednou nekomu vadi medved? :D pokud blizzard bude delat stejne zabavny content jako do ted a vyporada se s nerofvanim, tak neni duvod se netesit
  • deridon
    užasný jako vždy.. méně vážné, ale vůbec nevadí.. škoda, že jde hra už mimo mě.. nostalgie je svina, když si vzpomenu jaká to byla super hra..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit