Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    At už je pátek! *1*
  • skoda toho jazdneho modelu.ked hraju celu hru na realnost,tak toto mohli dotiahnut viac.
    inak vyzera to vyborne,bude to asi prva hra,kde bude cloveka bavit hrat realne.tj.zastavit na semafore,vkuse nesprintovat atd.... chcelo by to viac "dospelackych" hier...
    • Jestli hraji celou hru na reálnost tak proc se "zoufalý vězeň na útěku" skoro nepere, spíš se nechá zbít? Proč nikdo Phelpsovi nestřílí do ramene nebo do nohy, když mu tyto dvě části těla často okatě vykukují zpoza krytu rovnou do mušky nepřítele?

      Lidi proberte se. Tato hra je super. Ale jak v čem. A soubojový systém, jízdní model i přestřelky jsou v těsném závěsu POD úrovní Mafie II, což je dost zoufalé. Co je ale mnohem lepší je celková dotaženost hry a rozhodně "adventurní" část. Zejména díky ní působí L.A. Noire mnohem lépe, než tuzemský uspěchaný produkt.
      • K čemu u Mafie II realistický jízdní model a přestřelky, když je nerealisticky vykastrovaná?! *7*
      • LA se i lepe hraje (podle me teda) ... Nicmene musim rict, ze moje kafe to uplne neni, cekal (doufal) jsem vetsi volnost, at uz rozmanitost ukolu nebo volnost pri vysetrovani. Mozna bych radsi styl GTA, kde se pribeh trosku vetvi. Na druhou stranu chapu, ze takhle se mohli aspon plne soustredit na dejovou linii. Mimika je ale dokonale udelana, to se musi nechat :)
  • Tato hra ma vsetko co mala mat Mafia II... o to viac zamrzi ze je len na konzoly *9*
    • Tím myslíš ještě výraznější nápovědu, ještě arkádovější jízdní model, ještě hloupější a skriptovanější umělou inteligenci a ingame možnost přeskočit celé pasáže hry protože jsou pro tebe "příliš náročné"? Ne děkuji.

      Jestli myslíš adventurní část, čtení z obličeje a usuzování pravda/pochyby/lež, tak zrovna to bych Mafii III vidět nemusel. Ale zato zdejší mimika tváří...to bych do M III bral všema deseti ^_^.
  • Archengel
    Já se prostě těším, vcera sem si kvuli tomu koupil Xbox *1*
  • Ryba9
    ty auta jezdí jak v Just Cause 2 nebo Saboteurovi *1*
    • presne taky sem si rikal :D
  • Boze to tak strasne seka, ze sa na to neda pozerat. Je to snad horsie ako pri GTA4, ktore som si kupil v limitovanej edicii za 100eur, len aby som ho po 5 hodinach znechutene vypol a cakal rok na PC verziu. Uz nech je tu nova generacia konzol (kedze na PC uz odmietaju niektore hry vydavat), lebo takto je to strasna skoda a nici to zazitok.
    • Na xboxu jsem měl lagy 3x
    • keny11
      Co bylo špatnýho na GTA 4?
      • Na hre jako takove nic ale na konzolich ten framerate obcas pekne klesal, az za hranici hratelnosti.
        • keny11
          Asi jsi moc náročný já jsem žádný problém s hratelností neměl.
          • Urcite je to o zvyku. Som zvyknuty na 50 - 60fps, no GTA4 na konzolach bolo skoro stale pod 20fps.
            • No pod 20fps to teda "skoro stale" fakt nebylo : D
              Ale jo - jak zacal poradnej saigon, umelo zaskubat nepekne...
  • Ryba9
    Však ono se to jednou zemuluje samo *3* Radši než aby to podporovalo Gatese a Fun Din Dunga
  • -případů to chtělo víc protože jako strážník máte asi jen 3 a vše tutorial-ovy
    -Kapitola okolo vyšetřování požáru je trapná...degradují mě(za to že mě nekdo vyfotil jak podvádím manželku s němkou ,po válce je to fajn :DDD) a dělám to že objíždím shořelý domy a hned nazačátku je jasný kdo co...
    -Konec je strašně hektickej(nechápal jsem ho náhodný flashbaky v průběhu hry v tom něco znamenají...jenže já si je nepamatuju když jsem první viděl před dvěma dny) a k tomu phelps to.(*11* )
    -Případy jsou někdy až moc rychlý najd u maníka co byl pohřešovanej zatknu ho za jistou věc ale co se přesně stalo se nedozvím(kdyby třeba v dalším případu si phelps povídal s kolegou o tom nenápadně aby to člověk věděl..(ale je to jen pár případů)
    -oddělení vražd je divný za každý případ tam někoho úspěšně zatknu a nakonec vyjde najevo že za to může sériový vrah...co se stane s již zavřenými nevím

    BTW:model řízení je sice arkádový ale všchny cesty se dají skupnout+ten model je zábavný
    • Hra z warezu a ještě se tím chlubí a kazí ostatním zážitek ze hry. Takové kopat do prd ...
      • si hov*do xbox nemam ani flashly
    • Tak si tyto spoilery dělej pro sebe ... tvl kde to jsme že každý pako vykecá příběh jen co hru dohraje.
    • at nepišu jen pozitivně
      • posila
        ty voe ... aspon napis na zacatek, ze tvuj prispevek obsahuje spoilery.
        To, ze games zverejni video z 20 prvnich tutorialovych minut je jedna vec, ale ze pod nej napises bez varovani veci z prostredka (a mozna konce) jde uz pres caru. ... Obzvlast, kdyz ta hra u nas jeste nevysla.
        • Tak nečti diskuzi pod videm ''prvních x minut z X''
          • ''prvních x minut z X'' znamena ze budes psat takovyhle spoilery bez varovani?
            Tos fakt teda prestrelil, tak nedelej voly z nas, strejcu.

            A kde se da krom warezu hra sehnat den pred americkym vydanim?
            (Klepeta ti nasazovat nebudu - spis pro zajimavost, pokud bys ji mel z nejakyho exkluzivniho zdroje.. : P )
            • Už jsem to tu psal...bratr pracuje v jednom nejmenovaném ochodě a má možnost mít pomalu jakoukoliv hru dříve.
            • Cajk
              Prej exkluzivního zdroje:))
        • Tak nečti diskuzi pod videm ''prvních x minut z X''
  • Na hru se tesim,a vim ze pointa hry bude ve vysetrovani atd,ale co uplne praska do oci je chovani vozidel.Dvoutunova Fordka z roku 1946 se ve videu chova jak kdyby vazila 2 kila,rizeni je hrozne citlive a vypada to fakt komicky.Nerikejte mi ze vyvojari chteli dosahnout takoveho jizdniho modelu.Nechci srovnavat s Mafii II ale tam ve ty auta chovali fakt verohodneji,bylo cejtit ze auto sedi na listovych pruzinach,plavalo od strany ke strane,naklanelo se, ale tady to vypada jak kdyby ty auta byly prilepeny k asfaltu...A druha vec,ktera me udivila,byly vylidnene ulice...Pri nocnich hlidkach se to da jeste pochopit ale ve dne?V L.A? Ale notaaak :D A nakonec bych chtel vzkazat redaki ze vas uplne nesnasim,protoze kdyz sem date videa podobnyho typu (prvnich x minut ze hry) tak nedokazu odolat,a vzdycky se musim podivat *1*
    • - vyludnene ulice: hra sa odohrava v patdesiatych rokoch v la, ak pominiem nizsi pocet obyvatelov pred sestdesiatimi rokmi, v la ani dnes nenajdes davy ludi na chodnikoch
      - jazdny model: vsuvky s jazdenim naozaj netvoria jadro hratelnosti, riesit pruzenie aut v adventure mi pride mierne scestne.
      • Na ty auta sem poukazal proto,protoze to bije do oci.A prosimte ten mensi pocet obyvatel pred sedesatyma rokama (asi o tom hodne vis)bylo 5 lidi na jeden blok?
        • ak chces rukolapnejsi dokaz, prejdi sa po la cez street view.
  • ten jízdní model a bitky mě vrací vzpomínky do doby cca. 7 let zpátky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit