Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja vam nevim, prestrelky nezabavne, gameplay nudna... podle mne vyhypovana hra jako prase.. nejvetsim failem je ze zbran muzete vytahnout jen kdyz vam to hra dovoli, co to doprdele jako je? jedinej plus snad vidim tu story... podle mne kdyby to nevydavali Rockstar games tak to takovy hype mit nebude...

    ale treba se plete tak to berte jen jako muj osobni nazor.. nikoho nechci hanet...
    • Ty si někdy viděl policistu jak vytahuje zbraň na ulici?jen tak?
      Gamplay nuda?tak to si asi zabrousil na nesprávnou hru...

      ''když mě strategie nebaví nehraji je''

      Já sám sem dnes hru dohrál(ne nemám ji stáhlou)konec je naprd...ale jinak je to skvělá hra a doufám v noire 2
      • promin ale tak to na mne pusobi z tech videji, je mozne ze kdybych to dostal do ruky tak budu mluvit jinak... ale jelikoz eng jazyk neni mou silnou strankou tak to asi stejne vynecham, nebo neni tolik potreba jak bylo omylano? a ta zbran mi stejne prijde jako fail...
        • Seš k smíchu napíšeš tohle a pak napíšeš že si to nehrál?to je fail...


          Angličtina je potřeba jako sůl...a vysvětli mi co je to za fail že policista nevytahuej zbraň na ulici jen tak bez příčiny?...to máš z GTA ale jak R* tisíckrát řeklo tohle není GTA.
          • nikde sem nepsal ze sem to hral... gameplay nudna z videji jednoduche jak facka...
            tvle proc by policeman nemohl vytahnout bouchacku na ulici? to je fuk proste to nejde hotovo to mi staci...

            ale dobre mel bych na tebe par otazek ohledne gameplaye...
            muzes si kleknout? skaces tlacitkem ci automaticky prez prekazku? kdyz mas tomygun tak ho da na zada kdyz nestrilis? je tam autoaim? pestni souboje funguji jak?

            hej nebude demo? ze bych si to zkusil teda zahrat.. :D
            • Jestli tě baví datektivky/policie atd... gameplay je zábavný když si to vyhlídneš jako ''hru'' tak ti to přijde nudný:)
            • -Kleknout ne upřimně neni to potřeba (když se kryješ za nízkou překážku skloní se sám)
              -Skáče když držíš sprint a běžíš proti překážce(plot/zeď)taky jsem neviděl že by to nějak vadilo
              -ty máš pouze pistoli (z kufru auta můžeš vzít pří přestřelce brokovnici) můžeš sebrat zbraň od mrtvoly,jakmile máš 'tommygun' tak až ho vystřílíš tak ho phelps sám odhodí(nemá ho kam na záda dát :D)tady my vadilo jen když jsme vzal brokovnici a chtěl jsem si dát zpět pistoli musel jsem ji vystřílet.
              -V options je ''AUTOAIM''->OFF-LOW-HIGH
              Pěstní souboje jsou jako v AC pěstí,úhyb(zároveň krytí),chycení
  • Pete.palis
    Tahle hra musí být co se týče příběhu vynikajcí....lituji své absence angličtiny *1*
    • B.o.b
      Nejsi sám
  • Tak kvůli téhle hře uvažuji o koupi PS3.... :)
    • Taky už jsem na tím přemýšlel, ale moje peněženka by asi hodně křičela...takže se budu každý den modlit aby to nakonec přece jen vydali i na PC *9*
      • Můžeš koupit použitou konzoli a pak ji i s hrou prodat a nemusí tě to stát ve výsledku ani korunu.
  • Jazz
    Ty brďo, ty auta se otáčej nějak moc rychle
    • auta kolem 40' a 50' měli velice měkké podvozky ve hře to je v pohodě ovládá se to jak GTA IV
      • smejki
        už jen od pohledu jde o totožný jízdní model s tím z GTA4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit