Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kurna. Ja tajne doufal, ze uz mu konecne doslo, ze zrezirovat film proste neumi...
  • Chtěl bych ho sejmout *12* *11*
    • Hm...co jsem ho videl, sejmul by on tebe *2*
    • A kolik ti je 10?
      • A tobě 11? Keníčku.
        • HAHA vtipný. Pokud nechceš vypadat jako malý fakan tak nepiš jako žák základní školy. Tyhle řeči typu chci ho zabít jsou typický pro děti co ještě nemají rozum.
          • Btw to HAHA vtipný, tím si to dorazil. :D
            • A on tě snad někdo nutí se na jeho filmy dívat??????? Když se ti nelíbí nevšímej si jich. Jednoduché řešení jenže je jednoduší si stěžovat a fňukat jak se ti něco nelíbí že.
            • Jako nestraný pozorovatel uznávám, že dítě tu je ... KENNY11

              Protože hráč, který nechce Uwe Bolla rozčtvrtit, narvat do drtičky a následný produkt zapálit napalmem, tak buď není hráč, nebo je to debil...
            • Zatim ti to jde skvěle to je tak když sem píše dítě a nedokáže domyslet následky toho když napíše nějakou kravinu typu "chtěl bych ho sejmout". Když se budeš chovat jako dítě tak s tebou budou i ostatní tak jednan zvykej si. Zastávám se toho co mě zajímá to ty ale nikdy nepochopíš. Nebo spíš reaguji na to co mě zajímá to ale nebude tvůj případ. Nauč se psát rozumně a k věci. No a pokud je ti snad trochu víc než deset nebo jsi dokonce plnoletý tak by jsi měl na sobě trochu zapracovat protože tvé chování tomu neodpovídá.
          • Ona ta tvoje otázka je mnohem typičtější pro malé děti, keni. Přeju ti, ať tvůj milovaný uwe začne prznit tvoji top 10 gamesu. Ale už jsem koukal, že se tady zastáváš i sebevětší sra..y, tímto se ti omlouvám, že si dovoluji nemyslitelné a troufám si kritizovat! Panejo asi už bych se měl zařadit k vám do houfu ovcí co? *8*
  • Boze nieeee. LEn on nieeee.
    Ten clovek nema absolutne predstavivost, zmysel pre detail ......... .
    Aaach joooo :((((((
    • Podle mě jsou zatim jeho nejlepší filmy: Tunnel Rats a Rampage takže ho neodsuzuj dokud to neuvidíš.
  • MrSanta
    Já si nemůžu pomoct, ale vždycky se u jeho filmů pobavím. I když asi trochu jinak, než Herr Uwe zamýšlel *2* . Dungeon Siege nebyl úplně nejhorší (a navíc tam byla LeeLee Sobieski *4* ). Dvojka s Dolphem by mohla být taky zajímavá. Někdy skoro lituju, že se jeho filmy nedostávají moc do kin. Takže Uwe, do toho a točit a točit, ať se zase můžeme zasmát.
  • POSTAL bol perfektny, tak nech natoci nieco podobne :)
    • Jo jo Postal to bylo něco nejvíc mě dostalo jak tam nacpali kočce do zadku pistoli a zastřelili muslima.
  • Jeď Uwe, jeď. Mi ti věříme. Jednou se ti to povede a stvoříš film, který zapíše do historie. Teď de o to jak. *1*
    • On už se zapsal.. jako nejhorší režisér filmů na motivy her.. *1*
  • Ten režisér má svůj styl a některé jeho filmy jsou celkem povedené.
  • Napjatě očekávám pokračování filmu Ed Wood od Tima Burtona, který ponese název Uwe Boll. Myslím to vážně! *1*
  • Zabte někdo toho zmetka Uweho *10*
  • člověk se muže stát legendou i jinak, zdárnej příklad je Ed Wood.A Uwe mě baví právě tím že točí takové Zetkové filmečky.Tak že Uwe jen tak dál......
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit