Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pícíčkáři se můžou se svýma nadupanejma mašinama jít zahrabat

    si radši koupim novou konzoli za 17000 napíchnu jí na TV 50" než nějakej komp za 30000 s malím monitorem
    • Bohužel TV 50" je pořád "jen" 1920x1080...
    • Hanzales
      Hmm, tak já mám už celkem starší PC (C2Q 2.8Ghz, 4GB RAM, GTX560Ti) a ten má do 30k hodně daleko. Rozjedeš na tom vše na plné detaily (tedy pokud nevlastníš Tripple Screen třeba), včetně her, které jsou na PC stavěné (Metro 2033, ArmaII), Crysis 2 s DX11 patchem a Hi-res Texturama taky jede svižně, vše v 1920x1080 + lepší Antialiasing + AF k tomu jako bonus. Multiplatformní hry vypadají a hrají se na PC (z mého pohledu!) lépe, pokud je hra dimenzovaná na gamepad, připojím gamepad a jen málo multiplatformích her je dnes technicky na úrovni konzole. Zpětně mně napadá třeba Assasin Creed, kdy jsem si nějakých hezčích textur, nebo vyhlazenějšího obrazu nevšiml, ale spíše vyjímka.
      No a k tomu PC můžeš stejně jako ke konzoli připojit jak monitor, tak TV, tak gauč, nebo pro mně za mně houpací síť. Obě konzole mám hlavně kvůli exkluzivním hrám a ty jsou rozhodně velmi kvalitní a vývojáři jako třeba Naughty Dog ukazují, že i ještě dnes dokáží s tím HW zázraky. Vlastnictví konzole rozhodně nelituji, už jen třeba tím, že rozšiřují mé oblíbené závodní hry o další velmi kvalitní kousky. Mimo těch pár exkluzivek ale konzole spíše odpočívají.
      Závěrem asi tak. Kdybych přišel o obě konzole, byl bych hodně, hodně nešťastný. Ale kdybych přišel o PC, o všechny ty věci jako iRacing, LFS, rFactor 1/2, DCS (A10-C) s Joystickem, hudební prográmky, možnost chatovat ve hře klávesnicí a pustit si k tomu nezávisle skype, MP3 a já nevím co ještě, asi bych to už tak nerozdýchal.
      PS: srry že jsem se nechal unést flamečkem, in člověk odolává, odolává, ale pak stejně jednoho dne něco napíše :D
    • Veskoslav
      No já nevím, ale 22 mi naprosto bohatě stačí a když chci, tak přejdu do obývaku, přepnu kouzelným tlačítkem na ovladači v menu na PC a můžu hrát na 50 tv.....Jo ale šašek zůstane šaškem:)
    • Keyz
      Počítač jde taky napojit na TV a když máš bezdrátové periférie tak to máš jako konzoli s více možnostmi.
      • Malleth
        Ale bez her a každej třetí rok bys musel kupovat nový aby sis zahrál nejnovější hry
      • Nemas. To je jako bys tvrdil, ze traktor umi jezdit po silnici, tak je jako osobni auto, ale univerzalnejsi.
    • Jo, ale taková mašina za 30000 kč, ti vydrží hooodně dlouho. S tvojí konzolí za 17 tisíc se můžeš jít za dva roky zahrabat ty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit