Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "VIP demo" to je nový název pro alfa test? 

  • jenda84

    koupil jsm si kvůli tomu PS Plus, aby mi to v zápětí řeklo, ze stejně nemám do dema přístup.. demo jak fík vážně, zlatý starý dema na cédéčku 😀

    • Pro přístup k VIP demu je potřeba mít předobjednanou hru. O víkendu bude demo přístupné všem, tak není třeba sýčkovat, stačilo jenom chvilku googlit. :)

      • jenda84

        jo sorry za dezinformaci, byl jsem tak nahajpovanej, že jsem si to neuvědomil... tak snad o ten víkend :-) 

  • Majkl

    chápu dobře, že ve hře jde lítat, ale z lítacího módu nejde střílet na nepřátelé? proč by proboha někdo takto zahazoval největší výhodu takového bojového obleku, vždyť to nedává smysl 😬

    • Jeden mód slouží vyloženě na přesun a jeden mód umožňuje vznášení se ve vzduchu a z toho střílet jde. :)


      Jinak pokud hledáš hru, která má smysl, tak doporučuji třeba Microsoft Flight Simulator. Tam je to celkem nejvíc podle skutečnosti. 😉

      • Majkl

        aha a proč nejde střílet z toho lítacího, proletět nad nepřáteli jako Iron Man, shodit na ně naváděné bomby či vystřelit rakety a máš vyřešeno, tak proč kolem nich tarjtrlíkovat na zemi, kde tě mohou snadno zasáhnout? když už máš lítací robo oblek, proč to létání nevyužít?


        Flight Simulator je fajn, ale chce to do něj narvat profi placené mody, třeba na Boeing 737, pak to má teprve šťávu, v základu je to pořád dost ořezané, navíc už 10 let od posledního dílu :(

        • Hidden

          Pouzivat skilly v letu lze, klidne jim tam i nasazet rakety jak rikas... jen strilet ze zbrani ne. Ono by to ostatne ani nebyl moc efektivni zpusob strelby, vzhledem k rychlosti pohybu. Jinak jak pise kolega, strilet lze bez problemu z hoveru. ;)

          • Majkl

            mohl bys kolem nich kroužit ve výšce a kropit nepřátelé na zemi, to by bylo efektivní dost, krom toho, stíhačky takto útočí běžně nálety a nikdo si na efektivitu nestěžoval ;)

            • Hidden

              Ale pak by to skutecne bylo spise jen takove "kropeni" nez ucinna strelba. Ono to mozna takhle napsane vypada hloupe a jako ze nemoznost strilet behem letu je zasadni nedostatek, ale pri vlastnim hrani je ta realita trochu jina a nemoznost strilet behem rychleho letu je jedna z poslednich veci, co by tam cloveku chybela. Chce si to ozkouset. :)

              • Majkl

                Reakce na příspěvek:

                no jasně z game designerského hlediska to dává smysl, že tam chtěj mít hlavně ground combat s drsnými robo obleky, kdybys mohl celou dobu kropit ze vzduchu a nohama se ani nedotknul země mělo by to dost jinej feel, na druhou stranu, z hlediska logiky je to blbost, mít badass lítací robo obleky co umí střílet jen když jsi na zemi, protože je tím připravíš o jejich největší výhodu 

  • Phillios191

    cokoli od EA je poslední dobou katastrofa, takže mě to ani nepřekvapuje

  • Kdyby se ta hra prostě propadla do země, nikdo by se nezlobil. Teda nikdo s ukončenou pátou třídou.

  • Veskoslav
    1. Graficky je to podobné ME: A. Bohužel ME:A zejména vegetace vypadala mnohem lépe.
    2. Hra neustále padala, "Respawn" nepřátel, kdy zmizelý celé vlny nepřátel, aby se už neobjevily.
    3. Neskutečně mi vadí ty prodloužené nohy u obleků.
    4. Herně prostě, přijď, vystřílej všechno, co na sobě nemá odpovívající armor a přesuň se na další pozici.
    5. Je to takové chudší Destiny.

    V co-opu to může být zábava, customizace je dobře udělaná. Systém odměn taktéž nebyl špatný. Mikrotransakce pouze kosmetické a DLC by měla být zdarma. Ale za 60 € to koupí jenom blázen. Te´d vychází nebo vyšlo dost kvalitních her, takže ta hra rychle půjde dolů. Vidím to bohužel na druhý BF V.
    • BoB.2
      3. Neskutečně mi vadí ty prodloužené nohy u obleků.

      Je ale tvůj problém.😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit