Přejít na výpis diskuzí

V Call of Duty se vystřílelo přes 32 biliard střel

13.8.2013 17:46
Aleš Smutný 101 příspěvků

Activision se pochlubila statistikami z multiplayeru Call of Duty od CoD 4: Modern Warfare a dodala i zajímavá přirovnání. Celkem si prý už Call of Duty zahrálo sto milionů lidí, což není rozhodně málo. Mnohem šíleněji zní ovšem číslo počtu vypálených střel. Jen ho napíšu... 32 300 000 000 000 000....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • meby zajimalo jak to spocetli. podle me je to jen odhad.
    • V dnesni dobe snad uplne kazda aplikace sbira statistiky o kazdem prdu co se v ni stane, pak si zobrazit urcity segment statistik je uplne trivialni. Jedine co urcite udelali, tak ty cisla zaokrouhlili at to vypada dobre :)
  • pb_historic
    Čím víc vystřílených virtuálních nábojů se na světě vystřílí než těch skutečných ostrých, tím lépe.
  • Další zbytečná newska o cod. Chvíli jsem přemýšlel, jestli k takový zbytečný informaci vůbec něco psát, ale nedalo mi to.

Co takhle více zpráv např o PAYDAY 2? Overkill málo sponzorují?
    Feeling ze střelby stejný jako kdysi s BF3. Parádně zpracovaný a ozvučený. Navíc se zbraně chovají jako zbraně, ne jako v codech.
    • Nemel, nebreč, podílej se -> Bleskovky a odkaz na zdroj.
      • kritizuju zdejší "zpravodajství o hrách" z toho důvodu, že co den, to newska z AC, COD, BF nebo o EA a jejich představování "nových" prvků ve FIFA/NHL....

nevim kde, možnost kontaktovat games tam nevidim, postovat mezi stovky komentů, aby se to přehlídlo nehodlám a k tobě se snad radši ani vyjadřovat taky nebudu -> 0
        • nezbývá než si založit vlastní web o hrách, kde budeš mít úvodní stránku zaplněnou novinkami o PAYDAY 2 až po okraj *4*
          • To neni třeba, stačí, kdyby každá hra tu měla svoje rovnocenné místo, nehledě na to, jestli si ho platí nebo ne...
            • No když bylo místo pro třeba pro 2 články týdně pro CoH2 (před vydáním), tak to asi technicky možné je... jsou hry, které nedostanou článek ani za měsíc... protože proč? Protože si to nezaplatili...
            • ....A aby se vsichni lidi na zemi meli stejne dobre:-).....
            • no, obávám se že psát všechny novinky o všech hrách zkrátka není technicky možne
        • Bohužel ne každá značka má peníze na marketing... *7*
    • ...nebo co takhle např. informovat hráče, že pro jednu z nejlepších her minulého roku - XCOM: Enemy Unknown se chystá pravděpodobně masivní DLC? Hm? Na Steamu přibylo zrhuba 30 achievementů. Sice ještě nic nebylo oficiálně oznámeno, ale to, že DLC vyjde, je už jistota.
  • No vidíte, už vím jak to bude dál, hry se můžou vydávat zadarmo jen si budeme kupovat zásobníky za reálný peníze :-).
  • docela by mě zajímal takový Quake, v QuakeLive mám ze 153 her 223,697 výstřelů, kdyby se to nasčítalo za všechny hráče tak to taky bude pěkné číslo *4*
  • Virtuálny zbrojársky priemysel musí mať radosť
  • Jack1947
    A bylo zabito... trilion virtualnich vojaku... protoze ne vsechny kulky , znamenali smrt *15*
    ( hodiny pro jistotu ty odehrane pocitat , radsi ani nebudem.)
  • CRYPT
    Jsem po dlouhe velice dlouhe dobe nainstaloval cod2 a proste zakapl jsem pomyslnou slzu... to jeste tehda byla strilecka. .......
    • Jack1947
      No a potom sis dal COD a United offensive a to uz bylo na umiracek *2* .
  • Kdyby Activision na pozadí CoD pustilo nějakou nenáročnou nevinou utilitku, co by počítala část mnohem vetšího a complexnejšího matematického úkonu, tak už bychom měli dávno poslední číslo Pí :D :D :D Tím chci říct, takových hodin výpočetního výkonu zmařených pro nic.
    (Tohle není hate CoD)
    • A co teprve pri farmeni expu ve hrach jako WoW. (tohle neni hate na MMORPGckare)
  • Hele to video z MP k BF4 na ultra detaily to je vtip? Grafika dost suchá teda a hlavně ten gameplay to je jako co? Motá se tam jak pako, zaměřit pořádně nemůže, tohle někdo vážně hraje? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit