Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COD je takový Kameňák herního průmyslu. Je to odpad, ale z nějakého podivného důvodu je neskutečně populární.
    • Ale jako příběh není tak zlej a modely zbraní taky vypadaj hezky. Ale ten styl hraní c c c
    • cod je v singlu podprumerna hra, ale mp je docela hodne chytlava a tam zapomenes ze zbrane nejsou realne atd.
      • v MP to právě vynikne ještě víc... Skákat jak opice a střílet o stošest, to je opravdu bomba.
  • zbraně bez charisma, nulový recoil, neuvěřitelně rychlý kadence a přesnost jako laser... zrovna střelba mně přijde v CoD dost nemastná, neslaná...
    Zlatej DooM a jeho brokovnice.
    • zlate CS, to aspon bylo co zbran to uplne jine chovani a to na obou stranach
      • No podle mě je CS uplně ta samá kravina je-li né jěště vetší než COD.
        • A neni to jedno když to tak baví ?
  • Miserius
    Kolik seků bylo v World of Warcraft?
    • a co teprve kolik bylo errorů 37 v Diablu 3?!
    • Nahh, sečti to i s magama, lockama, jejich spellama, healam =D. to by bylo číslo až moooc velké.
    • Jaaaaaachachachacha.... Počkat , čemu se že se mám smát ? *11*
      • Miserius
        No, nemusis se smat ničemu... Prijde mi to stejne relevantni otazka jako kolik strel bylo vystreleno v CoD...
  • TheGGG
    Mě by zajímalo kolik banů bylo rozdáno na games.cz a kdo dostal nejvíc?
    • Já dostal ban dvakrát a to jsem nejrozumnější a neslušnější diskutující ze všech. *2*
  • Kdyby Activision na pozadí CoD pustilo nějakou nenáročnou nevinou utilitku, co by počítala část mnohem vetšího a complexnejšího matematického úkonu, tak už bychom měli dávno poslední číslo Pí :D :D :D Tím chci říct, takových hodin výpočetního výkonu zmařených pro nic.
    (Tohle není hate CoD)
    • A co teprve pri farmeni expu ve hrach jako WoW. (tohle neni hate na MMORPGckare)
  • Jen co se nakouknu do diskuze, tak vidím hromadu nenávistných komentářů, že CoD je přihlouplá série a lidi jsou tupci, že to hrají.

    Jasně, je to jednoduchá arkádová střílečka, kterou zapnu a střílím a v multiplayeru si testuju své reflexy s ostatními hráči. Je to rychlé, není to složité a dá se u toho dobře odreagovat, když člověk přijde odněkud unavený a nemá náladu na něco komplikovanějšího. Proto je celá série tak úspěšná a lidem se líbí.

    Všichni to ví a přesto i nadále se objevují lidi, kteří musí za každou cenu nadávat, jak hloupá je tato série a dělat, že jsou udivení, že to hraje tolik lidí *2*
    • Já nevím, tato série pro mě skončila prvním MW, ale když jsem viděl multiplayer nějakého dalšího dílu, kde nějaký hráč do nepřítele několikrát vystřelil a on místo aby padnul mrtvej, tak po něm hodil nůž, kterej ho okamžitě zabil - to mi vyloženě přijde jakoby ta hra ze mě dělala dementa.

      Ale pokud to někoho baví, proč ne, každý máme nějakou neřest :)
    • Do dvou minut za svůj názor schytám hned dvě mínuska od individuí, co prostě nedokážou unést, že se multiplayer u CoD může někomu z určitých důvodů líbit *1* Už vím, proč mě ty herní diskuze nějak nelákají....
      • Veskoslav
        A co třeba přijmout ten názor, že jako fanoušek CoD jsi tu v menšině? Na Eurogameru je to například přesně opačně;) Já nevím, co ti tak vadí? Mínuska u příspěvku nebo prostě to, že tady se CoD považuje za úpadek kdysi skvělé série, která se sice blýskla podle mě výborným SP u BO II, ale přesto MW I a její mise v Pripjati či CoD 2 se už nic nevyrovná? A Ghost je nastavovaná kaše s redesignem z roku 2005?
        • To, že jsem tu v menšině není názor, ale fakt, který sám vidím. A ty jsi mě absolutně nepochopil, o co mi šlo. Jde o respektování názoru a zamyšlení se nad ním. Já tu nevyzdvihoval CoD do nebes, pouze jsem napsal, proč je CoD oblíbené u mnohých lidí. A pokud někdo nedokáže ustát názor a musí hned mínuskovat jen kvůli toho, že tuto sérii tolik nesnáší, tak pak je mi takového člověka slabého duchem opravdu líto *4*
          • Psychotic
            Mínuska znamenají "nelíbí", "nesouhlasím" apod., nic víc, nic míň. Napíšeš-li nepopulární názor, mínuska jsou naprosto logickým následkem. Samozřejmě neznamenají, že nemáš pravdu. Nebuď tak přecitlivělý nebo nepiš nepopulární názory.
            • Psychotic
              Většina lidí používá mínuska jako výraz nesouhlasu s napsaným názorem. To, že je ty používáš jinak. toho moc nemění. Já je třeba nepoužívám vůbec.
            • O citlivost nejde, nehroutím se a ani za monitorem nebrečím. Jenom to beru tak, že mínuska dávám buď za hloupé nebo bezdůvodně urážející příspěvky, ale dokážu respektovat jiný názor, pokud je sepsán dobře. Sám nemám rád určité herní série nebo hry, ale nemínuskuju lidi, pokud hru vychválí a dokážou si odůvodnit, proč mají hru rádi.
          • Veskoslav
            Ale od toho tady tu +- jsou. To není o tom, že když napíšeš Mám rád poníky a dostaneš -30, že je zde parta nenávistných lidí, co nesnáší poníky. A to samé je i v tomto případě. Můžeš napsat, co si myslíš, ale někdo to vidí jinak a nechce na tebe reagovat, tak ti dá mínus.
  • pb_historic
    Čím víc vystřílených virtuálních nábojů se na světě vystřílí než těch skutečných ostrých, tím lépe.
  • CRYPT
    Jsem po dlouhe velice dlouhe dobe nainstaloval cod2 a proste zakapl jsem pomyslnou slzu... to jeste tehda byla strilecka. .......
    • Jack1947
      No a potom sis dal COD a United offensive a to uz bylo na umiracek *2* .
  • Hele to video z MP k BF4 na ultra detaily to je vtip? Grafika dost suchá teda a hlavně ten gameplay to je jako co? Motá se tam jak pako, zaměřit pořádně nemůže, tohle někdo vážně hraje? :D
  • No vidíte, už vím jak to bude dál, hry se můžou vydávat zadarmo jen si budeme kupovat zásobníky za reálný peníze :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit