Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si o tom každý myslí a říká co chce, tak nápad a technologie je to skvělá.A potenciál do budoucna velký. Nemusím mít obří fantasii, abych si dokázal představit co vše zajímavého by se s tím dalo udělat i pro lidi, které třeba Pokemon tématika neláká.
    Mě osobně by potěšilo, kdyby se objevilo něco podobného na způsob fantasy nebo sci-fi RPG. Člověk by mohl hledat truhly s vybavením, poklady, mohl by občas narazit na nějakou NPC, která by mu zadala quest, občas nějaký nepřítel, kterého by bylo potřeba porazit přes nějaký jednodušší soubojový systém atd.
    • LARP *1*
  • Jen ať si zasportujou.
  • Jack1947
    Už chybí k naprosté dokonalosti jen ta kýžená recenze *5* Gotta catch" em all! *12*
  • Je zajimavé, jak se výskyt HAL9000 na games.cz kryje s prázdninama. *8*
    • ale kulový konspirátore.....lidi choděj do práce i o prázdninách. Prostě nesnášim pokémony a píšu to na plnou hubu.....je těžký to pochopit? není snad třeba vymějšlet divoký teorie o tom, že to píše 9 letej Standa, který je u babičky v Horní Dolní u rybníka........a k primitivní zábavě přeci patří i primitivní chování a vyjádřování. To je jak kdyby jste si chrochtali nad Mateřídouškou. Za tu by jste se v tramvaji styděli, ale za pokémona ne..... pokrytci co si nevidí na špičku nosu....Nashledanou u jiného článku během prázdnin, kdy od Vás dostanu 20 plusů a jeden mínus. Jen proto, že to bude třeba o System Shocku a já budu psát v úplně jiném světle než dnes a pod jiným nicknamem ;)
      • Asharak
        Já nesnáším komáry.

        Vidíš? Stručně a jasně, elegantně.
        • ale to víš, že mě to taky napadlo :) ale to by se vyhrnulo dalších 20 volů, co by se začalo ptát proč, kvůli čemu a bla bla bla....vypisovat proč se mýlim a spoustu jinejch kydů, který by mě (v případě debaty o Pokemonech) stejně nezajímaly. Tak jsem rovnou napsal i důvody.

          Víš jak - komáři serou na Games.cz úplně všechny, není nutné psát důvody. Já vstoupil do diskuze, kde si někteří honí lofase nad pokémonem, tak jsem musel trošku hlouběji rozepsat, proč mi to přijde tak primitivní....a jak jinak než primitivně :) Tohle téma (pokémon) si snad ani nezaslouží hlubší myšlenky a snahu o diplomatické vystupovaní.
          • Asharak
            Ne, fakt už ty texty nečtu, sorry ať už je to jakkoli inteligentní. *6*
            • moc nechápu proč pak lezeš do diskuze a ještě do ní přispíváš
  • jen at se sejdou, trebo to vyjde tak hezky jako v nice
    • Johnny
      asi tak :)
    • Achievment Totalne Vytrety KKT lvl 100 unlocked...
  • Ti velcí černí Pokémoni co postávají cca v prostředku Václaváku jsou za 1000 bodů!
    • Ale ty nejdou chytit obycejny poke ballem na ty si musis prinest aspon petangovou kouli *3*
  • Na HERNÍM WEBU se lidé pohoršují, že jiní lidé hrají hry. To je směšné a vy jste směšní.

    Vám tato hra možná neimponuje - to je v pořádku, mně taky ne - ale je to věcí těch lidí, co to hrají. Ať si dělají srazy, kde chtějí a ať si hrají, jak chtějí. O mně by taky kdekdo mohl říct, že jsem dítě, když se posadím třeba k Zaklínači. O co já jsem lepší se svým Zaklínačem, Skyrimem, Wurmem, LOTRO než ti, co hrají na mobilu nějaké pokémony? O nic! Hra jako hra! A ono je lepší někde chytat pokémony, než třeba fetovat, dělat bordel, nebo se oddávat třeba nějakým radikálním ideologiím.
    • coze? lidi maji na neco negativni nazor o nejakem hernim deni a pisou o tom na hernim foru? fuj s tim! nekdo by se mohl prece urazit, to tady nechceme!
    • Asharak
      Na herním webu se lidí pohoršují i nad Zaklínačem, Skyrimem, všemi výdáními TES, LOTR, SW, QW SD, FD, AS, DE, RR TG VE DF GL D FASDF ADFS Fgnd vedf ffewa asd faweslů ůslnhkeflůasejknfaslefn a dalších her. Neřešil bych to, stejný případ jako u ostatních diskusí *7*
      • A na těch neherních se pohoršují nad vším ostatnim *1*
  • Takže za 1) Je to dětinská hra ? Ano
    2) Je to omezená hra ? Ano jsou tam cca čtyři věci co se tam dají dělat
    3) Jaká je technické zvládnutí hry? Tragické hra se zasekává neustále padají nebo jsou přetížené servery

    Ale i přes to všechno je to jedna z přijatelnější věci co člověk může dělat cestou do práce nebo během čekání na bus
    • Tak jestli je něco dětinské je podle mě velmi obtížné posoudit a je to čistě subjektivní pohled. Pro mnohé nevzdělance jsou dětinské hry jako celek a nezáleží jim vůbec na tom, jaké ty hry jsou.

      Já třeba na mobilu nehraju vůbec. Příjde mi to jako ztráta času. Raději si cestou čtu, nebo se učím. Navíc mám raději velké hry, které hraju na PC nebo konzoli. Přesto lidem tento druh zábavy neberu.

      Já bych nesoudil, jestli je něco takové či onaké. Pak bych klidně mohl říct, že komixy jsou dětinské atd.
      • Děčínské neberu jako negativní vlastnost hromada skvělých her je dětinská buď celá nebo z části npř. Final Fantasy ne série Tales of mají místy dětinsky nádech ale jde o úžasné hry
        • Souhlas, taky proti Děčínu nic nemám, prý je to krásné město
          • Njn automatická oprava dělá blbosti
      • Nejde o médium, ale o obsah, to platí u her, knih, filmů... máš nějaké médium (film) a v rámci něj máš 7. Pečeť od Ingmara Bergmana i Dobrodružství medvídka Pů, přitom obojí je film.. s hrami je to stejné
  • Doplňující informace: parkoviště pro koloběžky a tříkolky bude v ulici Štěpánská, občerstvení sponzorované značkou Jupík ve stanici Můstek. Přebalovací boxy taktéž. Kromě lovení pokémonů jsou připraveny také následující atrakce:

    - malování na obličej
    - nafukovací skákací hrad
    - přehled kreseb dětí z MŠ Pelíšek

    Vystoupení Dády Patrasové proběhne v 17:00 za každého počasí.
    • Zapomněl jsi na nejslavnějšího pokemona všech dob, co se vyskytl tady v čechách.
      Nebude chybět prasátko PIGY *1*
    • Pobavilo, ne že ne *1*
  • Tady je to samej „dospělák“
    Hrát hry na počítači nebo konzoli je stejně „dětinský“, jako hledat Pokémony na mobile.
    Pokud nehrajete hry vůbec, tak nechápu, co děláte na herním webu. *7*
    • Vogon
      Tak musí nějak využít toho, že jim nedávno začalo růst ochlupení v podpaží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit