Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím o radu. Jsem v lodi, zabil jsem první postavou první dva obry, takže mám dva klíče - ale nemůžu je v tomto patře (1. podpalubí) nikde použít. Mohu pouze skočit do otevřeného poklopu, ale to mě ihned zabije, takže zbyde Pes zavřenej v zaplavené místnosti. Co jsem přehlédl? Nebo mám příliš slabou postavu a skok do poklopu bych měl přežít? Díky
    • dobrý, už to mám. :)
  • Musím se ještě přidat ke kolegovi. Jak prosím vás sebrat v bažinách ten diamant, aby ta otočná šibenice ukázala diamantovým zrakem, kam chci? Díky moc.
    • Ty jsi samej dotaz.... dej tomu chvilku času ;-).

      Ty diamanty najdeš na ostrůvku, ke kterému vede teleport schovanej ve stromě cca v půlce levelu. Ten strom rozsekej, trochu světélkuje.
      • Tady jsem fakt zakys. Mám strom, co trochu světélkuje, dá se k němu dojít na krok do vody z ostrůvku, co se na něj jde přes liánu, nebo z druhé strany, ale jak ho mám rozsekat? Mečem ani kouzlem to nic nedělá, zkoušel jsem sekeru a klikat, ale nic nezabírá. Poraďte, jak na to. Dík
        • Strom s teleportem je celý na pevnině, nedaleko ostrůvku s drahokamy :-). Je v něm svislá díra, přes kterou je trochu vidět teleport. Sám o sobě nesvětélkuje.
          • Díky, to bych hledal roky ;)
            • jak jsme psal - to kouzlo na napovedy fakt pomaha
      • Jeste porad jsme ho nenasel :-D
        • uz jsem ho nasel ale muzel jsem pouzit true seeing jinak bych tam asi bloudil vecne
      • Tak ještě jednou díky. A a dobrá, pokusím se být trpělivější. :)
        • tak s trochou improvizace se da jak na ten ostrov tak do te casti za obesence dostat bez diamantu... ja jsem zadny prasky strom s teleportem nenasel :-D ale jednoho cloveka jsem si nechal u lekninu a dalsi 2 u toho ostrovku s teleportem, vzal jsme leknin, ostatni pouzili kouzlo na privolani clena party (otazka kdo ho tu uz ma, ale ja jsem uz prosel lod, led i draka) polozil leknin na blato, presel na ostruvek a sebral diamanty...
          dostat se na konec ke styn by vyzadovalo 2x akci s lekninem, ale taky by to slo s tri clennou partou :)
          • Gratuluju, převezl jste designéra :-) Ale je to perfektní řešení, které je vám odměnou za to, že jste se protrápil nejdříve lodí, která je bez Styn těžká :-)
            • no tezka, jak se to vezme, ja jsem se potrenoval na utopenych vojacich takze potom na lodi nebyl problem ani ve dvou.
              ted spir resim, zda je mozne bez toho kouzla z lodi na privolani clenu druziny k sesilateli uspesne dokoncit draka, ale asi by to vyzadovalo 4 cleny druziny (hlavni hrdina, pes, styn + glenead, nebo jsem neco prehledl) dostat se k Hoytovi neni problem i ve dvou, ale aby se ten co otvira posledni dvoje dvere potom dostal bez privolani ve, to je jiny orisek :(
  • Ahoj, potreboval bych prosim poradit, na lodi nevim co dal, mam vybita 3 patra, v nejnizsim je vytah ktery neumim zprovoznit a v nejvyssim je v severni cast zavrena mriz. Nechapu co jsem prehledl.
    • Na výtah je třeba páčka... která je zavřená v jedné místnosti.

      Můžu mít taky prosbu? Ty jsi v lodi před nebo po bažinách... myslel jsem, že bažiny jsou před lodí (už jí mam hotovou), ale jsou asi placené, jak mi psal někdo níže. Myslel jsem, že se tam dostanu s pomocí chybějící šipky na rozcestí. Ale tu nikde nemůžu najít.
      • jo baziny jsou placene, za trollem mas vstup do 3 placenych casti hry - do bazin (takova cerna zed s tunelem), do draka a do more. Packu nemuzu najit a mistnosti jsem prosel vsechny 3x krom te nahore kterou neumim otevrit, jestli ja jsem moc brzo nenarovnal tu lod :(
        • Rozumím... Tak jdu platit, nechtěl jsem něco přeskočit. Je tam zamrizovana místnost, kde je ptáčka. Naproti je místnost, kde je ten řetěz v jednom výběžku. Nemyslím, ze by narovnání lodi mohlo mít vliv, jen jsi přehlédl ten retez
          • no jeje, prehledl jsem opravdu ten retez :( diky moc, skoda ze ze uz neda na lod vratit :( ty kladivka by byly lepsi zdoj penez nez kostlivci v bazinach
            • Tak já teď zase troublim u ohnivého červa :-)
      • Jo... a ta místnost je zavřená celkem nešikovně, taky jsem se tam asi hodinu zakejsnul. Naproti té místnosti je další místnot, kde byl otrokář a 2 půl obři. Z místnosti vybíhají 3 menší místnosti a v jedné je na zdi nenápadné kolečko s řetězem, za které se musí zatáhnout.
        • A co prosím s tím výtahem? Když v něm stojím, nemůžu ho nijak zprovoznit. Mám jím něco poslat?
          • Člena družiny ;-)
  • Prosím o radu... jak se dostat do bažin? Mám vybitou loď, vybité ledové obry, 3 mágy, ale prostě nemohu najít cestu do bažiny. Pochopil jsem, že tam asi vede skrytá cesta z lesa u ukazatele... jenže nevím, kde sebrat chybějící cedulku. Nechci na draka před bažinou :-(.
    • V lese najdeš jednu cestičku, která vede k mostu hlídanému trollem. Poraž trolla a za ním objevíš vchod do bažin
      • Toho už poraženého mám... Takže je vstup do bažin podmíněn platbou. Myslel jsem, ze jsou bažiny ještě před lodi, kterou mám už hotovou, takže budou free.
  • Ach jo na ASUS Zenfone2 to neí k nalezení asi to telefon neumí *10* *10* *10*
  • Nevíte někdo, jak v Bažinách získat pro tu otáčející šibenici diamant? Nebo jak docílím toho, abych diamantovým pohledem otevřel některou z bran?
  • Taky prosba o radu. Zasekl jsem se v bažinách. Podařilo se mi do do toho stromu s otvory vložit jedno bidlo, ale nevím, jak sehnat další. Ani jak se "zhoupnout".
    • Další dvě bidla jsou ve východní části bažiny. Musíš najít strom, ze kterého visí liána, vlézt do bažiny k ní (jedno políčko do bažiny můžeš vejít) a kliknutím na liánu se zhoupneš na druhou stranu. :o)
  • Dobry den? Na WP se neplanuje? Diky
  • Muzete mi nekdo rict co mam jako delat s tema trema sarkofagama? :-/
    • ales.smutny
      Jestli myslíš ty dva pohyblivé a jeden statický v tutorialovém dungeonu, tak jejich pozice určuje pozici dlaždic v té místnosti plné děr. Jejich posouváním si uděláš "most". Nejdřív musíš k tlačítku na jedné stěně a pak dál... hodně pomůže minimapa a fast travel.
  • Lukyz
    Za mě zatím absolutní paráda *2*
    Rychlé cestování a možnost zapisovat si poznámky do mapy dost potěšili!
    BTW prozradíte předpokládanou cenu EA verze na Steamu?
    • Ještě jeden hloupej dotaz, nevíte někdo jak to má s OpenGL stařičkej 7" Galaxy Tab 2.0? Android v pohodě, ale tuhle informaci nemůžu najít a nechce se mi zbytečně prohledávat sklep abych to vyzkoušel a nakonec ostrouhal *1* Díky
      • Bohužel. Galaxy Tab to umí až od verze 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit