Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "fanoušky hlavně prvního dílu série...", tak moment, dvojka měla nějaké fanoušky? Tuhle hru řadím mezi to nejhorší, co na PC kdy vyšlo, trojka naštěstí vypadá, že druhý díl kompletně ignorovala
  • Dobry den? Na WP se neplanuje? Diky
  • Dobře Rohlík. Respekt.
    • Tilwaen
      *Skeldal
  • Lukyz
    Vypadá to a šlape skvěle, ale na 5" displeji mě na to prostě brejlit nebaví a můj obstarožní tablet to nejspíš neutáhne, takže budu muset vyčkat na Early Access na Steamu *15*
  • Nevíte někdo v čem je to "ale..." když je to zadarmo?
    • Lukyz
      Zdarma jsou pouze první čtyři lokace, celá hra pak vyjde na 189,-
      • Díky
  • Nevíte někdo jestli jde oživit člen skupiny? Zemřel mi, protože jsem si s sebou do draka nevzal více ledových zbrojí a nemohl jsem se vrátit zpátky. Naneštěstí jsem neměl save před tím než jsem vstoupil do draka. Vím, že kouzlo na oživení je až u města z kostí, ale vesničani mě nechtějí pustit dál.
  • Meow
    Plánujete někdo pořizovat na Steamu v early access? Mě to docela dost láká
    • Ani ne, mne Androidi verze plne dostacuje. Uz mam rodinu a nedokazu si predstavit, ze bych jeste hral na PC. Na mobilu si cas vzdy najdu: v MHD, na WC, v noci na chalupe,...;-)
    • Ja s velkou pravdepodobnosti poridim PC verzi hry... vypada to hezky
  • Lukyz
    Za mě zatím absolutní paráda *2*
    Rychlé cestování a možnost zapisovat si poznámky do mapy dost potěšili!
    BTW prozradíte předpokládanou cenu EA verze na Steamu?
    • Ještě jeden hloupej dotaz, nevíte někdo jak to má s OpenGL stařičkej 7" Galaxy Tab 2.0? Android v pohodě, ale tuhle informaci nemůžu najít a nechce se mi zbytečně prohledávat sklep abych to vyzkoušel a nakonec ostrouhal *1* Díky
      • Bohužel. Galaxy Tab to umí až od verze 3.
  • Tak by me zajmalo elsi to pojede na Yoga 8 ... uz Banner Saga tam jede tak jakoze akorat na hranici
    • Já jsem právě nedávno koupil Lenovo Yoga Tablet 2 8 palců a na tom to rozjedu. Je pravda, že v některých částech se to seká (v kobce, když je hodně loučí, nebo ve městě). A tablet taky solidně hřeje v rukách, ale funguje to a to je hlavní :)
  • Na nexus 5x to jede skvěle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit