Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super gamesa. NA Androidu mi fici nadherne. Tech 130Kc za plnou gamesu urcite zaplatim, stoji to za to. Jedine, co mi tam chybi je Quit buttonek na titulnim screenu.
  • Novy zakys - mesto kosti - duchove...
    jako, nejakym zpusobem jsme jednoho nasel v hmotne podobe a sel zabit ok, ale vsichni ostatni jsou bili a nemuzu je nicim zranit, minul jsem neco?
    • Na zhmotnění ducha použijte Skutečné vidění; když je neviditelný, má vyšší útočné číslo. Pak také doporučuji zakouzlit Stav nepřítele. Ten Vám odhalí, že má fyzickou obranu kolem tisíce, a dá se tedy zabít jen magickými útoky :-).
      • no to je mi jedno jakou ma obranu, ja mam same magicke zbrane, ale nedoslo mi, ze toho jednoho co jsem zabijel bylo v dobe kdy jsem mel true seeing a ze pak po spani mi spadlo :-D ja se picnu, moc diky
  • Dobry vecer ve spolek. Jako nechci bejt paranoidni, ale poslechl jsem si trailer k sedmi magum a krome toho, ze to vypada super, tak hudebni motiv je jako vystrizeny z Grimrocku... a co je na tom nejhorsi, prijde mi ze snad ta hudba i u Ruzar the life stone a ted nevim jestli hudba, ale design urcite od Dungeon Guardinas ci jak se to jmenuje, ja take vse vystrizene jako z Grimrocku :-) :-) Nema prosim nekdo stejny pocit? Delam trochu do hudby a ty hudebni motivy jsou proste naprosto stejny, akorat to hraje jiny noty... A ted prichazi moje konspiracni teorie, ze snad vsechny tyhle ctyri hry delali stejni typci....??? Nebo od sebe seredne kopirovali.
  • Další zákys! :) Mám už 6 mágů, prošel jsem loď, bažiny i moře, ale nevím čím se chránít v drakovi. Určitě to bude nějak souviset s ledovými stěnami, ty jsem prošel, vymlátil, ale nevím co hodit do toho ohně uprostřed. Jo a ztracený ukazatel také pořád nemám. Poradíte? :)
    • Stavte se ještě ve městě. Mistr boje Vám poradí a sochař pomůže :-).
      • Ledových brnění mám hromadu, ale mistr boje mě stále nabízí pouze zlepšení dovedností a nějaké manévry a sochař nemá čas. :-/
        • Aha, tak kameník čas má, byl jsem u něj několikrát ale vždy jsem tu volbu přehlédl.. Díky!
          • Aha, vypadá to na nějakou chybku, kameník mi totiž opravdu většinu času říkal, že nemá čas a posílal mě pryč. Když jsem k němu šel opakovaně, už dialog pro výrobu nabízel.
      • To hádám nebylo na medůzu :-)). Mimochodem, v drákovi trochu buguji "chrlici výtahy". Když člověk spadne dírou na výtah, občas ho to cyklicky přepravuje, až se to zasedne. iPad mini 3
    • Tak to já se zase trápil v moři a draka už mám :-). Můžeš mi poradit s medůzou... Chápu, ze ji mám asi házet nějaké koule, ale na ty svítící plody nereaguje :-/.

      Pro draka potřebuješ ledové brnění. To Ti vyrobí ve městě jeden obchodník z těla ledového obra z hor. Doporucuju mít brnění v počtu družina + 2 kus navic
      • 2ks navíc... ale k čemu? nemůžu si přeci obléct 2 ks. Došel jsem teď k místu, kde mi to skutečné vidění píše. Že bych měl mít 2 nebo 3... ale dál se nemůžu dostat.
      • Pravdivé vidění Vám prozradí, že je mají medúzy rády jako jednohubky :-).
        • To jsem pochopil... Ale jedna se o ty velké plody, svítící? Medůzu nemůžu donutit na ne reagovat, ani jedno. Hadím je okolo, dávám je na ni a stále nic :-/
          • Ty plody musíš dát na určené místo, nelze je pouze pohodit před medůzu.
            • Už to mam.-.. došlo mi to, jak jsem si znova přečetl název "jednohubka" a vzpomněl si na ty místa.
          • Doprdele... Jednohubky, vy jste volove :-D
  • Ahoj. Jsem teď v kryptě ve 2. patře a nevím jak otevřít tu druhou mříž uprostřed. První jsem otevřel pomocí páky vpravo na mapě. Ale s tou druhou si nevím rady *7* A ještě v 1. patře nevím jak se dostat do té tajné chodby co je hned na začátku. Poradíte někdo prosím *4*
  • Jak se dostat pres meduzu.resp. jak vubec sebrat ty svitici plody?
  • Muzete mi nekdo rict co mam jako delat s tema trema sarkofagama? :-/
    • ales.smutny
      Jestli myslíš ty dva pohyblivé a jeden statický v tutorialovém dungeonu, tak jejich pozice určuje pozici dlaždic v té místnosti plné děr. Jejich posouváním si uděláš "most". Nejdřív musíš k tlačítku na jedné stěně a pak dál... hodně pomůže minimapa a fast travel.
  • Prosím o radu. Jsem v lodi, zabil jsem první postavou první dva obry, takže mám dva klíče - ale nemůžu je v tomto patře (1. podpalubí) nikde použít. Mohu pouze skočit do otevřeného poklopu, ale to mě ihned zabije, takže zbyde Pes zavřenej v zaplavené místnosti. Co jsem přehlédl? Nebo mám příliš slabou postavu a skok do poklopu bych měl přežít? Díky
    • dobrý, už to mám. :)
  • bohuzel vyzaduje Androida 4.3... takze i kdyz jsem se tesil, mam smulu.. tak snad az to PCcko..
    • Lol kdo stezovat si na to že dneska nekdo nema android 4,3 nebo vyšší je docela vtipné... kort když uvažoval že na tom něčem co má bude hrát...
      • LOL potkat hlupáka, kterej se diví, že někdo nemá andoida 4.3 nebo vyšší je víc než vtipné...

        Chlapče budeš se asi divit, ale každej nemá potřebu si kupovat novej tablet každej rok, když tím opravdu nic nezíská.
        • Prý každý rok *15*

          Chyba je, že jsi koupil šmejd který výrobce neupdatuje. A OS je nutné mít co nejvíce aktuální u mobilních zařízeních.
          Mám android 6.0.1 a nikdy bych si nekoupil něco, kde výrobce dá update jednou za rok a konec.

          A navíc dnes to je spotřební elektronika a nemá smysl mít něco 5 let. Zastará to a bude na to nic. Baterka měnit nelze a ta bude také časem na nic.....
          Slušný výrobce updatuje. Třeba Lenovo. Nexus je v tom nejlepší a podporu má 2 zařízení zpátky
          • ehm, nové verze androidu vycházejí každý rok. 2012 - Jelly Bean, 2013 KitKat, 2014 Lollipop, 2015 Marshmallow...

            Svůj tablet od Asusu jsem kupoval ve 2013. Stál desítku. Ano zpětně bych čekal větší podporu. Jenže aspoň funguje do dneška a věci co od něho chci tj. internet, pdf, občas nějakej seriál a samozřejmě nějaká hra co na co na pár minut zabaví zvládá stále naprosto v pohodě. Baterka už je sampzřejmě o dost slabší. Jenže ho používám doma, takže i ta baterka je mi celkem buřt. Proč bych si měl kupovat a nebo vůbec potřebovat výkonější tablet nebo vyšší verzi androidu? Co mi to přinese? Samozřejmě telefon je trochu něco jiného a tam mi novější verze přinesou víc.

            Asi "největší" hra co jsem do toho kdy kupoval jsou Baldurs Gate EE. Ty na tom chodí v pohodě. Źádnou jinou killer app pro mě jsme nezaznamenal.

            Něco jiného je když tablet nebude mít hrubý výkon cokoliv utáhnout. Druhá věc je omezení funkčnosti kvůli verzi androidu. Proto by mě zajímalo proč tohle jde na verzi 4.3 a ne na 4.2. Třeba ten důvod ale nějakej je. Nijak zvlášť se v tom nevyznám.
            • @msoft tiscali.cz - jasný chápu tohle je jasnej důvod. Koupim tedy PC verzi. Díky

              @Karlos - v pohodě mám spoustu kapesníků. Jak se ukzalo tak v mém konkrétním řípadě už se jedná o HW problém. Jinak máš pravdu v tom, že dneska už bych kupoval taky jenom nexes s čistým androidem. Bohužel k mé vlastní smůe jsem v době kdy jsem to kupoval věděl o androidu ještě větší kulový než teď.

              Jen si teda v reálu zatím vážně neumím moc představit co mě donutí koupit novej tablet. Snad jedině, že tenhle někomu dám. No to už je můj boj.
            • Kup si lepší tablet od lepší firmy a nebrec, že mas starý OS. U nexusu, tohle neresim....

              Slušná firma podporuje 2 roky+
            • Skutečným omezením není verze systému jako taková, ale potřeba OpenGL ES 3.0 (kvůli použité kompresi - jinak bychom nedostali do paměti textury ve vyhovující kvalitě). Jelikož pro Android 4.2 a starší neexistují drivery, a všechna zařízení s vyhovující hardwarem se prodávala již s Androidem 4.3, je minimum právě takové.
  • Nevim jak se dostat do lodi, u namornika mi to řekne jen "Námořník co s nim?" A to už mám 5 mágů v družině,prochozenou vodu.....
    • Vzřešeno, v hodpode, ale predtim jsem tam byl a nic...
      • Takže omyl, nevyřešeno, hostinská mi to řekla ale stejně na mě ten namořnik stale kasle.....
        • Je to cele nejake bugle, hostinska mi rekla o namornikovi az asi po desate co jsem tam byl, i po tom jsem musel za namornikem x krat nez se konecne !chytil! a ted to same zase u sochare , nechce mi udelat obleky do ohne.... No pockam dva dny snad se to zas vzpamatuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit