Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky prosba o radu. Zasekl jsem se v bažinách. Podařilo se mi do do toho stromu s otvory vložit jedno bidlo, ale nevím, jak sehnat další. Ani jak se "zhoupnout".
  • @msoft tiscali.cz - jasný chápu tohle je jasnej důvod. Koupim tedy PC verzi. Díky

    @Karlos - v pohodě mám spoustu kapesníků. Jak se ukzalo tak v mém konkrétním řípadě už se jedná o HW problém. Jinak máš pravdu v tom, že dneska už bych kupoval taky jenom nexes s čistým androidem. Bohužel k mé vlastní smůe jsem v době kdy jsem to kupoval věděl o androidu ještě větší kulový než teď.

    Jen si teda v reálu zatím vážně neumím moc představit co mě donutí koupit novej tablet. Snad jedině, že tenhle někomu dám. No to už je můj boj.
  • Kup si lepší tablet od lepší firmy a nebrec, že mas starý OS. U nexusu, tohle neresim....

    Slušná firma podporuje 2 roky+
  • Dobry den? Na WP se neplanuje? Diky
  • no ja bych rad, kdyby to slo na shieldu aspon pustit. Ale co..
  • Bohužel je to tak. V ranných fázích vývoje jsme používali OpenGL ES 2.0, ale pro highendovou 1st person grafiku se to nedalo použít. Museli bychom volit mezi naprosto neakceptovatelnou kvalitou textur a extrémní paměťovou náročností, která hru i na 2GB RAM spolehlivě shodila během několika minut či desítek minut.
  • Bohužel. Galaxy Tab to umí až od verze 3.
  • ales.smutny
    Jestli myslíš ty dva pohyblivé a jeden statický v tutorialovém dungeonu, tak jejich pozice určuje pozici dlaždic v té místnosti plné děr. Jejich posouváním si uděláš "most". Nejdřív musíš k tlačítku na jedné stěně a pak dál... hodně pomůže minimapa a fast travel.
  • Muzete mi nekdo rict co mam jako delat s tema trema sarkofagama? :-/
  • Ještě jeden hloupej dotaz, nevíte někdo jak to má s OpenGL stařičkej 7" Galaxy Tab 2.0? Android v pohodě, ale tuhle informaci nemůžu najít a nechce se mi zbytečně prohledávat sklep abych to vyzkoušel a nakonec ostrouhal *1* Díky
  • taky jsem to chtel na tablet, ale anda 4.2.2 a ogl 2.0 mi udelaly caru pres rozpocet *7*
  • Lukyz
    Za mě zatím absolutní paráda *2*
    Rychlé cestování a možnost zapisovat si poznámky do mapy dost potěšili!
    BTW prozradíte předpokládanou cenu EA verze na Steamu?
  • cili OpenGL ES 3.0 je minimum, tzn Lenovo B6000 Yoga Tablet 8 kery ma OpenGL ES 2.0 ma smulu je to tak?
  • Skutečným omezením není verze systému jako taková, ale potřeba OpenGL ES 3.0 (kvůli použité kompresi - jinak bychom nedostali do paměti textury ve vyhovující kvalitě). Jelikož pro Android 4.2 a starší neexistují drivery, a všechna zařízení s vyhovující hardwarem se prodávala již s Androidem 4.3, je minimum právě takové.
  • Ani ne, mne Androidi verze plne dostacuje. Uz mam rodinu a nedokazu si predstavit, ze bych jeste hral na PC. Na mobilu si cas vzdy najdu: v MHD, na WC, v noci na chalupe,...;-)
  • Aha tak zřejmě mám opravdu smůlu. Pokud je nutné OpenGL ES 3.0. Mám asus ME301T s tegrou 3. Podle všeho to právě tegra 3 neumí.

    No nic počkám na steam verzi na PC. Aspoň to bude vymazlenější.
  • ales.smutny
    Super, mně toho trolla vlastně bylo líto...tak alespoň v budoucnu padne se ctí :)
  • ehm, nové verze androidu vycházejí každý rok. 2012 - Jelly Bean, 2013 KitKat, 2014 Lollipop, 2015 Marshmallow...

    Svůj tablet od Asusu jsem kupoval ve 2013. Stál desítku. Ano zpětně bych čekal větší podporu. Jenže aspoň funguje do dneška a věci co od něho chci tj. internet, pdf, občas nějakej seriál a samozřejmě nějaká hra co na co na pár minut zabaví zvládá stále naprosto v pohodě. Baterka už je sampzřejmě o dost slabší. Jenže ho používám doma, takže i ta baterka je mi celkem buřt. Proč bych si měl kupovat a nebo vůbec potřebovat výkonější tablet nebo vyšší verzi androidu? Co mi to přinese? Samozřejmě telefon je trochu něco jiného a tam mi novější verze přinesou víc.

    Asi "největší" hra co jsem do toho kdy kupoval jsou Baldurs Gate EE. Ty na tom chodí v pohodě. Źádnou jinou killer app pro mě jsme nezaznamenal.

    Něco jiného je když tablet nebude mít hrubý výkon cokoliv utáhnout. Druhá věc je omezení funkčnosti kvůli verzi androidu. Proto by mě zajímalo proč tohle jde na verzi 4.3 a ne na 4.2. Třeba ten důvod ale nějakej je. Nijak zvlášť se v tom nevyznám.
  • Android se dá updatovat, pokud máte OpenGL ES 3.0. Někdy to ale nejde. Pokud nám napíšete, co je to za tablet, třeba vám dokážeme poradit. Kdybych tu vaši opdověď náhodou minul, pak prosím pište na dragon@napoleongames.cz.
  • Jde to hned, jak vylezeš z krypty se dvěmi postavami a nemusí se použít tento trik (který ostatně v chystánem update už nebude fungovat). Spočívá to v používání kouzla pavučina, které má Pes u sebe. Takhle to bylo původně designované, ale existují i další herní řešení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit