Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda je, že USA má od 2sv. války, na rukou víc krve než všechny ostatní země dohromady a přitom se tváří jako nositelé míru a demokracie. Šířením jejich propagandy se snižujete na jejich úroveň.
    Na světě existují dva dominantní režimy. Mezi těmito režimy panuje už nějakou dobu informační válka.
    Tudíž bezhlavým hltáním propagandy jedné strany, se ukazuje vaše inteligence a chápání tohoto světa.
  • Pravda nám nevoní?
  • Takovou nálož sraček nevyplodí ani Rothschildovská CNN, gratuluji.
  • XorxoxTalarius
    Pokud se jedna o hru typu Superpowers, pak tuto moznost primo ocekavam.
  • MickeyMutant
    Scénář za Rusy nikdy a v žádném myslitelném vesmíru přece nemůže obsahovat možnost připojit cizí státy mírovou cestou. Kdes to proboha slyšel, že ti to v nějaké hře chybí?
  • XorxoxTalarius
    No tady nejde o flame, pokud si prectete poradne muj puvodni prispevek, jako o to ze clanek je zavadejici a ze jsem doufal ze prestrelil autor a ne tvurci. Jelikoz pokud to jsou priklady dvou scenaru, ktere hra nabizi, tak zbytek nebude o moc lepsi.
    Hru delali Polaci, takze jsem se bal zkresleni vnimani na zaklade jejich predsudku. Bohuzel se mi to potrdilo a doufam ze scenar za Rusy obsahuje aspon moznost staty pripojit mirove (dostanou tak dobrou nabidku ze nebudou mit duvod ji odmitnout), jelikoz pak se ze hry stava politicky zabarvena propagacka a to dost kali zazitek.
    A stejny nazor mam na hry z Ameriky, plne patriotickeho patosu, ktery je tam naprosto bezucelne. Nebo na hry z Ruska, kde je Sovetska Armada super best a jejich technika predci vsechno ostatni.
    Ale to je normalni ze lide vaseho typu maji potrebu vsechny skatulkovat a radit podle sve ideologie *3*
  • Tak kdyz mate problem s pochopenim jednoducheho textu, tak by mozna bylo vhodne se vyvarovat jakekoli diskuze. Potom je ten flame zalozen na vasem vlastnim bludu, jak uz to u lidi vaseho typu byva :-(
  • XorxoxTalarius
    To se nehodi do jejich ideologickeho pohledu, takze misto diskuze na toto tema radsi hodi dislike, vsadim se ze kdyby mohli tak by mi urcite nejradsi dali ban.
  • jamar28
    A co to íránské letadlo?
  • XorxoxTalarius
    Nope, neni to napsane zretelne a pro cloveka ktery hru nezna je to zavadejici.
  • MickeyMutant
    Z článku je to zcela zřejmé. Když si pomalu přečteš ten druhý odstavec, tak to nakonec musí být nad slunce jasné i tobě.
  • moje poslední věta ti nenapověděla?
  • XorxoxTalarius
    No ja bych si tak jisty nebyl s temi cisly jelikoz zde mame napriklad Iransky let 655 s 280 civilisty na palube sestrelenych navadenou raketou z lodi USS Vincennes a k tomu my stacil jediny dotaz do googlu, treba bych nasel dalsi, kdo vi (minimalne si pamatuju ze behem 11. Zari nejake sestrelili).
    A jestli by meli nekoho soudit, tak toho kdo poslal civilni letadlo na trasu pres bojove uzemi. A je jedno kdo to letadlo sestrelil. Uprimne je mi to jedno. Dulezita je pro mne v tomhle stavu pricina a tou je ze nekdo mel skvelej napad si zkratit cestu pres Donbas kde se aktivne bojovalo.
    Kazdopadne, at to udelal kdo chtel, tak toho cloveka uz nikdy nikdo nenajde :)
    P.S.: Aspon vime ze nemame pouzivat Malajske Airolinky
  • XorxoxTalarius
    Jenze to z daneho kontextu clanku neni pochopitelne, dozvedel jsem se to az zde v diskuzi. Takhle to vypada na vrahy z Wallstreetu, teda pardon z Kremlu.
  • XorxoxTalarius
    Omlouvam se za svoji Disgrafii, ale ono se to vekem nejak nelepsi ;)
  • XorxoxTalarius
    Tak ze jim do ustavy da klauzuli ze narizeni Evropske Unie jsou nadrazene jejich zakonum :D
  • jsi si doufám vědom toho, že Rusáci za posledních 50 let sestřelili už druhé letadlo plné civilistů, což je jednak o 2 civilní letadla víc než sestřelili amíci, druhak už u toho prvního si člověk musel řikat "to těm k*rva rudy nemůže projít".. a hle, oni v tom dokonce pokračují. Snad se dočkáme dne, kdy Putin stane před mezinárodním soudem
  • TheGGG
    tady se to rozjelo s politikou, radši nekomentovat
  • Ta takzvaná recenze Pána prstenů byla samozřejmě podvrh.
  • to je jako bys napsal, že hry z 2.SV jsou protiněmecky zaměřené. Ano, jsou, protože Německo bylo to zlé a fašismus byl špatný. No a dnes je to s Ruskem. Rusko je to zlé a putinismus je ten špatný. To že to nevidíš je spíš problém tvé neschopnosti vnímat a hledat informace. Vraždy novinářů, vraždy oponentů, okleštění svobod, fašizace společnosti, zbrojení a militarismus, Čečensko, Gruzie, Podněstří, Ukrajina, války ruských tajných služeb proti Evropě a Západu, snaha rozložit demokracii a vyvolat chaos, financování extremistických a pulistických stran....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit