Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    WW2 her je porad celkem dost ;).. Jen to nebejvaj AAA fps tituly, jak tomu bylo driv.
    Stejne jako se zombikama, doufam, ze se vyfiltrujou ty sumariny a vznikne konecne kvalitni zombie hra.. :D
  • Naprostá pravda, vždyť i hra se zombíky může být jen další střílečka. Nechápu, kdo ti dal za tvůj příspěvek mínusko :-)
    Já už jsem osobně přezombíkovaný, ale tadyta hra má něco do sebe. Takový zombíkovský Mirrors Edge by mi opravdu nevadil. Hra musí mít nějaký nápad a být v něčem trochu originální, i když samotný hlavní námět už je trochu ohraný. A tady tu originalitu vidím, i když se tvůrci inspirovali řadou dalších her.
  • Já bych teda na tu otázku odpověděl trochu jinak: Už vás štvou zombie hry? Nehrajte je! Já se tím řídím už... no asi už od prvního dílu Resident evil. *15*
    Ba ne, uznávám, že Dead Island byl zajímavej, ale to asi jenom díky bojovýmu systému a sandboxokýmu prostředí. Jinak jak říká klasik: Nuda, nuda, šeď, šeď.
  • Všechny!!
  • Jsem jedinej komu protagonista, obzvlášť když zelektrizoval ten hasák bo co to měl, silně připomínal Colea z InFamous?
  • Amen
  • Chces opravu tvrdit,ze vychazeji jen zombie hry?
    Zahrej si treba Red Orchestru 2: Rising Sun, Grid 2, nebo treba Metro Last Light nebo X dalsich.

    Opravdu Te nikdo nenuti zombie hry hrat a jak uz tady nekdo prede mnou jasne rekl,ze zombie her muze byt hodne, ale KVALITNICH zombie her neni nikdy dost :-).

    Osobne Techlandu fandim, krome CoJ: Cartel v posledni dobe neudelali spatnou hru.
    Ani Riptide neni spatna hra, od zacatku rikali,ze to nebude dvojka,ale samostatny "datadisk", takze moc zmen se cekat nedalo.
  • Hele pokud se ti hry se zombama nelibi tak.....ty hry nehrej.
    Nevim jestli je trapnejsi studio,co navazuje na uspechy sve zombie hry, nebo clovek, ktery proti tomu zbytecne remca i kdyz nevidel jediny zaber ze samotne hry.
  • Skoro bych rekl,zes to hral na konzolich nebo co, protoze mi zadne objekty nedoskakovaly.
    Technicky mohla byt hra samozrejme lepsi,ale zaden propadak to nebyl.
    Naopak jelo to rychle i na starsich PC a grafika byla v pohode.
    Super hra, navic stala nejak 500Kc a za tu cenu jsem ji nemohl nic vytknout. Tech nekolik desitek hodin, co jsme v COOPu s kamosema radili, bylo hodne zabavnych.
  • walltar
    Abych pravdu, řekl tak mě to ani nevadí, protože je jich teď moc, ale protože se za nějakou dobu nasytí trh a několik let nauvidíme ani jednu zombie hru ... stejně jak dneska člověk nezakopně o něco, kde by si v klidu mohl odpravit pár nácků.
  • Nemám nič proti Zombie hrám, ale miešaš jablka s hruškami. Zombie hra je len tematika, strielačka, stratégia atď. je žáner. lol
  • command42
    ani nie...
  • command42
    freerun&parkour+zombie+otvoreny svet=jasna kupa
  • Pete.palis
    Zombie hry mají výhodu...programátor se nemusí tolik trápit s A.I. protivníků *1*
  • spook.y
    Z části máš pravdu...Dead island mohla být hodně super hra, ale nedopadlo to vyloženě dobře. DI Co-op je ale zábava.
  • dead island byla nedodelana hovadina kde doskakovali objekty metr pred vami a i na 70+ FPS se furt trhal obraz a grafika byla hnusna prepalena
  • Místo toho aby lidi byli rádi za parkour tak sou neradi za zombíky...
  • Pokud máte xbox vyzkoušejte state of decay vyšlo asi ve středu nebo utery zatím to sklízí vysoka hodnocení a vyjde asi na 400 Kč ale když odpustím trochu horší grafiku tak se to vyrovná i velkým hrám
  • Fakt nevidím spojitost mezi dead island a tímhle ( tedy krom+ zombie, první osoby a pár mechanik jako je sekání různých končetin a upgrade zbraí) podle informací tohle bude spíše hodně podobný mirrors edge + pár prvků z DI.
  • Lítající mamuti, natření narůžovo, kteří byli potom chytře zamaskovaní a zmenšení obrovským paprskem, který má hlavní zloun hry *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit