Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Chucku, kolik uděláš kliků?
  • tyyyjo zabijej zombie a este sou u toho husty. Trapny. Koukam techland bude zdimat furt stejnou hru s mirnejma obmnenama do nekonecna dokud si to koupi aspoň jeden clovek.
  • TireFuri
    Tak to jsem nevěděl, to teda klobou dolů před borcem že to zvládá sám...
    Díky za informaci... *3*
  • Docela se směju jak u každý zombie hry někteří naříkají to svoje: "další zombie hra", ano může jich být hodně, ale bohužel je těch dobrých hodně málo.
  • No ty wole za mnou by hořelo i kdyby šli pozpátku...
  • God-of-War
    Už vás štvou zombie hry? To mne zajímá, jak reagujete na oznamování dalších stříleček, závodů, strategií a sportů.. fakt bych to rád věděl. Já trham ruce, za každou zombie hru.
  • Whoossain
    Zombíků NENÍ nikdy dost!
  • Tak Vam reknu ze jak vidim ty vselijaky marketingovy trailery screeny cut sceny apod a pak si to porovnam s hrou... Mam pocit ze na propagaci se obetuje daleko vic penez i casu nez na vyvoj samotne hry.
    Mozna to nebude tento pripad ale moc tomu neverim.
    Zombiku uz asi mame potopu ale napad parkouru za zasobami vubec neni blbej. Ted uz jenom zbyva pockat jak hra "naplni potencial". *1*
  • Jestli to bude mít coop jako v dead island tak pořídím asi ;)
  • Mě spíš štve ,že ani po takový době nejsou schopný zařídit aby když mám fullscreen abych si mohl volit hlasitost.
  • ZvacA
    Jsou, stačí nebýt guma a můžeš si vybrat...
  • Blue.Shark
    Před zombie tématikou tu zase byla pořád druhá světová. Holt nejde zůstat u jednoho tématu dvacet let. Po zombiích přijde zas něco jiného.
  • Ferdis2
    keď pred potácajúcimi zombíkmi by asi hráč nešprintoval, a bolo by po parkouri... *2*
  • Pohodicka...vypada to fajne..predevsim taky proto, ze potvory (odkdy je jiný výraz pro prase zakázán?) tu nejsou jen zombie (viz. konec).
    Jen ty sprinterský zombie mě trochu vykolejují..
  • Ne? A co to je?
  • Zombie, zombie zombie...Proč pořád? To nejsou jiná témata? :(
  • kubi-wan
    Který je perfektní! *3*
  • len by som poopravil - nie je to "ich", woodkid je solovy interpret :)
  • Nedávno vydal celé album
  • walltar
    Už začínám od všech těch zombie her utíkat rychlej, než od těch zombíků ... je tu zombie game apokalypsa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit