Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Už vás štvou zombie hry? To mne zajímá, jak reagujete na oznamování dalších stříleček, závodů, strategií a sportů.. fakt bych to rád věděl. Já trham ruce, za každou zombie hru.
    • Já bych teda na tu otázku odpověděl trochu jinak: Už vás štvou zombie hry? Nehrajte je! Já se tím řídím už... no asi už od prvního dílu Resident evil. *15*
      Ba ne, uznávám, že Dead Island byl zajímavej, ale to asi jenom díky bojovýmu systému a sandboxokýmu prostředí. Jinak jak říká klasik: Nuda, nuda, šeď, šeď.
    • Nemám nič proti Zombie hrám, ale miešaš jablka s hruškami. Zombie hra je len tematika, strielačka, stratégia atď. je žáner. lol
      • Naprostá pravda, vždyť i hra se zombíky může být jen další střílečka. Nechápu, kdo ti dal za tvůj příspěvek mínusko :-)
        Já už jsem osobně přezombíkovaný, ale tadyta hra má něco do sebe. Takový zombíkovský Mirrors Edge by mi opravdu nevadil. Hra musí mít nějaký nápad a být v něčem trochu originální, i když samotný hlavní námět už je trochu ohraný. A tady tu originalitu vidím, i když se tvůrci inspirovali řadou dalších her.
    • command42
      freerun&parkour+zombie+otvoreny svet=jasna kupa
  • Docela se směju jak u každý zombie hry někteří naříkají to svoje: "další zombie hra", ano může jich být hodně, ale bohužel je těch dobrých hodně málo.
  • Whoossain
    Zombíků NENÍ nikdy dost!
    • God-of-War
      Chucku, kolik uděláš kliků?
      • Všechny!!
  • Zombie hry od Techlandu jsou dobrý, ať tam bude co tam bude hlavně ať je to dobrý a budu spokojenej :) Dobrých co-op akcí není nikdy dost, ať tam jsou zomie nebo ne.
    • Amen
  • Místo toho aby lidi byli rádi za parkour tak sou neradi za zombíky...
  • Pete.palis
    Zombie hry mají výhodu...programátor se nemusí tolik trápit s A.I. protivníků *1*
  • Jsem jedinej komu protagonista, obzvlášť když zelektrizoval ten hasák bo co to měl, silně připomínal Colea z InFamous?
  • Konecne Zombie! *15*
  • walltar
    Už začínám od všech těch zombie her utíkat rychlej, než od těch zombíků ... je tu zombie game apokalypsa.
    • command42
      ani nie...
      • walltar
        Abych pravdu, řekl tak mě to ani nevadí, protože je jich teď moc, ale protože se za nějakou dobu nasytí trh a několik let nauvidíme ani jednu zombie hru ... stejně jak dneska člověk nezakopně o něco, kde by si v klidu mohl odpravit pár nácků.
        • JohnyTheZik
          WW2 her je porad celkem dost ;).. Jen to nebejvaj AAA fps tituly, jak tomu bylo driv.
          Stejne jako se zombikama, doufam, ze se vyfiltrujou ty sumariny a vznikne konecne kvalitni zombie hra.. :D
  • Jestli to bude mít coop jako v dead island tak pořídím asi ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit