Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • song se mi libi a co naznacuje konec, zeby dva tymy a kdo driv prijde ten driv melee ? :) dobra myslenka - jsem navnazen.
  • TireFuri
    Song je Woodkid: Run Boy Run.. Od nich byl i do Assassin Creed: Revelation traileru song Iron...
    • len by som poopravil - nie je to "ich", woodkid je solovy interpret :)
      • TireFuri
        Tak to jsem nevěděl, to teda klobou dolů před borcem že to zvládá sám...
        Díky za informaci... *3*
    • Nedávno vydal celé album
      • kubi-wan
        Který je perfektní! *3*
  • Pokud máte xbox vyzkoušejte state of decay vyšlo asi ve středu nebo utery zatím to sklízí vysoka hodnocení a vyjde asi na 400 Kč ale když odpustím trochu horší grafiku tak se to vyrovná i velkým hrám
  • Pohodicka...vypada to fajne..predevsim taky proto, ze potvory (odkdy je jiný výraz pro prase zakázán?) tu nejsou jen zombie (viz. konec).
    Jen ty sprinterský zombie mě trochu vykolejují..
    • Ferdis2
      keď pred potácajúcimi zombíkmi by asi hráč nešprintoval, a bolo by po parkouri... *2*
      • No ty wole za mnou by hořelo i kdyby šli pozpátku...
  • tyyyjo zabijej zombie a este sou u toho husty. Trapny. Koukam techland bude zdimat furt stejnou hru s mirnejma obmnenama do nekonecna dokud si to koupi aspoň jeden clovek.
    • Hele pokud se ti hry se zombama nelibi tak.....ty hry nehrej.
      Nevim jestli je trapnejsi studio,co navazuje na uspechy sve zombie hry, nebo clovek, ktery proti tomu zbytecne remca i kdyz nevidel jediny zaber ze samotne hry.
    • Fakt nevidím spojitost mezi dead island a tímhle ( tedy krom+ zombie, první osoby a pár mechanik jako je sekání různých končetin a upgrade zbraí) podle informací tohle bude spíše hodně podobný mirrors edge + pár prvků z DI.
  • Tak Vam reknu ze jak vidim ty vselijaky marketingovy trailery screeny cut sceny apod a pak si to porovnam s hrou... Mam pocit ze na propagaci se obetuje daleko vic penez i casu nez na vyvoj samotne hry.
    Mozna to nebude tento pripad ale moc tomu neverim.
    Zombiku uz asi mame potopu ale napad parkouru za zasobami vubec neni blbej. Ted uz jenom zbyva pockat jak hra "naplni potencial". *1*
  • schumicrast
    Už teď mě to přijde divný.
  • Heh, z kamapak asi ta hudba je? Mimochodem tohle nejsou zombíci...
    • Ne? A co to je?
      • Lítající mamuti, natření narůžovo, kteří byli potom chytře zamaskovaní a zmenšení obrovským paprskem, který má hlavní zloun hry *1*
  • Jděte už s tim vašim přehrávačem do ho**n ! V každým videu Error ! *facepalm*
    • Mě spíš štve ,že ani po takový době nejsou schopný zařídit aby když mám fullscreen abych si mohl volit hlasitost.
  • dead island byla nedodelana hovadina kde doskakovali objekty metr pred vami a i na 70+ FPS se furt trhal obraz a grafika byla hnusna prepalena
    • Skoro bych rekl,zes to hral na konzolich nebo co, protoze mi zadne objekty nedoskakovaly.
      Technicky mohla byt hra samozrejme lepsi,ale zaden propadak to nebyl.
      Naopak jelo to rychle i na starsich PC a grafika byla v pohode.
      Super hra, navic stala nejak 500Kc a za tu cenu jsem ji nemohl nic vytknout. Tech nekolik desitek hodin, co jsme v COOPu s kamosema radili, bylo hodne zabavnych.
    • spook.y
      Z části máš pravdu...Dead island mohla být hodně super hra, ale nedopadlo to vyloženě dobře. DI Co-op je ale zábava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit