Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První FarCry byla jediný díl série, který mě bavil. Čistá a celkem obtížná akce, bez zbytečných serepetiček okolo.
  • Herní komunita je naprosto úžasná. Díky komunitě si dnes mohu zahrát i řadu starých her ve zcela novém kabátku. Díky komunitě si mohu zahrát zpackané hry na úrovni daleko vyšší než originál. Tolikrát jsem narazil na modifikace, kde jsem prostě nestačil žasnout nad schopností autora. Kéž bych kdy mohl všem těm lidem poděkovat za jejich práci a genialitu. Když to jde, činím tak aspoň na autorův osobní profil na příslušném foru, ale pořád mám pocit, že je to málo.
    • promitac
      A teraz sa pozri na EA a ich main engine... *12*
    • Taky mě rozsekalo, že jsem našel emulátor na 3dfx , takže spoustu starých her člověk rozběhá v docela pěkné grafice (a ani rozlišení nevadí, když se to hraje přímo v okně pod wincousama.
    • Mato1987
      to bohate stačí, čím viacej ľudí ocení prácu takýchto šikovných ľudí, tým viacej ľudí si bude všímať takýchto šikovných moderov a poprípade im niekto z tých veľkých herných spoločností teda vývojárov ponúkne aj nejakú prácu.
  • Teda, FC1 byl uz tenkrat dost tezky, kdyz to porovnam s dnesnima hrama ktere proste clovek jen tak projde bez vetsich problemu, jestli tohle bude jeste tezsi, bude to celkem vyzva
    • Jack1947
      Vice ci mene...
  • co tak FC1 v CryEnginu 3 ?to by bolo celkom pekne.. *4*
  • Já u prvního FC ani lepší grafiku nepotřebuju, i tak to pro mě bude jedna z nejlepších FPS a čas od času si ji nainstaluju a zahraju stejně jako např. CoD 2.
  • Na zasmiatie..

    http://www.youtube.com/watch?v=XCxMuIHMp-Q
  • Pecka! To určitě vyzkouším..
  • Hahaha, jako je sikovnej ze to umi v editoru poskladat aby to pripominalo mapku z FC1 ale mel pouzit Cryengine 3 editor. Ta AI je proste tupa uz ze zakladu, tvurci "vylepseneho FC3 enginu od FC2 enginu" totiz jen povypinaly AI, fyziku a efekty aby se to konzoloidnim dronum hralo dobre. V editoru od Cryteku by tam mohl nahazet i reagujici vegetaci a vypadalo by to pekne.
  • Je to normalni mala mapa udelana v editoru ....Zadnna velka mapa od FC1.
    • tak on FC1 neměl obří open world mapu jako další díly, ale klasické uzavřené úrovně udělané tak že vypadaly že na sebe navazují
  • Radioaktivni_surikata
    U takovejhle projektů je mi vždycky líto, kolik času vyšlo téměř na zmar. Je to určitě krásný, ale co na tom, když se to nedá hrát. Vždyť mu podle tý ukázky vůbec nefunguje AI. Panáci stáli a nechali se upalovat zaživa. Klučina šikovnej, ale kdybych se chtěl procházet, tak myslím, že základní FC3 k tomu nabízí spoustu příležitostí. Navíc se dá i hrát...
    • Mato1987
      aspoň toho káju za ty buchty pochval.
    • Jack1947
      Ja jeste nezkusil , ale tohle jestli to tak je nevim, nebyl zrovna hezkej komentar k cloveku co si dal praci, aspon to chce ocenit s trochou respektu, (pokud je to zatim beta/alpha o to vic.)
      • Radioaktivni_surikata
        Řekl jsem, že je šikovnej a že je mi líto, že ta práce přišla téměř nazmar. To není trocha respektu? Si klidně hatujte, to je mi šumák. Víme, jak to chodí. Korporace typu EA udělá vstřícnej krok a je to špatně. Indie scéna vyprdne kdejakou blbost (neříkám, že tohle je zrovna blbost), a zástupy lidí se můžou pokálet. Viděl jsi to video, co na něm ukazuje? Tu stojící a nefunkční AI? Z informací tady na Games to zatím vypadá na stádium simulátoru procházení se. Jestli se pletu, tak bohužel proto, že video ukazuje opak. Jestli to dodělá (a buďme upřímní - víme, kolik modů nikdy nedojde finální fáze, protože je to prostě náročná a dlouhá práce, obzvlášť v jednom či několika málo lidech, a bez finančního ohodnocení), tak to bude fajn. Ale zatím nevím, proč kolem toho chodit a slintat. Napsal jsem snad něco, co by byla vysloveně nepravda nebo pomluva? Pokud ano, ukaž mi to. Se na to snažím dívat reálně.
        • Jack1947
          Ale takto ne no, nevim jestli tu nekdo nad tim slinta jen to bere celkem kladne, tot vse. Kde vidis ten hate aha -3 hmm... to vis no fanousci FAR CRY to lze pochopit. *3* (AI byt mohla lepsi, ale i horsi- vtipne jak zacnou chodit teprve az kdyz hori.)
          • Radioaktivni_surikata
            Tak jsi psal, že nemám respekt a píšu o něm nehezkej komentář, takže se přirozeně bráním, že to není pravda. A je neděle půl 6, takže ty negativní mínuska jsou zatím tři jen proto, že tu moc lidí nebude. Se to radši snažím zastavit už v zárodku, než sem naklušou trolíci a bude tady tuplem flame. Ať jich je klidně milion, ale hádky bych tu začínal nerad.
            • Jack1947
              Chapu, beru na vedomi "Affirmative, and rolling back to homeland base¸¸.

              Kdybych se jen zabival minusy, mohl bych se zblaznit, protoze - ja jich dostavam vzdycky hodne taky. Uz jich mas 5. Protoze si clovek, co si za nazorem stoji a nenecha si ho brat tak mas 2x plus. ( i kdyz ti na tom nezalezi.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit